Fotografia ślubna – oferta, cennik

profesjonalny reportaż ślubny gotowy w 14 dni

fotografia ślubna - cennik

📸 15 lat doświadczenia

📸210 ślubów

📸 540 albumów ślubnych

📸105.756 oddanych zdjęć

Fotografia ślubna i narzeczeńska to nie tylko moja praca i pasja do tworzenia niepowtarzalnych historii. Wszystko po to by uchwycić Wasze spojrzenia, uśmiechy, łzy szczęścia i wszystkie chwile. Tak drobne, ale składające się na wyjątkową opowieść. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej.

O mnie

Mam na imię Marcel, fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat. Stawiam na żywy reportaż ślubny; zawsze emocjonalny i prawdziwy. Nie zawsze całkiem serio.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, fotografuję wszędzie. Zawodowo, najdalej udało mi się dotrzeć do Krosna, Zamku Ryn i Szczecina, a poza Polską do Londynu i Rzymu.

Zajmuję się fotografią ślubną i “około-ślubną” bo fotografowałem też lookbookowe sesje mody ślubnej jak również reportaże ze ślubnych targów i pokazów im towarzyszących. Jak na razie udało mi się sfotografować ponad 200 ślubów w co najmniej 20 miastach. To całkiem sporo zdjęć 😮 A jednak każde zlecenie jest niepowtarzalne i wyjątkowe, tak jak Wasza miłość.

fotograf ślubny warszawa

Fotografia ślubna – co znajdziecie w mojej ofercie?

📸 co najmniej 500 niepowtarzalnych ujęć w formie elektronicznej
📸 14 dni – najszybszy na rynku termin przygotowania zdjęć
📸 autorską obróbkę graficzną zdjęć, która wyciąga na światło dzienne największe zalety
📸 projekt albumu który możecie współtworzyć online, tak żeby projekt najbardziej Wam odpowiadał
📸 Galerię internetową chronioną hasłem z możliwością udostępniania gościom i zamawiania wydruków i akcesoriów
📸 Zdjęcia w drewnianym pudełku z pendrivem z elektroniczną wersją zdjęć i pakietem wydruków pigmentowych

fotografia ślubna warszawa

Fotografia ślubna krok po kroku

 1. pooglądaj zdjęcia 🙃
 2. wyślij zapytanie i sprawdź czy data jest jeszcze dostępna
 3. zróbcie wstępną rezerwację
 4. wpadnijcie na kawę lub żeby omówić szczegóły i obejrzeć przykładowe materiały, możemy tez porozmawiać na skypie
 5. weźcie ślub 🙃
 6. już 14 dni po ślubie wpadnijcie po gotowe zdjęcia i projekt albumu

Zdjęcia ślubne – czy naprawdę ich potrzebujemy?

Z czego jak z czego, ale z własnego ślubu warto mieć dobre zdjęcia! Tak się dziwnie składa że dwoje moich znajomych którzy najbardziej narzekali na brak fotografa na swoim ślubie, samo zostało fotografami ślubnymi. Nie ryzykuj! 🤣
Dzięki dobrym zdjęciom można powspominać, pochwalić się znajomym, czy zrobić album ślubny który będzie królował na półce w salonie.

portret panny młodej - pałac domaniowski

Opinie

Retusz zdjęć

Proponuję obróbkę „z duszą” ale w żywych, naturalnych kolorach, bez popularnych dziś szarości i spranych barw. Obróbka bardzo dużo wnosi do zdjęć i pozwala podkreślić wyjątkowość tego dnia i to, co w nim najpiękniejsze. Jednak zdjęcia powinny być także szczegółowe i poprawne technicznie, żebyście mogli z nich wykonać nawet bardzo duże powiększenia. Naturalność obróbki sprawia że po latach każdy odnajdzie w nich coś dla siebie.

Przesadna obróbka i użycie zbyt mocnych filtrów, prowadzą do zatracenia szczegółów, których będziecie ciekawi za jakiś czas. Dziś możecie nie zwracać na to uwagi przez duże emocje związane ze ślubem, ale po latach będziecie ciekawi jaki naprawdę był kolor sukienki, bez sztucznie dodanych beży.

Doświadczenie w retuszu pomaga mi ingerować w zdjęcia tam, gdzie to potrzebne, żeby uniknąć zaczerwienień na twarzy czy zabrudzeń na sukni ślubnej.

Sesja ślubna narzeczeńska we wrzosach

O co warto zapytać fotografa ślubnego?

Sesja ślubna w dniu ślubu nic nie kosztuje i jej wykonanie jest wliczone w cenę każdego pakietu.
Sesja innego dnia – 600 lub 900 zł, zależnie od tego ile czasu musimy poświęcić / zrobić zdjęć.
Macie tu do wyboru opcje: 2 godziny / 25 zdjęć a w drugiej – 3 godziny (lub więcej) i 50 zdjęć.
Dojazd poza Warszawę na reportaż ślubny też jest zawsze darmowy
Podstawowe ceny pakietów się nieco zmieniają zależnie od pory roku i dnia tygodnia oraz obłożenia w danym okresie. Aby sprawdzić Wasz termin i ceny, wystarczy wysłać zapytanie
Przyda się, a jakże! 🙂 nie widziałem jeszcze ślubu, gdzie plan czasowy by się dokładnie sprawdził, ale warto być przygotowanym.
Oczywiście, każde zdjęcie jest poddawane dokładnej obróbce graficznej obejmującej kolorystykę, jasność, kontrast, kontrast lokalny, kadr i inne konieczne przystosowania.

O co nie musisz pytać, bo zawsze jest w standardzie?

Nie musicie pytać, na jakim sprzęcie pracuje fotograf. Po kilkunastu latach pracy na ślubach raczej każdy z fotograf ma swoja ulubioną markę i upodobania, a obiegowe opinie w Internecie o „najlepszym aparacie do fotografowania ślubów”, są mocno mylące i pisane pod wpływem reklam.

Osobiście pracuję na aparatach pełno-klatkowych Canona i na średnio-formatowym Fuji, ale dałbym też radę na Nikonie posiłkując się Sony :p

Nie musisz pytać czy fotograf ubiera się na ślub stosownie do okoliczności.

Nie musisz pytać o bezpieczeństwo danych Zawsze pracuję na 2 profesjonalnych aparatach, z czego każdy wykonuje zapis na 2 kartach pamięci. Jest to standard w dzisiejszej fotografii ślubnej.

O moim podejściu przeczytasz w dziale fotografia ślubna – jak pracuję

Chcesz wiedzieć więcej?

sprawdź termin, zapytaj o ofertę

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .