Fotografia ślubna Warszawa

Na skróty: GALERIA | FAQ | ZAPYTAJ

Jeśli planujesz ślub w Warszawie lub okolicach, zapraszam do zapoznania się z ofertą

Jako fotograf ślubny chcę oferować przede wszystkim niezwykłe zdjęcia. Jest też dla mnie ważne, byście dostali je szybko, bez ukrytych kosztów, a album był niepowtarzalny i trwały. Jeśli to ważne i dla Was i jesteście zmęczeni porównywaniem ofert – zapraszam!

Dlaczego możecie mi zaufać?

  • Mam ponad 10 lat doświadczenia w profesjonalnej fotografii ślubnej, fotografowałem więcej niż 100 uroczystości ślubnych
  • Nie ma ukrytych kosztów. Nie będziecie musieli dopłacać za album i każde jedno zdjęcie spoza pakietu.
  • Zawsze dostajecie dużo zdjęć (co najmniej 500)
  • Aby mieć piękne zdjęcia nie musicie wyglądać jak modele, ani umieć pozować
  • Proponuję obróbkę „z duszą” ale w żywych kolorach, bez popularnych dziś szarości i spranych barw
sesja ślubna

Galeria

Żadna para nie została skrzywdzona w czasie tworzenia tej galerii; publikowane są tylko zdjęcia klientów którzy wyrazili na to wyraźną zgodę. Zdjęcia mogą mieć niższą jakość niż w rzeczywistości, żeby szybko się ładowały.

Albumy ślubne

Dobry fotograf ślubny to nie wszystko, a zdjęcia muszą mieć odpowiednią oprawę. Większość z nas to wzrokowcy ale zawsze miło dotknąć jedwabistego papieru odbitek i poczuć zapach prawdziwej skóry i drewna. Dlatego proponuję spory wybór albumów z darmowym projektem i pełna możliwością personalizacji. Do wyboru jest 75 kolorów i 20 rodzajów zdobień i grawerów, dzięki czemu możecie dopasować całość do Waszego gustu i motywów przewodnich ślubu.

Jest też możliwość wygodnego zamówienia odbitek w dowolnym rozmiarze, obrazów na płótnie i wielu innych form prezentacji zdjęć

W dziale fotografia ślubna Warszawa prezentuję tylko kilka popularnych pomysłów, dużo więcej znajdziecie w sklepiku

ręcznie wykonany fotoalbum

W ofercie fotografii ślubnej znajdziecie:

  • Zdjęcia poddane dokładnej autorskiej obróbce graficznej
  • Zdjęcia na w pełni spersonalizowanym nośniku USB lub DVD
  • Galerią internetową chronioną hasłem z możliwością udostępniania gościom, konfiguracji produktów i wybierania zdjęć
  • Wszystkie zdjęcia są w pełnej rozdzielczości i formatach zoptymalizowanych dla mediów elektronicznych (jak Facebook i Instagram)

Opcjonalne dodatki:

Spersonalizowane opakowanie na DVD lub pendrive

Sesja narzeczeńska – 440 zł
Plener ślubny (2 godziny fotografowania w plenerze, 25 zdjęć)  600 zł

Plener ślubny (3 godziny fotografowania w plenerze, 50 zdjęć)  900 zł
Dodatkowe zdjęcie ze ślubu z możliwością samodzielnego wyboru – 5 zł
Ręcznie wykonany fotoalbum ślubny z możliwością samodzielnego wyboru zdjęć, rozszerzania i personalizacji – od 560 zł

FAQ

Tak, jeśli w wybranym przez Ciebie pakiecie jest album, można go zamienić na dowolny produkt z oferty współpracujących producentów (odbitki, zdjęcia na płótnie, wydruki dużego formatu, etc).

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale jestem otwarty na pracę na terenie całej Polski, choć nie zawsze jestem w stanie dojechać w każde miejsce. Bezpłatny dojazd dotyczy obszaru 120 kilometrów od Warszawy (w tym Płock, Ciechanów, Radom, Legionowo, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, NDM, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Góra Kalwaria).
Dojazd bez kosztów i konieczności zapewniania noclegu to także Kraków (wybrane terminy).

*Darmowy dojazd nie dotyczy sesji ślubnej

Jeżeli termin jest wolny, przydatne dla mnie będą wszelkie dodatkowe informacje o Waszym ślubie (miasto, sala, kościół lub USC, co jest dla Was ważne). Wtedy będę mógł zaproponować najkorzystniejszą dla Was opcję.
Na pewno warto skontaktować się bezpośrednio ze mną; wizytówki czy konfiguratory na niektórych portalach ślubnych takich jak Fotograf Wesele czy Dobry Fotograf na Ślub mogą być mocno nieaktualne (albo nawet nic o nich nie wiem) dlatego najlepszą i zawsze aktualną ofertą zawsze znajdziecie tutaj.
Jeśli  jesteście wstępnie zainteresowani, zwykle nie ma problemu ze zrobieniem rezerwacji na 2 tygodnie. W tym czasie możecie do mnie wpaść na kawę i pooglądać przykładowe albumy, odbitki i materiały. Następnie wystarczy wybrać propozycję która odpowiada Wam najbardziej i umówić się na podpisanie umowy.

Wstępna rezerwacja terminu

portret panny młodej z wiankiem