Kursy fotografii

zrób swoje pierwsze mistrzowskie zdjęcie!

Kursy fotografii mogą przybierać niespodziewany obrót, mogą nawet zmienić czyjeś życie. Mogą dać Ci dodatkowy budżet (na przy łączeniu pracy zawodowej z fotografią ślubną), mogę sprawić że poznasz nowych, ciekawych ludzi i zwiedzisz odległe zakątki świata.

Ale żeby maksymalnie skorzystać z fotografii, należy opanować trochę umiejętności z zakresu samej techniki fotografowania, marketingu jak również obsługi klienta.

Kurs lub szkolenie z fotografii przyda Ci się…

 • Jeśli pracujesz jako jak wizażystka lub fryzjerka, i chcesz mieć gotowe rozwiązanie do uwieczniania swoich kreacji. Tak żeby wiedzieć co kupić do fotografowania i jak to ustawić, bez konieczności wynajmowania lub proszenia za każdym razem zaprzyjaźnionego fotografa.
 • Jeśli chcesz robić zdjęcia produktów na stronę / aukcję i więcej zarabiać na sprzedaży (a mniej wydawać na fotografa)
 • Żeby w przyjemny sposób zyskać dodatkowy dochód na przykład fotografując śluby, eventy czy uroczystości rodzinne.
 • Jeśli szukasz rozwiązań foto dla swojej formy. możliwych do wdrożenia przez pracowników (foty produktów, lokali, pracowników)
 • I po ostatnie (po polsku się mówi “ultymatywnie”) – jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej atrakcji na swój event firmowy, w postaci szkolenia z fotografii kobiecej z modelką z pierwszych stron gazet.

Kursy fotografii zaczęły się cieszyć coraz większych zainteresowaniem, dlatego żeby wszystko szło sprawnie z organizacyjnego punktu widzenia, informacje o kursach znajdziecie teraz na stronie

zaborski-szkolenia.pl – kursy fotograficzne

na którą serdecznie zapraszam! Oferta naszych warsztatów ciągle rośnie i obejmuje rosnącą ofertę szkoleń i warsztatów z

 • podstaw fotografii
 • obsługi trudnego klienta
 • gotowych rozwiązań dla wizażystek chcących świetnie sfotografować swoje makijaże
 • modelek chcących samodzielnie tworzyć kontent na swoje media społecznościowe
 • i wielu innych dziedzin

Czemu możesz mi zaufać?

Przed każdym szkoleniem kontaktuję się z Tobą żeby sprawdzić na jakim etapie jesteś. Dzięki temu mam pewność, że kurs będzie odpowiadał dokładnie na Twoje pytania.

Uczenie innych traktuję bardzo poważnie, w swojej “przedfotograficznej” odsłonie zyskałem doświadczenie w uczeniu ludzi dorosłych. Pracowałem jako Manager Projektów Szkoleniowych, ukończyłem pierwszą w Polsce Szkołę Managerów Projektów Szkoleniowych oraz Szkołę Trenerów na IV poziomie kwalifikacji EQF (Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego)

Rozumiem że przychodząc na szkolenie z fotografii, nie przychodzisz po autograf i kombatanckie opowieści znanego pana fotografa, ale po umiejętności które wykorzystasz w praktyce.

Oferuję szkolenia na 3 poziomach:

 • podstawowym (jeśli szukasz gotowych rozwiązań wspierających się w innej pracy na przykład wizażystki)
 • standardowym (jeśli chcesz w praktyce popracować jako fotograf lub uczysz się podstawowych technik obróbki)
 • i absolutnie wyjątkowym – jeśli jesteś gotów połączyć naukę z pierwszą sesję z której zdjęcia umieścisz w portfolio. Pracujemy tylko ze specjalistami (modelki, make up) z pierwszych stron gazet.

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .