fotografia ciążowa
fotografia ciążowa

sesje ciążowe

fotografia z brzuszkiem

Sesje ciążowe

Sesje z brzuszkiem w studio

Sesja ciążowa to dla przyszłej mamy świetna okazja by stworzyć piękną pamiątkę z okresu ciąży. Dla fotografa natomiast, jest to jedno z piękniejszych wyzwań, wymagające delikatności, zrozumienia dla specyfiki 6-8 miesiąca ciąży a równocześnie dużego doświadczenia i sprawności w operowaniu światłem czytaj dalej


Jaki rodzaj sesji ciążowej będzie odpowiedni dla Ciebie?

Jest wiele różnych stylów fotografii, w których można wykonywać sesje brzuszkowe.  Do wyboru jest stylistka glamour, nastrojowego portretu lub zmysłowej sesji kobiecej lub aktu. Mając dla siebie do 2 godzin czasu, możemy wypróbować kilka stylów. Sesja może być wykonana w bieliźnie; lub w dopasowanej sukni lub sukience.

Sama czy z partnerem?

Sesję z brzuszkiem można wykonać samodzielnie lub z partnerem. W wypadku sesji z partnerem możemy też wykonać zdjęcia “lifestylowe”, które można wykonać także u Ciebie w domu.

Sesja ciążowa w domu

No właśnie, często pytacie o zdjęcia ciążowe u siebie w mieszkaniu. Jest to dobry pomysł by zrobić ładne pamiątkowe zdjęcia i nie wybierać się daleko, co w czasie ciąży może być męczące. Weź jednak po uwagę, że jeśli decydujesz się na sesję w domu, mile widziana jest większa ilość miejsca (około 4 metrów długości i 3 szerokości).

Jeśli Twoje wnętrze nie jest idealne, dobra wiadomość jest taka że we własnym mieszkaniu można także robić zdjęcia ze światłem studyjnym  na jednolitym tle, które zawsze mam ze sobą.

Jak się robi sesje ciążowe od strony organizacyjnej?

 1. Szybko (nie dłużej niż 2 godziny)
 2. Wygodnie, czyli tak, żeby modelka mogła wygodnie usiąść i zrobić sobie przerwę w razie potrzeby.
 3. Tak, żeby wszystko było gotowe kiedy przyjdziesz, żeby “zrobić robotę” i nie tracić czasu na wymyślanie rzeczy na bieżąco.

Ceny sesji z brzuszkiem:

Sesje brzuszkowe kosztują w tej chwili dokładanie tyle co wszystkie inne sesje zdjęciowe i można zamówić je tutaj

Zapytaj o sesję zdjęciową

   

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .