Sesje zdjęciowe na skróty:  | GALERIAOFERTA | ZAPYTAJ

Sesja zdjęciowa

to świetny pomysł dla nowoczesnej kobiety lub faceta który dba o swój image. Jest to też okazja by oderwać się od pracowitej rzeczywistości, zaszaleć i podarować sobie odrobinę przyjemności.

Najlepszy moment by ją zamówić jest wtedy gdy chcesz coś zmienić w swoim życiu. Chcesz poznać nowe osoby, znaleźć lepszą pracę, odkryć nową siebie. A może po prostu zobaczyć jak to jest? Wiele osób boi się sesji foto, bo wstydzą się być fotografowane, myślą że sobie nie poradzą przed obiektywem, krępują się zapytać o szczegóły lub boją się jak będą odebrane.

Ale jedyne prawdziwe zagrożenie jest takie, że przez brak profesjonalnego zdjęcia stracisz okazję na nową pracą lub poznanie kogoś wyjątkowego.

Jeśli i Ty potrzebujesz wyjątkowych zdjęć i szukasz doświadczonego fotografa a przy tym

  • potrzebujesz pomysłu na niezwykły prezent
  • lubisz dokładność w każdym szczególe
  • jeśli wolisz sesję gdzie fotograf ma dla Ciebie dużo czasu i podpowie najlepsze dla Ciebie pozy
  • chcesz zamówić sesję bezproblemowo i z gwarancją satysfakcji
  • zależy Ci nie tylko na stylowych zdjęciach ale też na dobrej jakości wydrukach
  • wolisz dyskrecje i bezpieczną atmosferę od rozbudowy portfolio

Doświadczony fotograf zawsze jest gwarancją ze sesja będzie E&E czyli efektowna i efektywna a rezultat mile Cię zaskoczy. Przestaniesz się zastanawiać czy jesteś atrakcyjna, atrakcyjny tylko jak to lepiej pokazać.

Galeria

Żadna modelka nie została skrzywdzona w czasie tworzenia tej galerii; publikowane są tylko zdjęcia klientów którzy wyrazili na to wyraźną zgodę. Zdjęcia mają niższą jakość i rozdzielczość niż w rzeczywistości, żeby szybko się ładowały.

Sesja zdjęciowa – jak wygląda?

Na sesji troszczę się o przyjazną atmosferę,  podpowiadam najlepsze pozy i ustawiam światło tak, by podkreślić Twoje mocne strony, a minusy zostawić w cieniu. Wykonuję dużo zdjęć, żeby można z  nich było wybrać najlepsze.

Przy sesjach dla osób indywidualnych nigdy nie wymagam zgody na publikację.

Po sesji otrzymasz miniaturki zdjęć z zaznaczonymi najlepszymi. Możesz zatwierdzić lub zmienić mój wybór. Możesz także zamówić więcej zdjęć niż jest w pakiecie.

W ustalonym czasie po sesji otrzymasz plik do pobrania, krążek DVD lub USB zawierający elektroniczną wersję zdjęć (duża rozdzielczość i dostosowane do internetu) oraz album lub odbitki (zależnie od wybranej opcji)

FAQ

Nie ma obowiązku sztywnego zakładania rodzaju sesji ale to pomaga.Najpopularniejsze rodzaje sesji są następujące:

Jeżeli zdjęcie ma coś o nim opowiedzieć to przyda się sesja portretowa.

Jeśli nie masz ambicji bycia sportretowaną ale po prostu chcesz jak najpiękniej wyglądać, to mówimy o sesji beauty lub glamour, z czego w pierwszym wypadku większy nacisk kładziemy na buzię i make up, a w drugim na ciało i ciuchy. Są też sesje buduarowe (nie wiedzieć czemu nazywane fotografia sensualna, zamiast po prostu zmysłowa) i bardziej klasyczny akt w studio.

Przede wszystkim, bądź wypoczęta/wypoczęty i wyspana/wyspany. W szczególności należy się wystrzegać alkoholu który często lepiej wychodzi na zdjęciach niż na alkomacie.

Niezależnie od rodzaju i celu sesji, warto mieć ze sobą kilka par butów oraz biżuterii (osobne do każdej kreacji). Dzięki temu zdjęcia będą różnorodne i nie będzie się rzucać w oczy że zostały zrobione „za jednym podejściem”.
Jeśli nie mamy ściśle określonego celu, zawsze warto mieć ze sobą kilka kompletów ciuchów. Weź coś eleganckiego, coś ze sportowej elegancji, coś dopasowanego i sportowego. Oczywiście najlepiej jeśli to rzeczy które lubisz i w których  się dobrze czujesz.

Jaka jest cena sesji zdjęciowych?

Ceny są bardzo zróżnicowane i krąży na ich temat wiele mitów.
Mit pierwszy – zdjęcia w plenerze są droższe od sesji studyjnej. Nie koniecznie, sesja bywa tańsza bo nie potrzebujemy czasu pracy studia, za to często trzeba gdzieś dojechać i jesteśmy uzależnieni od światła na zewnątrz i pogody.

Dobra sesja studyjna oferuje pełną kontrolę nad efektem (ponieważ można dowolnie operować światłem za pomocą odpowiedniego ustawienia lamp i modyfikatorów) jednak trzeba się spodziewać że specjalne wyciemnione pomieszczenie, tła, lampy muszę kosztować, co odpowiednio zwiększa też koszt sesji.

Mit drugi – sesja plenerowa jest droższa, ponieważ dla fotografa to taka sama sesja jak wszystkie, tyle że musi gdzieś chodzić.

Nic z tego – sesja zdjęciowa w studio zawsze wymaga więcej wysiłku od fotografa bo każdy efekt trzeba opracować za pomocą odpowiedniego operowania światłem. Często efekt wymaga cierpliwej wędrówki „od lampy do lampy”, osobistej lub za pomocą asystenta.

Oczywiście nie można oczekiwać profesjonalnej sesji w cenie 400 zł, podczas kiedy tyle wynosi sam koszt pracy profesjonalnego studia produkującego sesję i make up. A na sesji przydaje się też czasem fotograf.

Najlepszy moim zdaniem przelicznik to koszty sesji + 60 zł za godzinę pracy fotografa za godzinę poza planem. Należy jednak wziąć pod uwagę, że pewna ilość czasu (często co najmniej 30 minut na zdjęcie) jest wkładana w obróbkę zdjęć.

Za swój priorytet uważam jak najlepsze terminów i jak najdokładniejszą obróbkę zdjęć. Dzięki temu, ze wspólnej pracy na sesji możemy wyciągnąć jak najlepszy efekt. Każdą opcję można spersonalizować ale zwykle najbardziej się opłaca skorzystanie z gotowych “pakietów sesyjnych”, tutaj zawsze dostajesz jak najwięcej w jak najniższej cenie.

Zapytaj, sprawdź termin, zarezerwuj

Twoje imię:

Twój e-mail (wymagane):

Twój telefon (opcjonalnie):

Wiadomość: