Kursy fotografii

zarabiaj na fotografii

Kursy fotografii mogą przybierać niespodziewany obrót, moga nawet zmienić czyjeś życie. Tak było z moim kolegą, który wiele lat temu zrealizował pod moją opieką swoją pierwszą sesję w studio z modelką. Zdjęcia z odpowiednio ustawionym światłem (z moją niewielką pomocą) wyszły całkiem fajnie. Niestety ów kolega zamiast zostać zawodowym fotografem zaczął wykorzystywać swoje umiejętności do poznawania dziewczyn, co się dla niego skończyło finalnie ożenkiem, na następnie wymeldowaniem z naszego pięknego kraju w ślad za żoną.

Dziś się śmieję że to były trochę moje zdjęcia, więc to tez trochę moja żona :/ Co faktu nie zmienia że to przypadek jeden na milion a największe szanse są że trafisz na mój kurs foto.

  • Jeśli pracujesz jako jak wizażystka lub fryzjerka, i chcesz mieć gotowe rozwiązanie do uwieczniania swoich kreacji. Tak żeby wiedzieć co kupić do fotografowania i jak to ustawić, bez konieczności wynajmowania lub proszenia za każdym razem zaprzyjaźnionego fotografa.
  • Jeśli chcesz robić zdjęcia produktów na stronę / aukcję i więcej zarabiać na sprzedaży (a mniej wydawać na fotografa)
  • Żeby w przyjemny sposób zyskać dodatkowy dochód na przykład fotografując śluby, eventy czy uroczystości rodzinne.
  • Jeśli szukasz rozwiązań foto dla swojej formy. możliwych do wdrożenia przez pracowników (foty produktów, lokali, pracowników)
  • I po ostatnie (po polsku się mówi “ultymatywnie”) – jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej atrakcji na swój event firmowy, w postaci szkolenia z fotografii kobiecej z modelką z pierwszych stron gazet.

Czemu możesz mi zaufać?

Przed każdym szkoleniem kontaktuję się z Tobą żeby sprawdzić na jakim etapie jesteś. Dzięki temu mam pewność, że kurs będzie odpowiadał dokładnie na Twoje pytania.

Uczenie innych traktuję bardzo poważnie, w swojej “przedfotograficznej” odsłonie zyskałem doświadczenie w uczeniu ludzi dorosłych. Pracowałem jako Manager Projektów Szkoleniowych, ukończyłem pierwszą w Polsce Szkołę Managerów Projektów Szkoleniowych oraz Szkołę Trenerów na IV poziomie kwalifikacji EQF (Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego)

Rozumiem że przychodząc na szkolenie z fotografii, nie przychodzisz po autograf i kombatanckie opowieści znanego pana fotografa, ale po umiejętności które wykorzystasz w praktyce.

Oferuję szkolenia na 3 poziomach:

  • podstawowym (jeśli szukasz gotowych rozwiązań wspierających się w innej pracy na przykład wizażystki)
  • standardowym (jeśli chcesz w praktyce popracować jako fotograf lub uczysz się podstawowych technik obróbki)
  • i absolutnie wyjątkowym – jeśli jesteś gotów połączyć naukę z pierwszą sesję z której zdjęcia umieścisz w portfolio. Pracujemy tylko ze specjalistami (modelki, make up) z pierwszych stron gazet.