Fotografia aktu

perfekcyjne zdjęcia bez doświadczenia w pozowaniu

fotograf akty
 • akt w studio
 • fotografia aktu w plenerze
 • sesje buduarowe
 • vouchery na sesje zdjęciowe

Marzysz o wyjątkowych zdjęciach, które przedstawią Twoje ciało w artystyczny i piękny sposób? W świecie fotografii, nagość to forma wyrazu więc nie musisz trzymać marzeń w ukryciu. Sesja aktu artystycznego to niezwykła okazja, by celebrować piękno kobiecości i stworzyć coś, co będzie tylko Twoje.

Czy akty to coś dla Ciebie?

Dzięki sesji aktu artystycznego możesz:

 • kiedy masz do tego dobry powód (rocznica, urodziny, bo mąż od dawna marudzi)
 • albo kiedy po prostu masz na to ochotę
podkreślenie unikalnego piękna
budowanie pewności siebie
nowe spojrzenie na własne ciało
profesjonalny retusz
fotografia aktu
zdjęcia, których nie ma nikt inny
pomysł na prezent na który nie wpadnie nikt inny
przełamywanie barier
artystyczne wyrażenie siebie

Moją ofertę sesji sensualnych kieruję przede wszystkim do osób które nie mają doświadczenia w pozowaniu a marzy im się sesja na której poczują się komfortowo; piękna lokacja, opieka doświadczonej wizażystki a także zaawansowany retusz zdjęć.

Kiedy najlepiej zamówić sesję dla siebie? Oczywiście teraz. Mam na myśli że nie warto się “przełamywać” bo im więcej czasu upływa tym trudniej się za to zabrać. W szczególności nie wierzę w odchudzanie się do sesji – prawdziwa sztuka polega na samoakceptacji a sesja daje dużo narzędzi by wyglądać na zdjęcia tak pięknie jak to możliwe. Należą do nich odpowiednia poza, światło i retusz – to metody dużo szybsze niż pracowite zrzucanie kilogramów w siłowni.

Co da Ci sesja aktowa?

Warto zdecydować się na sesję, jeśli

 • marzy Ci się większa pewność siebie
 • kiedy chcesz zrobić sobie wyjątkowy prezent
 • chcesz “wyprodukować” niecodzienną ozdobę do sypialni, jak zdjęcia na płótnie czy prezent dla bliskiej osoby.
 • lub po prostu chcesz coś zrobić tylko dla siebie

Sesje aktu są realizowane w wersji PREMIUM, co oznacza profesjonalny make up na najwyższym poziomie, piękne wnętrza dobrane do koncepcji oraz zaawansowany upiększający retusz.

Jak wygląda sesja aktu (organizacyjnie)?

 • Po prostu wyślij zapytanie możesz w nim zawrzeć propozycje konkretnych terminów
 • wybierasz z mojej oferty najlepszą opcje dla siebie
 • przed sesją możesz się poradzić co ze sobą wziąć, jak się przygotować; możesz podesłać własne inspiracje
 • po sesji dostajesz wglądówki do wyboru z zaznaczonymi propozycjami najlepszych – mój wybór możesz dowolnie rozszerzyć lub zmienić
 • odbierasz komplet pięknie zapakowanych zdjęć w postaci wydruków i ozdobny pendrive z elektroniczną wersją zdjęć

Co dostajesz w ramach sesji?

sesja aktu dla pary

Sesje aktu są realizowane w opcji Premium – oznacza to, że poza zamówieniem sesji nie musisz się o nic troszczyć. Dostajesz:

 •     pomoc w przygotowaniu się
 •     piękną lokację dostosowaną do celu sesji (studio lub dostosowany do sesji apartament)
 •     umówienie wizażystki, make up na sesji i opiekę w czasie trwania sesji
 •     2-4 godziny pracy na planie (zależnie od wybranej przez Ciebie opcji)
 •     selekcję i wstępną obróbkę zdjęć
 •     propozycje najlepszych zdjęć ode mnie (możesz go potem dowolnie zmienić lub rozszerzyć)
 •     dokładny retusz wybranych zdjęć (w tym color grading, kształtowanie, dodge&burn, frequency separation i inne groźnie brzmiące słowa)
 •     wydruki na profesjonalnym papierze jedwabistym o doskonałym odwzorowaniu koloru i kontrastu 

*publikuję wybrane prawdziwe opinie, nadesłane emailem lub pobrane z Google Maps i zweryfikowane z listą klientów.

Akt dla par

Fotografia aktu w ujęciu trochę trudniejszym dla fotografa i chyba dużo bardziej ekscytujących dla pozujących. Czemu to większe wyzwanie dla fotografa? Po prostu więcej czynników trzeba uwzględnić pracując na planie. Jeśli moim zadaniem jest upewnić się że każda stopa i dłoń jest ułożona w ładny sposób i żaden brzuszek nie wystaje – no bo tych dłoni stóp i brzuszków jest tu dwa razu więcej 🙃

Jednak mamy tu też więcej możliwości tworzenia i więcej jest szans na powstanie naprawdę wyjątkowych zdjęć.

O ile ten rodzaj sesji to trochę więcej pracy dla świadomego fotografa, o tyle z moich obserwacji wynika że to dużo lepsza zabawa dla osób pozujących. Wespół w zespół łatwiej się rozluźnić, poczuć się swobodnie i po prostu dobrze się bawić na planie. Więcej jest kreatywnych pomysłów, więcej możliwości póz i dochodzi możliwość dodania do zdjęć elementu typowej sesji dla pary która pokazuje Waszą relację także w tej, najdelikatniejszej sferze. Tu przeczytasz więcej.

Co mogę zrobić ze swoimi zdjęciami?

Zdjęcia aktu mogą stać się wyjątkową pamiątką, dziełem sztuki do wyeksponowania w przestrzeni prywatnej lub elementem osobistego portfolio. Zdjęcia możesz powiesić na ścianie, zamówić album. Bardzo popularne są minimalbumiki 3,5×4 cm
Organizacyjnie, możemy dostosować sesję do docelowego medium (jeśli chcesz album, będę proponował pakiet który daje więcej zdjęć by go zapełnić) lub medium do sesji (jeśli 3 zdjęcia podobają Ci się najbardziej możemy zrobić tryptyk oprawiony w ramę aluminiową)

Akty – mity i fakty (FAQ)

Akt kobiecy w fotografii jest odwiecznym symbolem piękna i delikatności. Jest to przestrzeń, w której kobiety mogą świętować swoją kobiecość, różnorodność i siłę. Każde zdjęcie jest wyjątkowym świadectwem indywidualności, wdzięku i wewnętrznej siły. Akty “dziewczyńskie” muszą mieć dopracowane pozy i dostosować je do specyfiki danej klientki. Przy sesjach kobiecych sporą rolę mogą odgrywać ciuchy – napisz a podeślę Ci gotowe propozycje!
Sesja zdjęciowa aktu przebiega w atmosferze pełnego zaufania i szacunku. Fotograf współpracuje z modelem, pomagając mu znaleźć najlepsze pozy i wyrażać emocje a także zmienia ustawienia światła żeby materiał był zróżnicowany i było z czego wybierać. Celem jest stworzenie obrazów, które są nie tylko estetycznie piękne, ale również oddają głębię i prawdziwość modela.
Po sesji następuje proces selekcji najlepszych ujęć. W ciągu 3 dni od sesji dostajesz wglądówki wszystkich udanych, z zaznaczeniem proponowanych. Następnie zdjęcia są retuszowane tak, by zachować naturalność i prawdziwość obrazu a równocześnie tak, żebyś wyglądała najpiękniej jak się da. Klient ma podejmuje ostateczną decyzję w wyborze zdjęć, co zapewnia, że finalne obrazy w pełni odzwierciedlają jego wizję.
Oczywiście nie ma takiej konieczności a zdjęcia przechowywane są w bezpieczny sposób na zakodowanym nośniku. Doświadczonemu fotografowi można zaufać że potrafi przechowywać dane w bezpieczny sposób.
Sesje aktu są wykonywane w opcji Premium, zdjęcia zawsze są poddawane dokładnemu retuszowi, wliczając wszelkie poprawki ogólne (jasność, kontrast, nasycenie, krzywe, proporcje kolorów) oraz miejscowe (wygładzenie skóry, poprawa kształtów, podkreślanie mocnych punktów, modelowanie). Retuszowi podlega tutaj nie tylko twarz ale całe ciało.
Oczywiście, koszt dojazdu poza Warszawę to 1,15 zł / kilometr. Do wyboru mamy lokalne studia, apartamenty lub plener.
W czasie sesji pracujemy w dwuosobowym teamie. Zarówno ja, jak i wizażystka wykonaliśmy już setki podobnych sesji. Przechowywane zdjęcia są zakodowane i niedostępne dla osób trzecich.
Oczywiście, sesja aktu dla pary nie wymaga dopłat, za to jest podwójna porcja satysfakcji
Wcale nie, możesz być modelką i nie pozować do aktu i raczej nikt nie będzie tego od Ciebie oczekiwał na starcie.
Przeciwnie, do aktów potrzeba sporo pokory i samoakceptacji. Normalną reakcją jest speszenie przez pierwszy kwadrans, jeżeli nie ma się doświadczenia z obiektywem ale to bardzo szybko mija. Najczęstsza reakcja po sesji to zaskoczenie dużym komfortem psychicznym ale za to zmęczeniem fizycznym.
Przygotowanie do sesji aktu to przede wszystkim praca nad komfortem psychicznym. Ważne jest, aby czuć się pewnie i swobodnie. Zaleca się lekki makijaż i naturalny wygląd, aby uwypuklić autentyczne piękno ciała. Przygotowanie fizyczne może obejmować odpowiednią pielęgnację skóry. Nigdy nie odchudzaj się do sesji 🙂 Po zamówieniu sesji otrzymasz pełny poradnik jak się przygotować.
Na sesję aktu warto zabrać kilka akcesoriów, które mogą pomóc w wyrażeniu charakteru sesji, takich jak tkaniny, biżuteria czy inne rekwizyty. Ponadto, zawsze warto mieć ze sobą wodę i ulubione “bamboszki” i szlafrok żeby było wygodnie między ujęciami.
akt kobiecy zdjęcia

Zapytaj o sesję

   

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .