Portret rodzinny

fotografia rodzinna warszawa

Wszystko płynie. Także mody w fotografii zmieniają się z czasem. To, co wczoraj było na topie, dziś często wydaje się zabawne.

Nie dotyczy to zdjęć rodzinnych, które z czasem nabierają wartości i rzadko są tylko zwykłym portretem. Zawsze mówią coś o fotografowanej rodzinie, pokazując wzajemne relacje i rodzinne ciepło.

Dobry portret rodzinny to nie tylko zdjęcia pozowane które dokumentują jak wyglądacie czy w co jesteście ubrani ale też opowieść o Was i wyjątkowości Waszych rodzinnych  więzi.

Sesje można zorganizować w profesjonalnym studio, w pięknych pałacowych wnętrzach lub w Waszym ulubionym parku. Lokacje z którymi tu współpracuję najczęściej to Pałac w Jabłonnie oraz Hotel Bellotto na warszawskiej Starówce zaraz obok Rynku Starego Miasta.

Sesję można zorganizować tak jako osobne wydarzenie lub przy okazji rodzinnego spotkania (na przykład Pierwsza Komunia lub rocznica małżeństwa)

Z mojej strony zawsze możecie liczyć na przyjazną atmosferę na sesji, zrozumienie że nie każdemu pozowanie przychodzi z łatwością i pomoc w organizacji, dzięki czemu zamówienie sesji będzie proste i przyjemne a efekt zachwyci wszystkie osoby biorące w niej udział..

Sesje świąteczne (Warszawa)

Szczególnym rodzajem sesji rodzinnych są sesje świąteczne. Najczęściej odbywają się od połowy listopada do 5 stycznia i są przeznaczone dla grupy najbliższych sobie osób.

Sesje świąteczne odbywają się na Zielonym Żoliborzu, w specjalnie przystosowanej lokacji pełnej światła, świątecznych gadżetów, gdzie każdy kąt jest scenerią do zdjęć a świąteczna atmosfera unosi się w powietrzu.

Reportaż z uroczystości rodzinnej

Portret rodzinny czy pozowane zdjęcia grupowe można wykonać przy okazji reportażu z uroczystości, na przykład rocznicy ślubu czy Pierwszej Komunii Świętej.

W takim wypadku zawsze warto przewidzieć miejsce i czas na wspólne zdjęcia rodzinne.

Zamawiając fotoreportaż z imprezy rodzinnej, wystarczy zaznaczyć że przy okazji chcecie wykonać zdjęcia grupowe a będę miał ze sobą komplet odpowiedniego oświetlenia dostosowany do sesji rodzinnych

Zapraszam do odwiedzenia pozostałych działów fotografia aktu i sesje na prezent oraz zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna