Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna

oferta i informacje

Warto mieć piękne zdjęcia ślubne. Pozwalają uchwycić emocje, które się nie powtórzą. Dzięki nim możecie zrobić wyjątkowy prezent dla siebie samych. No i możecie mieć po prostu dobre zdjęcia ze ślubu 😎

Zapraszam do zapoznania się z ofertą reportażu ślubnego, kreatywnych sesji dla nowożeńców (czyli tak zwanych plenerów ślubnych) oraz sesji narzeczeńskich. Ogólne informacje o tym, jak pracuję znajdziesz w dziale fotografia ślubna

O mnie

Mam na imię Marcel, fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat. Stawiam na żywy reportaż ślubny; zawsze emocjonalny i prawdziwy. Nie zawsze całkiem serio.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, fotografuję wszędzie. Zawodowo, najdalej udało mi się dotrzeć do Krosna, Zamku Ryn i Szczecina, a poza Polską do Londynu i Rzymu.

Zajmuję się fotografią ślubną i “około-ślubną” bo fotografowałem też lookbookowe sesje mody ślubnej jak również reportaże ze ślubnych targów i pokazów im towarzyszących. Jak na razie udało mi się sfotografować ponad 200 ślubów w co najmniej 20 miastach. To całkiem sporo zdjęć 😮 A jednak każde zlecenie jest niepowtarzalne i wyjątkowe, tak jak Wasza miłość.

fotograf ślubny warszawa

Fotografia ślubna – co znajdziecie w mojej ofercie?

📸 co najmniej 500 niepowtarzalnych ujęć w formie elektronicznej
📸 projekt albumu który możecie współtworzyć online, tak żeby jego ostateczny kształt najbardziej Wam odpowiadał
📸 14 dni – najszybszy na rynku termin przygotowania zdjęć
📸 dokładną, autorską obróbkę graficzną zdjęć, która wyciąga na światło dzienne to, co najpiękniejsze
📸 Galerię internetową chronioną hasłem z możliwością udostępniania gościom i zamawiania wydruków i akcesoriów
📸 Gotowe zdjęcia w drewnianym pudełku z pendrivem z elektroniczną wersją zdjęć i pakietem najwyższej jakości wydruków

Zdjęcia ślubne – czy naprawdę ich potrzebujemy?

Z czego jak z czego, ale z własnego ślubu warto mieć dobre zdjęcia! Tak się dziwnie składa że ci z moich znajomych którzy najbardziej narzekali na brak zawodowego fotografa na swoim ślubie, sami zostali potem fotografami ślubnymi. Nie ryzykuj! 🤣
Całkiem serio, bez doświadczonego fotografa możecie stracić okazję na piękne zdjęcia które będą z Wami przez lata. Nie będziecie mogli sprawdzić jaka była pogoda czy w co była ubrana ciocia Jadzia.
Dzięki dobrym zdjęciom można powspominać, pochwalić się znajomym, czy zrobić album ślubny który będzie królował na półce w salonie.

Fotografia ślubna krok po kroku

  1. pooglądaj zdjęcia 🙃
  2. wyślij zapytanie i sprawdź czy data jest jeszcze dostępna
  3. zróbcie wstępną rezerwację
  4. wpadnijcie na kawę lub żeby omówić szczegóły i obejrzeć przykładowe materiały, możemy tez porozmawiać na skypie
  5. weźcie ślub 🙃
  6. już 14 dni po ślubie wpadnijcie po gotowe zdjęcia i projekt albumu

Opinie

Sesja ślubna narzeczeńska we wrzosach

Naturalna fotografia ślubna

Proponuję obróbkę „z duszą” ale w żywych, naturalnych kolorach, bez popularnych dziś szarości i spranych barw. Wierzę że zdjęcia muszą podlegać obróbce, aby podkreślić wyjątkowość tego dnia i to co charakterystyczne jak charakterystyczny motyw ślubu czy choćby pogoda tego dnia. Jednak zdjęcia powinny być także szczegółowe i poprawne technicznie, żebyście mogli z nich wykonać nawet bardzo duże powiększenia. Naturalność obróbki sprawia że po latach każdy odnajdzie w nich coś dla siebie. Jeśli oglądasz zdjęcia ślubne w Internecie, mogłaś zauważyć że najlepszy fotograf ślubny to taki, który chwyta chwile a nie taki, który masakruje zdjęcia obróbką.

Przesadna obróbka i użycie zbyt mocnych presetów, prowadzą do zatracenia szczegółów, których będziecie ciekawi za jakiś czas. Dziś możecie nie zwracać na to uwagi przez duże emocje związane ze ślubem, ale po latach będziecie ciekawi jaki naprawdę był kolor sukienki, bez sztucznie dodanych beży.

Doświadczenie w retuszu pomaga mi ingerować w zdjęcia tam, gdzie to potrzebne, dzięki czemu nie zobaczycie na zdjęciach zaczerwienień na twarzy czy zabrudzeń na sukni ślubnej.

O co warto zapytać fotografa ślubnego?

Sesja ślubna w dniu ślubu nic nie kosztuje i jej wykonanie jest wliczone w cenę każdego pakietu.
Sesja innego dnia – 600 lub 900 zł, zależnie od tego ile czasu musimy poświęcić / zrobić zdjęć.
Macie tu do wyboru opcje: 2 godziny / 25 zdjęć a w drugiej – 3 godziny (lub więcej) i 50 zdjęć.
Dojazd poza Warszawę na reportaż ślubny też jest zawsze darmowy
Podstawowe ceny pakietów się nieco zmieniają zależnie od pory roku i dnia tygodnia oraz obłożenia w danym okresie. Aby sprawdzić Wasz termin i ceny, wystarczy wysłać zapytanie
Przyda się, a jakże! 🙂 nie widziałem jeszcze ślubu, gdzie plan czasowy by się dokładnie sprawdził, ale warto być przygotowanym.
Oczywiście, każde zdjęcie jest poddawane dokładnej obróbce graficznej obejmującej kolorystykę, jasność, kontrast, kontrast lokalny, kadr i inne konieczne przystosowania.

O co nie musisz pytać, bo zawsze jest w standardzie?

Nie musicie pytać, na jakim sprzęcie pracuje fotograf. Po kilkunastu latach pracy na ślubach raczej każdy z fotograf ma swoja ulubioną markę i upodobania, a obiegowe opinie w Internecie o „najlepszym aparacie do fotografowania ślubów”, są mocno mylące i pisane pod wpływem reklam.

Osobiście pracuję na aparatach pełno-klatkowych Canona posiłkując się Fuji, ale dałbym też radę na Nikonie posiłkując się Sony :p

Nie musisz pytać czy fotograf ubiera się na ślub stosownie do okoliczności.

Nie musisz pytać o bezpieczeństwo danych Zawsze pracuję na 2 profesjonalnych aparatach, z czego każdy wykonuje zapis na 2 kartach pamięci. Jest to standard w dzisiejszej fotografii ślubnej.

Chcesz wiedzieć więcej?

sprawdź termin, zapytaj o ofertę