Nagie sesje zdjęciowe

nagie sesje zdjęciowe

Czasy się zmieniają, mamy 21 wiek i nagość staje się czymś normalnym. Choć jest tak samo ekscytująca jak zawsze – dziś możesz bezpiecznie wziąć udział w rozbieranej sesji czy zapozować do aktu (lub robić świetne zdjęcia) i nie ma w tym nic zdrożnego.

Każda z tych opcji jest tak ciekawa, że zaraz napiszę Wam o nich coś więcej.

Zamów sesję na prezent

Każdą sesję na stronie możesz zamówić w postaci kuponu prezentowego. Możesz również zamówić przedpłacony kupon opiewający na stałą kwotę i a dalej niech się martwi osoba obdarowana 😉
Standardowo, kupon na nagą sesję zdjęciową można wymienić na dowolną inną sesję, na przykład portretową (chyba że zdecydujecie inaczej)

kupon prezentowy na sesję zdjęciową wartości 250 zł

Zamów sesję dla siebie

Sesja to najbardziej wyjątkowa rzecz, jaką możesz zrobić dla siebie. Dzięki sesji, możesz poczuć się piękna i atrakcyjna, oderwać się od zabieganej rzeczywistości, pomóc sobie pokochać swoje ciało lub uwiecznić go wyjątkowym stanie, takim jak ciąża.

Aby zamówić dla siebie sesję Premium, wystarczy zadzwonić, napisać lub skorzystać z konfiguratora

Weź udział w warsztatach fotograficznych

Indywidualne warsztaty fotograficzne aktu z udziałem modelki nie należą do najtańszych, cena zaczyna się od 3500 zł. Masz jednak do dyspozycji długą sesję i co najmniej jedną modelkę do wyłącznej dyspozycji. pomoże to wykonać bardzo różne ujęcia w wielu scenariuszach oświetleniowych. Oczywiście zawsze możesz tu liczyć na pomoc fotografa.

Chcesz robić takie zdjęcia, jak na tej stronie? Serdecznie zapraszam na indywidualne warsztaty fotograficzne, warsztaty z podstaw fotografii a następnie moje warsztaty fotografii aktu i sesji buduarowych

Zamów odbitki, wydruki lub mini-album

Ulubionym zdjęciom możesz nadać najlepszą oprawę za pomocą wydruków pigmentowych, ozdobnego passe-partout czy oprawiając je w aluminiową ramę

Mini-albumik

oficjalnie najsłodszy sposób na zaprezentowanie nagiej sesji zdjęciowej

Jest malutki, więc możesz go nosić na sercu, w kieszeni lub jako breloczek.
Ma niską cenę, więc zostanie Ci sporo środków na zakup pięknego pudełka.
Zdjęcia są malutkie więc nie potrzebujesz dokładnego retuszu. Mogą to być nawet zdjęcia wykonane przez Ciebie samodzielnie.

Jak zamówić? Jak się przygotować?

Jak napisałem wyżej, najważniejsze w przygotowaniu się jest trafić do dobrego fotografa. Jak to sprawdzić nie znając się dobrze na fotografii? Patrz na ilość przeprowadzonych sesji, czy zdjęcia są w Twoim guście, czy fotograf oferuje albumy i odbitki (miłość do wysokiej jakości wydruków zwykle przychodzi dopiero po kilku latach zajmowania się fotografią). Sprawdź też, w jaki sposób fotograf zabezpiecza Twoje dane. Warto sprawdzić, czy ma firmę o profilu fotograficznym i jak długo ona istnieje. Nagie zdjęcia to zwykle spore przeżycie dla klientek indywidualnych i modelek więc warto przemyśleć do kogo udajesz się na nagie zdjęcia aby potem nie żałować po sesji. Jeśli o mnie chodzi, pracuję prawie tylko w Warszawie ale jeśli przeczytasz ten wpis będąc w innej części Polski to chętnie coś poradzę.

Poza tym wybór to kwestia mocno indywidualna. Na przykład większość klientek ceni mnie za to, że jestem facetem i mam “męskie oko”. Są jednak klientki, które swobodniej się czują kiedy fotografuje je inna kobieta i tylko przy drugiej dziewczynie potrafią się poczuć naprawdę swobodnie. 

sesja zdjęciowa nago - zdjęcie w łóżku

Sesje zdjęciowe

Czym jest profesjonalna sesja zdjęciowa? To taka sesja, gdzie zawodowy fotograf świadomie pracuje nad najlepszych efektem. Używa do tego profesjonalnej wizażystki, światła ciągłego, błyskowego, lub właściwie zmodyfikowanego światła błyskowego. Oczywiście dotyczy to także sesji z nagością. Zawodowy fotograf różni się  od reszty ludzi trochę inną synchronizacją oko / mózg. Udowodniono że nie pracujące w fotografii osoby, po prostu spoglądają na zdjęcie lub filmową sceną i ogarniają je całościowo. Fotograf z kilkuletnim stażem patrzy jakby “skanował” obraz, dostrzegając wszystkie szczegóły. Dzięki temu nie przeoczy żadnych  elementów które potem zepsułyby zdjęcie. 

Sesja zdjęciowa nagość zakryta

I jest wreszcie jest coś takiego jak nagość zakryta (z angielskiego implied nudity). Zdjęcie takie nie pokazuje nagości tylko pokazuje, że ona jest, chociaż “strategiczne” części ciała są zakryte. Może to być zdjęcie modelki zasłoniętej poduszką czy fragmentem pościeli, odpowiednim oświetleniem, własnymi rękami lub ułożeniem ciała. 

nagość zakryta - implied nudity

Nagość w sztuce

Nagość to rzecz mało przyjęta na co dzień. Można przeżyć całe życie i nago oglądać tylko członków swojej najbliższej rodziny. Tymczasem w sztuce, w tym w fotografii to rzecz normalna. Powód jest taki ,że ludzkie ciało zawsze jest w centrum zainteresowań sztuki. Dotyczy to szczególnie studium ludzkiego ciała, jakim jest akt. 

Czy całkowita nagość jest zawsze konieczna i w jakich rodzajach fotografii się przydaje?

Zaskakujące jest, że całkowita nagość wcale nie jest obowiązkowa, żeby zrobić dobry akt. Akt może być studium, na przykład, samej łopatki lub łydki. Oczywiście tak się jakoś u “akcistów” utarło że naga pierś jest ciekawszym obiektem od łopatki 👀

Naga sesja na prezent?

Pisałem wyżej, że naga sesja to ekscytujący i wyjątkowy w swoim rodzaju prezent który znajdzie swoje zastosowanie przy niejednej szalonej okazji. A prezent mają to do siebie, że warto je wręczyć fizycznie. A oto moje pomysły, żeby nie pchać się na własną 10. rocznicę ślubu z pustymi rękami:

Naga sesja zdjęciowa w ciąży

Ciąża to świetny moment na nagą sesję zdjęciową! Sesje brzuszkowe zwykle robi się w ujęciu rodzinnym (och te wszystkie ujęcia pokazujące buciki na zaokrąglonym brzuchu czy męża całującego ciążowy brzuch żony). Drugi pomysł to sesja w stylu glamour – ze sporym retuszem, specjalną podkreślającą kształty suknią i… 

I szkoda że czasem zapominamy, że ciąża to stan ludzkiego ciała. Kobieta w ciąży ma to do siebie, że ma pięknie zaokrąglony brzuch więc przychodzić na sesję by go zakrywać jest, jakby to powiedzieć, dziwnie…

Nie każdy wie że dziś jest sporo klientek które chcą swoją sesją ciążową nago w dodatku tylko i wyłącznie nago. Czemu mało kto o tym wie? Bo nie każda przyszła mama wrzuca gołe zdjęcia na Facebooka, ot co 🙂

Najlepszy fotograf aktu 

Zaczynając swoją pracę fotografa aktu, zastanawiałem się czy się do tego nadaję. Jakie cechy powinna mieć osoba które z czystym sumieniem będzie się zajmować uwiecznianiem nagości?

Dziś z doświadczenia mogę powiedzieć że klientki najczęściej wymagają: dobrego portfolio, dużego doświadczenia, sprawności  w retuszu i umiejętności zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Dla mnie najlepszy fotograf aktu to taki, który przede wszystkim potrafi sprawić że

 • na sesji poczujesz się komfortowo i bezpiecznie
 • sprawi że sesja będzie świetną zabawą
 • a efekt  przerośnie wszelkie Twoje oczekiwania!

Zapraszam do kontaktu!

   

  Bądź na bieżąco!

  zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

  Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .