Fotografia ślubna Warszawa

Na skróty: GALERIA | FAQ | ZAPYTAJ

Jeśli planujesz ślub w Warszawie lub okolicach, zapraszam do zapoznania się z ofertą

Jako fotograf ślubny chcę oferować przede wszystkim niezwykłe zdjęcia. Jest też dla mnie ważne, byście dostali je szybko, bez ukrytych kosztów, a album był niepowtarzalny i trwały. Jeśli to ważne i dla Was i jesteście zmęczeni porównywaniem ofert – zapraszam!

Dlaczego możecie mi zaufać?

 • Mam ponad 10 lat doświadczenia w profesjonalnej fotografii ślubnej, fotografowałem więcej niż 100 uroczystości ślubnych
 • Nie ma ukrytych kosztów. Nie będziecie musieli dopłacać za album i każde jedno zdjęcie spoza pakietu.
 • Zawsze dostajecie dużo zdjęć (co najmniej 500)
 • Aby mieć piękne zdjęcia nie musicie wyglądać jak modele, ani umieć pozować
 • Proponuję obróbkę „z duszą” ale w żywych kolorach, bez popularnych dziś szarości i spranych barw
sesja ślubna

Albumy ślubne

Dobry fotograf ślubny to nie wszystko, a zdjęcia muszą mieć odpowiednią oprawę. Większość z nas to wzrokowcy ale zawsze miło dotknąć jedwabistego papieru odbitek i poczuć zapach prawdziwej skóry i drewna. Dlatego w każdym pakiecie jest już zawarty album wartości co najmniej 500 zł. Do wyboru jest 75 kolorów i 20 rodzajów zdobień i grawerów, dzięki czemu możecie dopasować całość do Waszego gustu i motywów przewodnich ślubu. Jest też możliwość zamówienia odbitek w dowolnym rozmiarze, obrazów na płótnie i wielu innych form prezentacji zdjęć

Galeria

Żadna para nie została skrzywdzona w czasie tworzenia tej galerii; publikowane są tylko zdjęcia klientów którzy wyrazili na to wyraźną zgodę. Zdjęcia mogą mieć niższą jakość niż w rzeczywistości, żeby szybko się ładowały.

Oferta ślubna zawiera:

ręcznie wykonany fotoalbum

Spersonalizowane opakowanie na DVD lub pendrive

 • Pakiet autorski: 150-200 zdjęć poddanych pełnej autorskiej obróbce graficznej
 • Pakiet dokumentalny: co najmniej 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej
 • Piękny, ręcznie wykonany album ślubny z możliwością dowolnej konfiguracji
 • Zdjęcia na w pełni spersonalizowanym nośniku USB lub DVD
 • Wszystkie zdjęcia są w pełnej rozdzielczości i formatach zoptymalizowanych dla mediów elektronicznych (jak TV, Instagram, Facebook)

Opcjonalne dodatki:

 • Odbitki i wydruki aż do 100×150 cm – zależnie od wielkości i rozmiaru
 • Dodatkowe albumy i zestawy albumów – od 400 zł
 • Sesja narzeczeńska – 750 zł (przy zakupie pakietu ślubnego 500)
 • Sesja w plenerze lub w studio – 950 zł (50 zdjęć, do 4 godzin czasu, do 3 lokalizacji)
 • Sesja ślubna mini – 750 zł (25 zdjęć, do 2 godzin czasu, 2 lokalizacje)

FAQ

W obu pakietach otrzymacie zdjęcia w starannej obróbce graficznej.
W pakiecie autorskim otrzymujecie wybrane najlepsze zdjęcia w w takiej kolejności, by całość była jak najbardziej atrakcyjna. Zdjęcia Pary Młodej poddane są dodatkowemu retuszowi (jak wygładzanie cery, usuwanie tymczasowych znamion i przebarwień)
W pakiecie dokumentalnym otrzymacie wszystkie pozostałe zdjęcia w starannej obróbce w kolejności chronologicznej.

Otrzymujecie wszystkie udane zdjęcie bez konieczności dopłat. Minimalna ilość jest zawsze określona w Waszym pakiecie.

Tak, standardowy album można zamienić na dowolny produkt z oferty współpracujących producentów (odbitki, zdjęcia na płótnie, wydruki dużego formatu, etc).

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale jestem otwarty na pracę na terenie całej Polski, choć nie zawsze jestem w stanie dojechać w każde miejsce. Bezpłatny dojazd dotyczy obszaru 80 kilometrów od Warszawy (w tym Legionowo, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, NDM, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Góra Kalwaria); dojazd bez kosztów i konieczności zapewniania noclegu to także Kraków i Radom (wybrane terminy).

*Darmowy dojazd nie dotyczy sesji ślubnej

Jeżeli termin jest wolny, przydatne dla mnie będą wszelkie dodatkowe informacje o Waszym ślubie (miasto, sala, kościół lub USC, co jest dla Was ważne). Wtedy będę mógł zaproponować najkorzystniejszą dla Was opcję.
Na pewno warto skontaktować się bezpośrednio ze mną; wizytówki czy konfiguratory na niektórych portalach ślubnych takich jak Fotograf Wesele czy Dobry Fotograf na Ślub mogą być mocno nieaktualne (albo nawet nic o nich nie wiem) dlatego najlepszą i zawsze aktualną ofertą zawsze znajdziecie tutaj.
Jeśli  jesteście wstępnie zainteresowani, zwykle nie ma problemu ze zrobieniem rezerwacji na 2 tygodnie. W tym czasie możecie do mnie wpaść na kawę i pooglądać przykładowe albumy, odbitki i materiały. Następnie wystarczy wybrać propozycję która odpowiada Wam najbardziej i umówić się na podpisanie umowy.

Sprawdź swój termin

portret panny młodej z wiankiem