Erotyczna sesja dla par

piękne zdjęcia bez doświadczenia w pozowaniu

sesja erotyczna

Czy pamiętacie kiedy ostatnio zrobiliście dla siebie coś wyjątkowego jako para? W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym obowiązków i rutyny, łatwo zapomnieć o magii, która łączy i o prawdziwej chemii – bynajmniej nie z Niemiec. Erotyczna sesja zdjęciowa dla dwojga może odświeżyć Wasze uczucie i dodać mu pikanterii.
A więc cóż, jeśli sprawdzają Wam się ciągle kwiaty jako prezent na rocznicę, możesz nie czytać dalej 😇. Bo w innym wypadku lepiej przeczytaj każde słowo na poniższej stronie:

Odkryjcie na nowo swoją namiętność i zbudujcie niezapomniane wspomnienia, które rozpalą Wasze zmysły

Ta sesja to nie tylko doskonałe zdjęcia. To podróż do świata intymności, gdzie każde spojrzenie i zostanie uwiecznione, aby przypominać o Waszej wyjątkowej więzi. To szansa, by na nowo odkryć siebie nawzajem w artystyczny i subtelny sposób.

A teraz małe wprowadzenie, by podpowiedzieć Wam:

 • Czym jest fotografia erotyczna?
 • Jak będzie wyglądać Wasza sesja?
 • Jakie emocje i uczucia możecie odkryć na nowo?
 • Jakie unikalne ujęcia i sceny możemy dla Was stworzyć?

Jesteście parą, która wiele razem przeszła. Zbudowaliście swoje życie, karierę, rodzinę. Ale czy nie marzycie czasem o chwili, by skupić się wyłącznie na sobie? Ta sesja to Wasza prywatna oaza, gdzie możecie być tylko sobą – bez masek, bez fałszywej presji ale za to pełni pasji i miłości.

Fotografia zwana erotyczną to sesja niezwykle intymna, nastrojowa, sesja która może w naprawdę subtelny sposób ukazać romantyzm, pożądanie i to co iskrzy właśnie między Wami. To doskonały wybór dla tych par, które łączy miłość i zaufanie i tych, których ciała potrafią “ze sobą pięknie rozmawiać”

Wszystko już było i nie każdy romantyczny prezent się sprawdza

Może próbowaliście już weekendowych wypadów, drogich prezentów, czy kolacji przy świecach, ale nadal nie udało ci się wymyślić tego jedynego, wyjątkowego prezentu który wywoła najczerwieńsze rumieńce na twarzy ukochanej osoby? Czy pozwoliło Wam na nowo poczuć dreszczyk emocji, jak na początku znajomości? W wypadku erotycznej sesji dla dwojga efekt jest gwarantowany.

Prywatnie bardzo lubię moich klientów zamawiających sesje erotyczne bo to klienci którzy praktycznie zawsze wracają na następną sesję. I, co najciekawsze, prawie zawsze jest to zupełnie inny temat jak sesja rocznicowa, life-stylowa czy wykonanie albumu. Może jest tak że jak już komuś ufasz to “po całości” 😌A na pewno oznacza to, że fotografia erotyczna staje się czymś normalny i wchodzi do kanonu fotografii artystycznej obok “zwykłej” fotografii aktu.

Sesja intymna to przeżycie, gdzie nie trzeba wymieniać czemu warto (ale i tak to zrobię)

 • Odświeżenie Waszej relacji i wzajemnej atrakcyjności
 • Niepowtarzalne wspomnienia utrwalone w pięknych zdjęciach
 • Odkrycie nowych aspektów Waszej zmysłowości
 • Prywatność i dyskrecja – sesja w komfortowych warunkach
 • Profesjonalna sesja dostosowana do Waszych potrzeb i granic
 • Zwiększenie zaufania i intymności między Wami
 • Moje sesje są długie (3 lub 4 godziny) więc będzie czas na zrealizowanie wszystkich pomysłów
 • Wyjątkowy prezent, który będziecie wspominać przez lata
 • otrzymacie album którego nie mają ŻADNI Wasi znajomi (choć zrobiłem tych sesji już trochę, więc kto wie…)
 • przed sesją możecie podesłać swoje inspiracje, więc możecie dostać zdjęcia dokładnie takie jakie chcecie (tylko z Wami w roku głównej)

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Zdjęcia otrzymacie w formie zakodowanej (256 bit) więc możecie czuć się bezpiecznie, że nikt inny nie będzie miał do nich dostępu. Na życzenie jest dostępna procedura super bezpieczna, gdzie karta pamięci ze zdjęciami nie opuszcza apartamentu gdzie odbywała się sesja. Zdjęcia wspólnie wybieramy zaraz po sesji, a następnie od razu je retuszuję

Erotyczna sesja zdjęciowa dla par – dla kogo?

Dla par😝 A serio – wybierz ten rodzaj sesji, jeśli

 • oboje chcecie oderwać się od pracowitej, rutynowej rzeczywistości.
 • jeśli chcecie stworzyć coś , co będzie tylko dla Was i nikogo innego
 • jeśli chcecie stworzyć zdjęcia których nie ma nikt z Waszych znajomych (albo prawie..)

Czym jest sesja erotyczna?

Fotografia erotyczna weszła już dziś do kanonu sztuk wizualnych. To taki rodzaj fotografii, gdzie pozy są trochę odważniejsze (tak, mamy swój zasób póz, które trochę się różnią od typowych póz fotografii buduarowej ale nadal zachowują piękno) i schematów oświetleniowych.

Sesja erotyczna to niezwykły rodzaj sesji zdjęciowej, która ma na celu uchwycenie romantyzmu, ale też delikatnej nuty erotyzmu. Taka sesja inaczej zwana jest również buduarową, ale odbywająca się w parze. Sesja erotyczna nie wymaga pełnej nagości. Gra światła i cienia, modelowanie, operowanie kolorami pozwalają uchwycić pożądanie jakie łączy daną parę, ale też sprawić, że wyobraźnia weźmie górę. Nie musi być widoczne, by poczuć swoisty stan uniesienia, który bije od danych fotografii.

Dla mnie sesje erotyczne to rodzaj fotografii rodzinnej, tylko pokazujące rodzinę nie od oficjalnej strony, w czasie sztywnego pozowania w pałacowych wnętrzach, a w bardziej intymny sposób.

Czym się nie musisz przejmować na sesji?

Sesja erotyczna dla pary wymaga niejako odsłonienia siebie, gdyż tylko wtedy fotograf uchwyci romantyczne uczucie, ale i więź, która łączy daną parę. To dobry pomysł dla par nowoczesnych i otwartych, mających do siebie pełne zaufanie.

 • Nie trzeba mieć doświadczenia w sesjach, nie musisz umieć pozować ani być fotogeniczną / fotogrnicznym
 • Nie trzeba przechodzić jakichś specjalnych przygotowujących zabiegów
 • Nie trzeba mieć jakichś szczególnych ciuchów (ale można 🙂 )

Czego nie wolno robić na sesji erotycznej dla dwojga?

Wszystko wolno.

erotyczna sesja zdjęciowa

Jak zamówić intymną sesję dla dwojga?

Przechodząc do konkretów “organizacyjnych” – aby zamówić sesję wystarczy ustalić termin i wybrać lokację (sesja można się odbyć w specjalnie przystosowanym apartamencie, w studio lub w Waszym wnętrzu) oraz zaklepać termin. Więcej szczegółów? Kliknij poniższy przycisk:

Niestety sesje intymne nie odbywają się we wszystkich miesiącach ze względu na plan kursów fotografii. W miarę możliwości proszę o rezerwowanie terminów z wyprzedzeniem, ilość sesji, jakie mogę wykonać jest zawsze ograniczona.

Sesje w Warszawie vs cała Polska

Standardowo pracuję w Warszawie. Pracuję w całym kraju więc sesję można zamówić w opcji “na wynos”, Światło i modyfikatory są przenośne i zawsze zapewniam je w cenie sesji. Zapytajcie o tę opcję szczególnie jeśli dysponujecie atrakcyjnym wnętrzem (mam na myśli mieszkanie nie osobowość 😆). Dojazd kosztuje (dane z 2024 roku) 1,60 gr za kilometr. W wypadku wyjazdu powyżej 150 kilometrów od Warszawy, mogę Was prosić o zapewnienia także noclegu.

Zapytaj o erotyczną sesję dla dwojga

   

  Tło do sesji erotycznej dla par

  Na pewno ważnym aspektem sesji erotycznej dla par jest tło. Nie wybija się ono na pierwszy plan ale jest pięknym dopełnieniem sesji. Są dwie podstawowe opcje:

  • studio – to znaczy Wasze ciała i światło oraz
  • apartament dostosowany do sesji.

  Plusem apartamentu jest piękny wystrój, miękkie łóżko, wanna i inne wymarzona tła do zdjęć. Przy okazji możecie dostać w apartamencie do rana i dopiero następnego dnia, wrócić po trudach sesji do domu który przecież może znajdować się daleko od Warszawy.

  Plusem studia jest pełna i stuprocentowa kontrola nad światłem, które (czasem z lekka pomocą nabłyszczającego olejku) potrafi czynić cuda i może sprawić że poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. I to od razu jak gwiazdy najbardziej zmysłowej produkcji…

  Jak pozować do sesji erotycznej w parze?

  Ważne abyście dobrze czuli się pozując. Nie musicie wcale wybierać naprawdę seksualnych pozycji (ale możecie). Najcenniejsze jest wszystko co “Wasze” czyli to co wyjątkowe i typowe dokładnie dla Was. Z punktu widzenia zdjęć – fotograf poradzi Wam te pozy, w których wyglądacie najlepiej i pomoże Wam je dopracować lub też poradzi jak dobrze wyglądać “idąc na żywioł” jeśli chcecie być samodzielni i po prostu dobrze się bawić.

  Jest to też rodzaj sesji, gdzie nie trzeba umieć pozować i wystarczy być sobą, a rola fotografa ogranicza się do dopracowywania drobnych szczegółów.

  To dzięki światłu i Waszej spontaniczności, naprawdę dobre efekty sesji mogą zawisnąć w Waszej sypialni. Już samo wspomnienie o sesji będzie wywoływać w Was żar namiętności i będzie formą gry wstępnej i będziecie się śmiać z chwil kiedy zastanawialiście się czy warto się zdecydować na sesję i czy będziecie umieli pozować…

  sesja zdjęciowa erotyczna

  Czy można zamówić sesję solo?

  Erotyczna sesja zdjęciowa nie jest zarezerwowana dla par. Można ją zamówić dla samej / samego siebie i też mieć przepiękne zdjęcia. Są jednak różnice między zdjęciami erotycznymi a zwykłą fotografią aktu. Różnią się przede wszystkim pozy – po prostu zakres “układania modelki” i zbiór przyjętych póz w fotografii erotycznej jest trochę inny. Na przykład na zdjęciu powyżej modelka miałaby bardziej rozchylone usta, nogi nie byłyby złączone. Zdjęcia mogą być także nieco odważniejsze.

  Co po sesji? Wybór zdjęć i postprodukcja

  Sesja zdjęciowa erotyczna jest dobrym wyborem dla każdej pary niezależnie od stażu i wieku. To znaczy że nie musicie umieć pozować i być super fotogeniczni. W końcu namiętność, która Was łączy nie ma terminu ważności. Dlatego nie zastanawiajcie się, czy wypada, tylko bookujcie swój termin. Zanim jednak to zrobicie, warto spojrzeć na kilka informacji “technicznych” co do realizacji usługi i tego, co po sesji:

  W ciągu 3 dni od sesji otrzymacie wglądówki najlepszych zdjęć do wyboru z propozycją najlepszych. Oczywiście ostatecznego wybór dokonujecie Wy. Wglądówki wysyłam w postaci pliku spakowanego na hasło a hasło wysyłam innym kanałem by zachować 100% bezpieczeństwa.

  W ciągu 7 dni od wyboru zdjęcia i wydruki są gotowe.

  Następnie, w razie potrzeby możecie poprosić o usunięcie zdjęć z moich nośników.

  Erotyczna sesja fotograficzna – czy jesteśmy zdani na siebie?

  Fotograf zawsze dokonuje poprawek na sesji, aby efekt był maksymalnie dobry. Dlatego możecie liczyć się z podpowiedziami, rada jak pozować lub czasem chwilą przerwy w fotografowaniu z zmianę ustawienia światła.

  PS. W razie zainteresowania zapraszam do wstępnego zaklepywania terminów (bez zobowiązań termin można rezerwować na okres 7 dni). niestety sesje nie odbywają się w każdym miesiącu a ilość sesji jakie mogę wykonać jest ograniczona.

  Zapytaj o erotyczną sesję dla dwojga

    

   Bądź na bieżąco!

   zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

   Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .