Ślub w Villa Park Julianna | sesja narzeczeńska i reportaż ślubny A&P

Ślub miał miejsce w połowie września, ale zapamiętam na długo ze względu na “przygodę przedślubną”. Okazało się bowiem, że kiedy wyjeżdżając z domu ustawiałem nawigację w komórce, nagle stwierdziła ona że mnie nie zna, więc nijak mnie nigdzie nie doprowadzi (widocznie akurat tej nocy postanowiła się nie pytając nikogo o zdanie zaktualizować, na wszelki wypadek usuwając zapamiętane dane konta). Na szczęście udało mi się zainstalować Mapy Google, co zajęło dobre pół godzinki i nadal być przed czasem. Pomijając jednak przygody z dojazdem, jak zobaczycie za chwilę ślub w Villa Park Julianna to świetna rzecz to fotografowania!

A tak całkiem przy okazji – serdecznie zapraszam do obejrzenia sesji plenerowej. Jest jej poświęcony osobny wpis i można ją znaleźć pod tym adresem. W czasie pleneru udało nam się odwiedzić plażę nad Wisłą a także okolice nowoczesnych biurowców na Woli.

Czasu było sporo, bo zawsze wyjeżdżam wcześniej, ale w takich chwilach “sporo” to mniej niż zwykle. Najlepsze co udało mi się wymyślić to wysłanie płatnego sms aktywującego usługę na 3 dni. A jako że skutku nie było, w jego ślad poszły jeszcze kolejne dwa. Kiedy program w tajemniczy sposób się aktywował po godzinie (3 razy równocześnie na te same 3 dni), już dojeżdżałem na miejsce “na czuja”, bezbłędnie doprowadzony na drugi koniec Warszawy chyba tylko przez mój podświadomy wykrywacz dobrej imprezy. Technologia jednak uzależnia, przy pierwszym fotografowanym ślubie chyba w ogóle nie miałem jeszcze nawigacji i wydawało mi się to normalne. Aparat fotograficzny już chyba miałem.

A swoją drogą – zbliża się Twój ślub i masz już fotografa ale szukasz naprawdę fajnych akcesoriów które ubarwią ten wyjątkowy dzień? Zapraszam do obejrzenia propozycji w moim sklepiku:

A teraz zapraszam do obejrzenia sesji narzeczeńskiej i relacji ze ślubu Ani i Piotra.

Przygotowania i wesele: Villa Park Julianna w Julianowie koło Piaseczna. Ceremonia: kościół Wniebowzięcia NMP w Konstancinie Jeziornie.

Mam nadzieję że sesja Wam się podobała, zapraszam wkrótce po więcej. Zdjęcia z pleneru znajdziecie tutaj

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *