Sesja zdjęciowa Nikoli w Wawie

Jeśli Twoje koleżanki mają profesjonalne zdjęcia z Ty nie wiesz jak się za to zabrać? Rzuciła Cię Twoja miłość i potrzebujesz pokazać się w lepszym świetle? A może po prostu chcesz poznać nowe, ciekawe osoby? W takim razie może się okazać że przyda Ci się dobry fotograf.
Osobiście mam teorię że jeśli Twoja pierwsza myśl to "to nie dla mnie" to znaczy że to dokładnie coś dla Ciebie - bo to znaczy że po prostu już się podświadomie przymierzasz do roli modelki / modela. Coś w tym jest?

Dlaczego warto zdecydować się na sesję foto?

 • Indywidualna sesja zdjęciowa to całkiem prosta sprawa, nie trzeba wyglądać jak bogini ani umieć pozować; moje sesje są bardzo przyjazne dla niedoświadczonych.
 • Efekty sesji są dostępne dość szybko, można samodzielnie wybrać najlepsze zdjęcia spośród wielu alternatyw.
 • Doświadczona ekipa sprawi że będzie wyglądać tak pięknie jak tylko się da 🙂
 • Profesjonalna sesja to nie tylko piękne rezultaty, ale też niesamowite przeżycie i dobra zabawa.
 • Sesje są dość przystępne cenowo a zdjęcia będą piękną pamiątką, ale można je tez wykorzystać do poznawania nowych ludzi, pochwalenia się przez znajomymi a nawet do znalezienia lepszej pracy.

Niezależnie od tego jaki jest Twój główny cel i czy jesteś mężczyzną czy kobietą, zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty sesji. Zawsze oferuję pomoc na start, bezpieczną atmosferę, opiekę profesjonalnej stylistki i wizażystki oraz efekt który Cie pozytywnie zaskoczy.

Wiesz już coś o sesjach fotograficznych i chcesz taką zamówić dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do kliknięcia "wyślij zapytanie o sesję zdjęciową" na dole tej strony. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowana, zapraszam by dowiedzieć się więcej.

Jakie są rodzaje sesji zdjęciowych?

sesja zdjęciowa w studio w warszawieWszystko zależy od Twoich oczekiwań. Jeżeli zdjęcie ma coś o nim opowiedzieć to przyda się sesja portretowa. Jeśli nie masz ambicji bycia sportretowaną ale po prostu chcesz jak najpiękniej wyglądać, to mówimy o sesji beauty lub glamour z czego w pierwszym wypadku nacisk kładziemy na buzię i make up a w drugim na ciało i ciuchy. Są też sesje modowe, gdzie możesz najlepiej zaprezentować swój styl a największy nacisk położony jest na ciuchy, oraz sesje buduarowe (nie wiedzieć czemu nazywane fotografia sensualna, jakby w naszym pięknym języku nie było słowa "zmysłowy") i bardziej klasyczny akt w studio.

Zdjęcia!

Oczywiście sesja jest po to, by powstawały jak najlepsze zdjęcia. Pracujemy nad tym, by wyglądały bardzo dobrze same z siebie, lub pokazywały jak najlepsze cechy.

Kilka rad na udaną sesję

Jeszcze zanim zdecydujesz się na sesję zdjęciową, od pomyśl o jakich efektach marzysz. Dzięki temu łatwiej mi będzie doradzić jaki rodzaj sesji wybrać i ile czasu na nią przeznaczyć. Będę też mógł podpowiedzieć jaki jest potrzebny budżet.

Jest oczywiste, że jeśli sesja ma Ci przynieść nową pracę czy długoterminowe zwiększenie wiarygodności wśród klientów warto w nią zainwestować więcej środków i dodatkowy czas na make-up czy usługę fryzjera. Natomiast atrakcyjną pamiątkę w postaci urodzinowego albumu dla ukochanego, można osiągnąć mniejszymi środkami.
Niezależnie od rodzaju i celu sesji, warto mieć ze sobą kilka par butów oraz biżuterii (osobne do każdej kreacji). Dzięki temu zdjęcia będą różnorodne i nie będzie się rzucać w oczy że zostały zrobione "za jednym podejściem".
Przede wszystkim, bądź wypoczęta/wypoczęty i wyspana/wyspany. W szczególności należy się wystrzegać alkoholu który często lepiej wychodzi na zdjęciach niż na alkomacie. Piszę to ze względu na częste zapytania czy nie byłoby fajnie wypić drinka na odwagę a następnie urozmaicić sesją zdjęciową wieczór panieński. Wieczór - tak. Sesja - tak. Alkohol - tak 🙂 (tyle że dopiero po sesji)

Ile kosztuje sesja fotograficzna?

Jaki jest koszt sesji zdjęciowych? Ceny są bardzo zróżnicowane i krąży na ich temat wiele mitów.
Mit pierwszy - zdjęcia w plenerze są droższe od sesji studyjnej. Oczywiście dobrej jakości zdjęcia ślubne w plenerze są zwykle dosyć drogie - może stąd bierze się to przekonanie. Z drugiej strony, sesje plenerowe z niedoświadczonym fotografem który dopiero się uczy mogą być darmowe. Jednak w tym wypadku często nic nie płacisz ale też nic nie dostajesz (oprócz kilku godzin wysiłku i przygotowań). Dobrym sposobem na uniknięcie takiego wypadku będzie poszukanie sesji z oświetleniem studyjnym. W końcu większość fotografów zaczyna od aparatu - potem przychodzi kolej na kolekcję jasnych obiektywów a na końcu dopiero obycie się ze studiem.

photo session beauty glamourNajlepsi fotografowie z czasem dorabiają się przenośnego oświetlenia studyjnego (czyli lamp wyposażonych w specjalne akumulatory - nie należy ich mylić ze zwykłymi lampkami błyskowymi do aparatów. Dobra sesja studyjna oferuje pełną kontrolę nad efektem (ponieważ można dowolnie operować światłem za pomocą odpowiedniego ustawienia lamp i modyfikatorów) jednak trzeba się spodziewać że specjalne wyciemnione pomieszczenie, tła, lampy muszę kosztować, co odpowiednio zwiększa też koszt sesji.

Mit drugi - sesja plenerowa jest droższa, ponieważ dla fotografa to taka sama sesja jak wszystkie, tyle że musi gdzieś chodzić. Nic z tego - sesja zdjęciowa w studio zawsze wymaga więcej wysiłku od fotografa lub zatrudniania doświadczonego asystenta - tu każdy efekt trzeba starannie opracować odpowiednim operowaniem światłem. A tutaj wyjścia są dwa - albo fotograf jest wyposażony w sprzęt który pozwala regulowanie mocy lamp za pomocą jednego panelu (i wydał na nie kilkaset tysięcy złotych, a i tak trzeba zmieniać ich kierunek i modyfikatory) albo go nie ma i każdy efekt wymaga cierpliwej wędrówki "od lampy do lampy", osobistej lub za pomocą asystenta.

Więc na jaką sesję zdjęciową powinienem lub powinnam się zdecydować? To proste - zależy co chcesz osiągnąć. W wypadku wyrafinowanych aktów które właściwie nic nie pokazują ponieważ ciało oświetlone jest od tyłu i widać jedynie kontury ciała studio będzie raczej nieodzowne. Proste zdjęcia plenerowe bez obróbki będą kosztowały dużo taniej.


Najpopularniejsze opcje cenowe

SUPER

PLN1200

 • Sesja dla osób potrzebujących wielu zdjęć swojej osoby lub od razu chcą wykonać wiele rodzajów zdjęć, na przykład zdjęcia biznesowe, zdjęcia na potrzeby portali społecznościowych - i przy tym połączyć sesję w studio w w plenerze. Celem sesji jest zapewnienie pełnego kompletu materiałów według pomysłu i potrzeb Klienta.
 • 5 godzin (studio + plener)
 • 30 zdjęć z dokładnym retuszem
 • Profesjonalny makijaż

STANDARD

PLN940

 • Ta oferta skierowana jest do osób które chcą dysponować pięknymi, oryginalnymi i profesjonalnymi zdjęciami – dla zabawy, dla przeżycia jakim jest sesja, lub na portale społecznościowe. Jest to też najlepszy sposób stworzyć pełne i ciekawe portfolio.
 • 4 godziny (studio lub plener)
 • 20 zdjęć z dokładnym retuszem
 • Profesjonalny makijaż

STARTER

PLN520

 • Sesja „Starter” to świetny pomysł dla tych którzy nie chcą dużo wydawać, i nie są pewni czy od razu potrzebna im pełnowymiarowa sesja. Sesja daje jednak odczucie jak się pracuje przed obiektywem i w jakich ujęciach wyglądasz najlepiej. Nie każdy chce inwestować w rozbudowaną sesję, tym bardziej że nawet jedno dobre zdjęcie profilowe pomoże zawrzeć ciekawe znajomości lub dostać wymarzoną pracę.
 • 2 godziny
 • 8 zdjęć z dokładnym retuszem

Zapytaj o sesję zdjęciową

Twoje imię:

Twój e-mail (wymagane):

Twój telefon:

Proponowane miasto i data sesji:

Wiadomość: