business portrait

zdjęcia biznesowe

profesjonalny portret biznesowy w Warszawie

portret biznesowy na czarnym tle

zdjęcia biznesowe

profesjonalny portret biznesowy w Warszawie

Potrzebuję dobre zdjęcie biznesowe…

Są sytuacje (CV lub nowa strona www), kiedy po prostu potrzebujesz dobrych zdjęć. Bez nich może być ciężko kogoś przekonać że jesteś profesjonalny w każdym calu.

Sesja biznesowa jest po to, by pokazać Cię z korzystnej strony i sugerować profesjonalizm. No i oczywiście po to, byś miał co umieścić na wizytówce czy w swoim bio na stronie lub na portalu branżowym.

Ciężko się za to zabrać lub uważasz że sporo z tym zachodu? Zapewniam że dobrze wypaść przed obiektywem jest łatwo.
Zapraszam na sesje portretu biznesowego. Moi klienci zawsze mogą liczyć na szybkie terminy, pełny retusz zdjęć oraz znajomość specyfiki portretu biznesowego.

dziewczyna pozuje na krześle

Do czego przydaje się dobre zdjęcie biznesowe?

Większe szanse dla Twojego CV

Dobre zdjęcia nie zbiorą za Ciebie doświadczenia zawodowego ale mogą sprawić, że Twoje CV znajdzie się na szczycie sterty.

Dobre zdjęcia na stronę www

Klient odwiedzając Twoją stronę www najpierw wyrobi sobie opinię na podstawie zdjęć i to one “zrobią” pierwsze wrażenie za Ciebie.

Profesjonalny wizerunek

W wielu zawodach profesjonalny zdjęcia to po prostu obowiązek, nie pozwól by praca marzeń ominęła Cię przez brak dobrych zdjęć.

Nieograniczone użycie

Nie ograniczam użycia zdjęć; zdjęć z sesji możesz użyć i do CV i na stronę i do katalogu i do ulotek firmowych.

Profesjonalne zdjęcie do Twojego CV

Większość osób decydujących o zatrudnieniu pracownika (szef, właściciel firmy, specjalista HR) stwierdzi że wygląd nie ma znaczenia bo decyzja jest podejmowana na podstawie doświadczenia i umiejętności.
Nie każdy zdaje sobie sprawę że pierwszą ocenę wykonujemy się w ciągu kilkunastu milisekund i jest ona oparta dokładnie o to jak wyglądasz na zdjęciu…

Co to jest portret biznesowy?

Tak zwane zdjęcia biznesowe to portret nadający się na stronę www, do publikacji albo CV. Nie jest to portret który ma ambicję opisania osobowości, tylko pokazanie Cię „w dobrym świetle” w kontekście tego co robisz.
Zdjęcia biznesowe są wykonywane w studio lub w firmie Klienta, za pomocą przenośnego oświetlenia studyjnego które przywozimy ze sobą. Oprócz portretu wykonuje się zdjęcia grupowe czy scenki przy pracy.
Standardowa usługa obejmuje opiekę wizażystki

Sesje biznesowe dla osób indywidualnych – opcje i ceny

MINI
dobre foto do CV
399pln
 

1 zdjęcie

+ 119 pln dodatkowe30 minut pracy na planie

pro retusz
prawa
MIDI
CV x 3
670pln
 

3 zdjęcia

+ 99 pln dodatkowe60 minut pracy na planie

pro retusz
prawa

MAXI
potrzebuję zdjęć na www
12001190pln
 

7 zdjęć

+ 89 pln dodatkowe120 minut pracy na planie

pro retusz
prawa

makijaż i opieka wizażystki w czasie sesji

komplet miniaturek (Skype, Outlook, Twitter)
Możliwa sesja w Twoim biurze

często zadawane pytania


Standardowo zdjęcia są gotowe w ciągu kilku dni od zakończenia sesji, w szczególnym wypadkach terminy są negocjowane indywidualnie. Sesje zdjęciowe pracowników wyceniane są indywidualnie. Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji biznesowej. Pełne portfolio zdjęć biznesowych jest dostępne do wglądu na spotkaniu.

Dodatkowe opcje obejmują:
opiekę stylisty na sesji
konsultację ze stylistą przed sesją
dodatkowe ustawienia światła
sesje wizerunkowe kadry kierowniczej

Zdjęcia biznesowe robi się po to, by przekazać określone pozytywne cechy; na przykład że jesteś nowoczesny, godny zaufania, otwarty. Wachlarz tych cech zmienia się zależnie od pożądanego czy piastowanego stanowiska.
Po kilkunastu latach wykonywania tego typu zdjęć zauważyłem że każdy typ pracownika ma swoją specyfikę, i takie też oczekiwania klientów czy działów HR. Bo inaczej fotografujemy kiedy chcemy przedstawić Klientów jako ludzi otwartych i uśmiechniętych (czego zwykle oczekują świadomi handlowcy) a inaczej jeśli na pierwszy plan wysuwa się kompetencja (wsparcie techniczne, informatycy).
Dlatego charakter sesji (często takie szczegóły jak to czy rozśmieszamy ludzi na planie) zależy od jej celu.

Efektem sesji są zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz odpowiednio zoptymalizowane miniaturki – zdjęcia na stronę www w preferowanym przez Klienta formacie a także odpowiednio skadrowane kwadratowe miniaturki dla Skype, Outlooka itp.
dziewczyna pozuje do zdjęcia biznesowego na krześle

Zapytaj o sesję biznesową