Wesele w hotelu Bellotto – Kasia i Andre

Fotografowanie ślubu Kasi i Andre to była duża przyjemność. Rzadko zdarzają się uroczystości, gdzie wszystko współgra ze sobą tak idealnie. W tym wypadku była to fotogeniczna para młoda, piękne emocje, wspaniałe lokacje i łagodne wrześniowe słońce. Dużo wniosły też przepiękne lokacje jak Kościół Św. Trójcy na pl. Małachowskiego oraz Pałac Prymasowski w którym mieści się butikowy Hotel Bellotto. Pozostało podziwiać ogromną dbałość i szczegóły Panny Młodej, opanowanie Pana Młodego i po prostu fotografować.

Ślub w hotelu Bellotto

Ślub w Kościele Świętej Trójcy w Warszawie

Ceremonia ślubna odbyła się dokładnie w samym środku Warszawy. I w tym wypadku, należy to rozumieć dosłownie.

Warszawscy geodeci umówili się bowiem kiedyś, że środek geodezyjnej siatki miasta będzie wyznaczany właśnie przez krzyż klasycystycznego Kościoła Świętej Trójcy na placu Małachowskiego w Warszawie. Jest to też ulubione miejsce z którego fotografowie wykonywali panoramy miasta. Niezwykle piękne wnętrze kościoła było wspaniałym tłem dla uroczystości.

Wesele w Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim

Wspaniałą oprawą wesela był Hotel Bellotto. Pięciogwiazdkowy hotel w Pałacu Prymasowskim to jedno z moich ulubionych miejsc do fotografowania przyjęć weselnych. Bardzo eleganckie, pięknie odrestaurowane wnętrza pałacu są zawsze niezwykle fotogeniczną oprawa ślubu.

Dodatkowym plusem jest idealne położenie Pałacu Prymasowskiego w samym centrum stolicy i tym samym starego miasta. Jak już wiecie dokładnie w centrum znajduje się kościół w którym Para Młoda brała ślub, a to było zaledwie kilkaset metrów i niecałe 10 minut drogi piechotą.

Wesele w Pałacu Prymasowskim

Fascynator

Fascynator w polskiej modzie to ciągle coś nowego. Najczęściej jest spotykany na ślubach par, która częściej odwiedzają zagraniczne śluby niż te, na naszym rodzimym podwórku. Ale też z taką sytuacją mieliśmy do czynienia tutaj. Najlepszy przykład że fascynator jest pomysłem tyleż fascynującym, co egzotycznym jest fakt że edytor tekstu który mam właśnie przed nosem zgłasza to słowo jako błąd i proponuje zastępczo stroik. Nie zmienia to faktu że jest to detal coraz częściej spotykany na eleganckich ślubach, nie tylko wśród panien młodych ale też gości. Natomiast w pierwszym wypadku, pojawia się nie tylko jego biała wersja ale także ecru, srebrne oraz złote.

Przemówienia

Kolejny piękny motyw ślubny, który moglibyśmy z czystym sumieniem i bez żalu zaimportować z zagranicy to przemówienia ślubne. Do mnie osobiście bardziej przemawia kiedy ktoś przemawia 🙂 niż kiedy główną formą ekspresji są nasze tradycyjne tańce – hulańce i oczepinowe zabawy. Przemawiający Panna Młoda i Pan Młody, rodzice, chrzestni, świadkowie oraz bliska rodzina i przyjaciele – to wspaniałe chwile wzruszeń a także momenty pięknie wychodzące na zdjęciach ślubnych.

Zapraszam do obejrzenia historii ślubnej Kasi i Andre.

Sala Weselna: Hotel Bellotto w Pałacu Prymasowskim w Warszawie  (informacje organizacji ślubu / wesela uzyskacie pod numerem 781-818-854)
Make up Panny Młodej: Kasia Przybysz
Dekoracje, kwiaty, fascynator – Florissima
Ceremonia ślubna: Kościół Ewangelicko Augsburski Świętej Trójcy w Warszawie

Sesja ślubna narzeczeńska we wrzosach

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna – sprawdź termin, zapytaj o ofertę

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

  5 komentarzy

  Zostaw odpowiedź

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *