Sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie – pokażcie światu swoją miłość

Gdy Ona powie „Tak” już wiecie, że Wasze życie zmieni się o 180 stopni. W końcu przyjęte oświadczyny to deklaracja, że odtąd chcecie prowadzić wspólne życie, na dobre i na złe, a późniejszy ślub będzie już swoistą kropką nad „i”. Warto więc ten czas planowania ślubu i wesele wykorzystać i pokazać światu miłość, która Was łączy. A skoro przy tym można jeszcze zyskać pamiątkę na całe życie, to tym bardziej wręcz trzeba. Wystarczy tylko zdecydować się na sesję narzeczeńską.

Sesja ślubna narzeczeńska we wrzosach

Fotografia ślubna

Sesja narzeczeńska – co warto wiedzieć, czyli krótkie kompendium wiedzy

Sesja narzeczeńska, czyli inaczej sesja przedślubna cieszy się dużą popularnością. Można wręcz powiedzieć, że jest na sesje narzeczeńskie jest dziś moda. Dzięki niej zyskacie wspaniałe wspomnienia, ale też chwilę oddechu od często męczących i jakże stresujących przygotowań. Znowu możecie skupić się tylko na sobie, a nie na ciągłym wybieraniu zaproszeń, dodatków czy załatwianiu formalności, które można powiedzieć, że nigdy się nie kończą. Warto zdecydować się na nią na kilka miesięcy przed ślubem i tutaj zazwyczaj odbywa się ona 5 miesięcy przed dniem ślubu, choć rzecz jasna może odbyć się na miesiąc przed Waszym wyjątkowym dniem. A jeżeli planujecie rozesłać zaproszenia inne niż wszystkie, to zdjęcia z sesji mogą być inspiracją do nich. Sesja przedślubna pozwoli Wam nabrać wprawy przed późniejszą sesją ślubną i sprawić, że rzeczywiście będziecie czerpać radość z pozowania do zdjęć, a nie tylko stresować się tym, jak wyjdziecie.

Na romantycznie, na wesoło, z polotem, a może…

Temat sesji zdjęciowej ustalacie z fotografem. Zatem możecie zdecydować się na zdjęcia typowo romantyczne, gdzie na zdjęciach fotograf uchwyci Waszą miłość, ale i pasję. Oczywiście można wybrać także sesję z pazurem, gdzie ukażecie to co Was łączy, ale też Wasze osobowości. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze bardziej się zabawić i wybrać sesję na wesoło i choć na zdjęciach będzie widoczna Wasza miłość, to pokażcie także swoje poczucie humoru. Sesja narzeczeńska może odbywać się w plenerze, ale i Waszym domu czy studiu fotograficznym. Ważne byście dobrze się czuli. Zawsze też możecie liczyć na fachową pomoc i doradztwo. I tutaj mamy dla Was kilka pomysłów. Otóż sesja zdjęciowa może odbyć się:

 • w miejscu pierwszej randki
 • w miejscu, w którym się poznaliście
 • w miejscu, gdzie Ona powiedziała „TAK”
 • w pięknym plenerze (nad morzem, w górach, nad jeziorem)
 • w miejscu związanym z Waszymi wspólnymi pasjami
 • na dachu wieżowca
 • na wysokim Diabelskim Młynie
 • sesje narzeczeńskie w lesie

Tak naprawdę jednym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Pamiętajcie też, że przydadzą się również jakieś gadżety czy rekwizyty. I tutaj wcale nie musi być to tylko pierścionek zaręczynowy. Można zdecydować się na gadżety związane z nadchodzącym dniem ślubu, choćby tablicę z datą, ale świetnie będą się prezentować także kolorowe baloniki.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?

Warto na początek spotkać się z fotografem by ustalić szczegóły. Porozmawiajcie o swoich wizjach i oczekiwaniach, ale zawsze też możecie poprosić o radę. Następnie ustalcie Wasz strój i tutaj możecie postawić na odzież elegancką, ale też możecie wybrać ubrania bardziej codzienne. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czego oczekujecie po zdjęciach, czy preferujecie sesję na luzie, czy raczej elegancką z dużą dawką romantyzmu. A gdy wszystko jest już jasne, to wystarczy tylko ustalić termin i zabrać ze sobą dobry humor. Pamiętajcie, że nie powinniście się stresować. Tak naprawdę wystarczy tylko, że skupicie się na sobie, a resztą zajmie się już fotograf, który uchwyci „love in the air”.

Dlaczego warto zdecydować się na sesje narzeczeńską?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Otóż dzięki sesji narzeczeńskiej zyskacie nowe wspomnienia, ale też wspaniałą pamiątkę, która zawsze będzie przypominać Wam o czasie przygotowań, ale też początkach wspólnej drogi już jako narzeczeni, a niedługo potem jako małżonkowie. Cóż, często w ferworze przygotowań do ślubu i wesela możecie zapomnieć, ze najważniejsi jesteście Wy, a nie smak tortu czy oprawa muzyczna, a właśnie dzięki takiej sesji zdjęciowej znowu będziecie mogli skupić się na sobie i zapomnieć o całym świecie – w końcu liczycie się WY.

Sesja narzeczeńska Warszawa

Sesje narzeczeńskie bez kosztów dojazdu standardowo odbywają się w Warszawie. Do wyboru jest sporo typów lokacji, wśród których znajdziecie:

 • Łazienki
 • Starówkę
 • Wilanów
 • Lasy koło Warszawy
 • Ogród Botaniczny w Powsinie
 • Plaże nad Wisłą
 • Okolice Kładki Żerańskiej oraz Kępy Tarchomińskiej

Sesja narzeczeńska cena

Ceny sesji narzeczeńskich zaczynają się od 450 zł i kosztują dokładnie tyle samo co sesje EASY.

Fotografia ślubna – sprawdź termin, zapytaj o ofertę