Rodzinne sesje zdjęciowe

portret rodzinny w studio i w plenerze

rodzinne sesje zdjęciowe Warszawa

Rodzinne sesje zdjęciowe są najlepszym przykładem tego że nie warto robić zdjęć, jeśli nie mają pokazać czegoś więcej niż to co widzialne. To właśnie tutaj działa magia dzięki której pokazują się rzeczy które zobaczysz tylko na zdjęciach, a soczewka obiektywu staje się prawie zaczarowaną kulą.

Sesje rodzinne są też zupełnie inne od reszty sesji – przy fotografii portretowej, ślubnej czy buduarowej masz właściwie gwarancję że będziesz wyglądać świetnie. Zdjęcia rodzinne pokazują bardziej wygląd Waszej relacji niż Was samych. Wyjątkiem są zdjęcia z brzuszkiem, gdzie mama musi zawsze wyglądać pięknie.

Nie wiem jak Wy, ja spędziłem masę czasu wpatrując się w zdjęcia rodzinne sprzed 100 lat i odkrywając w nich ciągle coś nowego. Rodzinne sesje zdjęciowe to jedyny rodzaj sesji, który zawsze opiera się próbie czasu. Mody się zmieniają i to, co wczoraj było popularne, dziś często wydaje się zabawne. A zdjęcia rodzinne zawsze nabierają wartości z czasem i zawsze są czymś więcej niż zwykły portret. Naprawdę dobry portret rodzinny to opowieść o Was i wyjątkowości Waszych rodzinnych więzi. Choć nie da się ukryć że dzisiaj fotografia rodzinna wygląda zupełnie inaczej.

Opinie

*publikuję wybrane prawdziwe opinie, nadesłane emailem lub pobrane z Google Maps i zweryfikowane z listą klientów.

Reportaż z uroczystości rodzinnej

Portret rodzinny czy pozowane zdjęcia grupowe można wykonać przy okazji reportażu z uroczystości, na przykład rocznicy ślubu czy Pierwszej Komunii Świętej.

W takim wypadku zawsze warto przewidzieć miejsce i czas na wspólne zdjęcia rodzinne.

Zamawiając fotoreportaż z imprezy rodzinnej, wystarczy zaznaczyć że przy okazji chcecie wykonać zdjęcia grupowe a będę miał ze sobą komplet odpowiedniego oświetlenia.

Sesje świąteczne

Szczególnym rodzajem sesji rodzinnych są sesje świąteczne. Najczęściej odbywają się z okazji Świąt Wielkiej Nocy lub Bożego Narodzenia i są przeznaczone dla najbliższych sobie osób.

Sesje świąteczne odbywają się w specjalnie przystosowanej lokacji pełnej światła i świątecznych gadżetów; gdzie każdy kąt jest scenerią do zdjęć a świąteczna atmosfera jest widoczna gołym okiem.

Szukacie na stronie:

 • fotografia rodzinna warszawa i okolice
 • sesje zdjęciowe rodzinne warszawa
 • sesja rodzinna fotograf

Fotografia rodzinna – często zadawane pytania

Sesję można zorganizować tak jako osobne wydarzenie, lub przy okazji rodzinnego spotkania (na przykład Pierwsza Komunia lub rocznica małżeństwa)
W dni powszednie, zwykle możemy umawiać się na przyszły tydzień, terminy weekendowe to zwykle miesiąc oczekiwania na sesję. W każdym wypadku efekty sesji są dostępne bardzo szybko.
Sesje można zorganizować w profesjonalnym studio, w Waszym lokum lub w pięknych pałacowych wnętrzach. Lokacje z którymi tu współpracuję najczęściej to Pałac w Jabłonnie oraz Hotel Bellotto na warszawskiej Starówce (obok Rynku Starego Miasta).
Z mojej strony zawsze możecie liczyć na przyjazną atmosferę na sesji, profesjonalne oświetlenie które pokaże Was od dobrej strony, zrozumienie że nie każdemu pozowanie przychodzi z łatwością oraz pomoc na każdym  etapie sesji; dzięki czemu udział w sesji będzie prosty a efekt Was zachwyci
Sesja rodzinna w plenerze jest organizowana w podobny sposób, z tą różnicą że najlepiej wykonać ją blisko zachodu słońca (złota godzina). Niestety nie jest łatwo fotografować w ostrym słońcu, bo maluje nieładne cienie na twarzy, na przykład pod nosem a różnice dynamiczne są zbyt duże by prawidłowo (bez prześwietleń i niedoświetleń) zarejestrować obraz.
Termin sesji można bez konsekwencji zmienić, jeżeli pogoda nie pozwala na organizację – na przykład kiedy intensywnie pada.
Sesje w plenerze mają też dużo plusy, na przykład w naturalnym otoczeniu przyrody dużo łatwiej się rozluźnić a szare studio może na najmłodsze dziaciaki działać troszkę pesząco.

Zapytaj o sesję rodzinną

   

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .