Zdjęcia biznesowe

Profesjonalny portret biznesowy z pro retuszem

fotografia biznesowa

Potrzebuję dobre zdjęcie biznesowe…

Są sytuacje (CV lub nowa strona www), kiedy po prostu potrzebujesz dobrych zdjęć. Bez nich może być ciężko kogoś przekonać że jesteś profesjonalny w każdym calu.

Sesja biznesowa jest po to, by pokazać Cię z korzystnej strony i sugerować profesjonalizm. No i oczywiście po to, byś miał co umieścić na wizytówce czy w swoim bio na stronie lub na portalu branżowym.

Ciężko się za to zabrać lub uważasz że sporo z tym zachodu? Zapewniam że dobrze wypaść przed obiektywem jest łatwo.
Zapraszam na sesje portretu biznesowego. Moi klienci zawsze mogą liczyć na szybkie terminy, pełny retusz zdjęć oraz znajomość specyfiki portretu biznesowego.

dziewczyna pozuje na krześle

Klientów instytucjonalnych zapraszam też do odwiedzenia pełnego portfolio na stronie Fotografia dla Biznesu oraz działu o fotorelacjach z eventów

Do czego przydaje się dobre zdjęcie biznesowe?

Większe szanse dla Twojego CV

Dobre zdjęcia nie zbiorą za Ciebie doświadczenia zawodowego ale mogą sprawić, że Twoje CV znajdzie się na szczycie sterty.

Dobre zdjęcia na stronę www

Klient odwiedzając Twoją stronę www najpierw wyrobi sobie opinię na podstawie zdjęć i to one “zrobią” pierwsze wrażenie za Ciebie.

Profesjonalny wizerunek

W wielu zawodach profesjonalny zdjęcia to po prostu obowiązek, nie pozwól by praca marzeń ominęła Cię przez brak dobrych zdjęć.

Nieograniczone użycie

Nie ograniczam użycia zdjęć; zdjęć z sesji możesz użyć i do CV i na stronę i do katalogu i do ulotek firmowych.

Profesjonalne zdjęcie do Twojego CV

Większość osób decydujących o zatrudnieniu pracownika stwierdzi, że wygląd nie ma znaczenia bo decyzja jest podejmowana na podstawie doświadczenia i umiejętności.
I większość się pomyli, pierwszą ocenę wykonujemy się w ciągu kilkunastu milisekund i jest ona oparta WYŁĄCZNIE o to jak wyglądasz na zdjęciu.

Co to jest portret biznesowy?

Fotografia biznesowa czy tak zwane zdjęcia biznesowe to portret nadający się na stronę www, do publikacji albo CV. Nie jest to portret który ma ambicję opisania osobowości, tylko pokazanie Cię „w dobrym świetle” w kontekście tego co robisz.
Zdjęcia biznesowe są wykonywane w studio lub w firmie Klienta, za pomocą przenośnego oświetlenia studyjnego które przywozimy ze sobą. Oprócz portretu wykonuje się zdjęcia grupowe czy scenki przy pracy.
Standardowa usługa obejmuje opiekę wizażystki

Sesje biznesowe dla osób indywidualnych – opcje i ceny

MINI
dobre foto do CV
399pln
 

1 zdjęcie40 minut pracy na planie

pro retusz
zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
prawa (Internet, aplikacje)
MIDI
CV+LinkedIn+FB
670pln
 

3 zdjęcia60 minut pracy na planie

pro retusz
zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
prawa (Internet, aplikacje)
MAXI
komplet zdjęć na www
1190pln
 

7 zdjęć120 minut pracy na planie

pro retusz
zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
prawa (Internet, druk)

komplet miniaturek (Skype, Outlook, Twitter)
Możliwa sesja w Twoim biurze

*wszystkie ceny brutto

często zadawane pytania


Standardowo zdjęcia są gotowe w ciągu kilku dni od zakończenia sesji, w szczególnym wypadkach terminy są negocjowane indywidualnie. Sesje zdjęciowe pracowników wyceniane są indywidualnie. Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji biznesowej. Pełne portfolio zdjęć biznesowych jest dostępne do wglądu na spotkaniu.

Dodatkowe opcje obejmują:
opiekę stylisty na sesji
konsultację ze stylistą przed sesją
dodatkowe ustawienia światła
sesje wizerunkowe kadry kierowniczej

Zdjęcia biznesowe robi się po to, by przekazać określone pozytywne cechy; na przykład że jesteś nowoczesny, godny zaufania, otwarty. Wachlarz tych cech zmienia się zależnie od pożądanego czy piastowanego stanowiska.
Po kilkunastu latach wykonywania tego typu zdjęć zauważyłem że każdy typ pracownika ma swoją specyfikę, i takie też oczekiwania klientów czy działów HR. Bo inaczej fotografujemy kiedy chcemy przedstawić Klientów jako ludzi otwartych i uśmiechniętych (czego zwykle oczekują świadomi handlowcy) a inaczej jeśli na pierwszy plan wysuwa się kompetencja (wsparcie techniczne, informatycy).
Dlatego charakter sesji (często takie szczegóły jak to czy rozśmieszamy ludzi na planie) zależy od jej celu.

Efektem sesji są zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz odpowiednio zoptymalizowane miniaturki – zdjęcia na stronę www w preferowanym przez Klienta formacie a także odpowiednio skadrowane kwadratowe miniaturki dla Skype, Outlooka itp.
dziewczyna pozuje do zdjęcia biznesowego na krześle

Zapytaj o sesję biznesową

   

  Fotografia biznesowa

  Sesje oczywiście standardowo odbywają się w Warszawie. Nie ma najmniejszego problemu by przenieść światło w dowolne inne miejsce (również pozbawione prądu). To samo dotyczy tła. Proszę o informacje gdzie powinniśmy dojechać a wyślę wycenę.

  Cena sesji biznesowej

  Ceny dla osób indywidualnych są widoczne powyżej. W wypadku fotografii dla większej ilości osób w danej firmie – na koszt sesji składają się nastepujące czynniki:

  • Praca wizażystki na sesji
  • Czas pracy na planie
  • Czas pracy przy obróbce (ilość zdjęć i zakres retuszu)
  • Zakres praw autorskich

  Przygotowanie tych informacji przyspieszy wycenę.

  Więcej informacji i przykładów fotografii dla firm i sesjach korporacyjnych znajdą Państwo na zaborski-foto.pl

  Zapytaj o sesję

    

   Bądź na bieżąco!

   zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

   Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .