Sesja zdjęciowa na prezent – kupony na sesje zdęciowe

Szukasz pomysłu na prezent? Przygotują i spersonalizuję dla Ciebie kupon i poradzę jak go zapakować żeby nie tylko pięknie wyglądał ale też pachniał i był miły w dotyku. Uwierz, to rodzaj niespodzianki, która potrafi być maksymalnie emocjonująca.

4 sposoby na podarowanie sesji w prezencie

  • Po pierwsze – można wręczyć komuś ozdobny, opłacony kupon na sesję foto. Obdarowana osoba może samodzielnie umówić się na sesję w ramach ustalonego przedziału czasowego (standardowo pół roku).
  • Po drugie, można podarować chłopakowi, dziewczynie mężowi lub żonie sesję dla pary (sesja rocznicowa czy narzeczeńska, studyjne akty par lub zdjęcia w plenerze) i wziąć w niej udział wspólnie.
  • Po trzecie – można samemu wziąć udział w sesji zdjęciowej i podarować sobie lub partnerowi gotowy piękny album ze zdjęciami. Oczywiście tutaj rządzą niepodzielnie akty i sesje kobiecie
  • Można też nabyć kupon kwotowy. Osoba obdarowana może zakupić dowolną sesję przez moją stroną i zapłącić mniej o tyle, jaka jest kwota kuponu.

Każdą okazję (jak na przykład sesja na urodziny, rocznicową, czy sesje na Walentynki), warto przewidzieć trochę wcześniej i zamówić sesję z odpowiednim wyprzedzeniem tak, żebym mógł dla Ciebie wykonać spersonalizowany kupon z dedykację. Oczywiście jeżeli się nie da, nic nie szkodzi – zawsze mam pod ręką kilka kuponów uniwersalnych.

Jeśli więc chcesz zobaczyć bliską Ci osobę na zdjęciach takich jak powyżej, zapraszam do wybrania najlepszego dla Ciebie kuponu

Zapytaj o sesję zdjęciową