Najlepsze sale weselne w Warszawie

Planując ślub i wesele nie tylko trzeba wybrać fotografa, strój, ale duże znaczenie ma znalezienie odpowiedniej sali weselnej. Jeżeli jesteście z Warszawy bądź też okolic, to można powiedzieć, że jesteście szczęściarzami, a to dlatego, że możecie wybierać spośród naprawdę szerokiej oferty. Jedno jest pewne – znajdziecie coś dla siebie. Tytułem wstępu muszę też Was poinformować, gdyż nie należy szukać sali weselnej na ostatnią chwilę, gdyż wiele z nich wymaga rezerwacji nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem.

Sesja ślubna narzeczeńska we wrzosach

Fotografia ślubna

Dlaczego wybór sali weselnej ma tak duże znaczenie?

Wybór sali weselnej ma znaczenie – to fakt niezaprzeczalny. Przed narzeczonymi stoi niełatwe zadanie i wiele dylematów. Trzeba pamiętać, że sala weselna ma zagwarantować idealną oprawę najważniejszego dnia w życiu młodych. Stąd też pojawia się pytanie, czym kierować się przy wyborze takiej sali. Na pewno ważna jest lokalizacja. Nawet Warszawa pełna jest mniej znanych ulic. Jeżeli więc sala znajdowałaby się w miejscu mniej znanym, to wielu gości zwyczajnie mogłoby mieć problem, by trafić do miejsca docelowego. Oczywiście lokalizacja ma też znaczenie z innego powodu, gdyż jeżeli wybierzecie miejsce, które znajduje się w pięknym otoczeniu, a teren jest pełen zieleni i infrastruktury ogrodowej, to już macie większą pewność, że przyjęcie będzie bardziej udane, wszak przebywanie w pięknych miejscach daje radość i napawa przyjemnością. Swoją drogą zyskujecie świetne miejsce na sesję zdjęciową, która może odbyć się w ogrodzie tuż obok domu weselnego. Jeśli sala weselna znajduje się blisko malowniczych miejsc w Warszawie, to jest to również atut. Możecie wykonać sesję ślubną w wybranym miejscu i ze względu na niewielką odległość nie stracić wiele ze swojego wesela. Duże znaczenie ma także wielkość i ustawność sali, wszak zapewne będziecie chcieli wybrać odpowiedni rozstaw stołów. Do tego duży parkiet jest wręcz obowiązkowy. Aranżacja sali weselnej także jest istotna. W końcu wnętrze jest tłem dla zdjęć ślubnych tworzonych w ramach ślubnego reportażu. Zwróćcie jeszcze uwagę czy dostępne są miejsca noclegowe i parkingowe. Jeżeli tak, to kolejny atut sali weselnej w stolicy.

Poznajcie najlepsze sale weselne w Warszawie

Klub Sosnowy

Na uwagę zasługuje na pewno „Klub Sosnowy”. Możecie tam urządzić przyjęcie w iście pałacowej atmosferze. Miejsce jest pełne uroku, a elegancja i romantyzm wręcz unoszą się w powietrzu. Hotel-restauracja „Klub Sosnowy” to klasycystyczny pałac, który położony jest na terenie leśnej posiadłości. Sala weselna wyróżnia się przeszkloną oranżerią, otoczeniem przyrody i niezwykle reprezentacyjnym charakterem. Oczywiście także kuchnia restauracji jest niezwykle udana, pełna impresji dań, ale i klasyki kuchni polskiej.

wesele w klubie sosnowym

Hotel „Riviera”

to miejsce pełne uroku, które spodoba się każdej parze. Romantyczna sceneria, eleganckie wnętrza, ale też nuta śródziemnomorskiego stylu, biel w połączeniu z subtelnymi pudrowymi dodatkami, tworzą niebywałe wnętrza. Sala weselna umożliwia różnorodną konfigurację stołów, zarówno okrągłych, jak i prostokątnych. Do tego w sali znajduje się duży parkiet, na którym możecie zaszaleć i oddać się radości tańca.

Jeżeli lubicie rustykalny styl, to na pewno spodoba się Wam sala weselna w

Hotel Bellotto

Hotel Bellotto to piękny butikowy Hotel zlokalizowany w Pałacu Prymasowskim. Koegzystuje w Połaca z restauracją Focaccia ora Miodowa Cafe. Ma conajmniej 5 sal które świetnie nadają się na ślub, od małych, przez średnie aż po prestiżową Salę Kolumnową. Ślub w Hotele Bellotto oznacza też 5 minut piechotę na rynek warszawskiej Starówki.

Ślub w hotelu Bellotto - sala kolumnowa

„Ranczo pod Bocianem”.

Klimatyczne wnętrza, wszechobecne płyty z kamienia oraz kominek sprawiają, że sala jest niebanalna i jedyna w swoim rodzaju. Rustykalny charakter budynku zachwyca i przyciąga uwagę gości. Malownicza sceneria jest kolejnym atutem. Tu może odbyć się Wasza sesja ślubna.

„Vanilla House”

to miejsce pełne uroku, elegancji oraz glamour. Wyjątkowe połączenie bieli, szarości oraz pikowanych dekoracji prezentuje się niezwykle wytwornie. Kolejną zaletą są subtelne szklane dodatki, które znajdują się na każdym stole. Romantyczny charakter jeszcze bardziej podkreślają pięknie udekorowane ściany.

„Szklarnia”

to sala weselna, która jest synonimem słowa oryginalność. Cała przestrzeń jest przeszklona, a do tego nieszablonowa. Kolejnym atutem jest duży taras oraz piękny ogród. Sama sala weselna przypomina nowoczesny loft. Drewniane elementy zachwycają widocznym rysunkiem słoi i sęków, które dodają unikalności i pięknie korespondują z wiszącymi lampami. Cała aranżacja jest skromna i nieprzesadzona, ale nadal ma w sobie dużo elegancji.

Fotografia ślubna – sprawdź termin, zapytaj o ofertę