Ślub na warszawskiej Starówce i ceremonia ślubna w miejscu wesela. Ola i Krystian

Z taką parą w roli głównej, zajmowanie się fotografią ślubną staje się bardzo łatwym zajęciem. Kolejny piękny ślub w Hotelu Bellotto, który obok restauracji Foccacia Ristorante i Miodowa Cafe składa się na bardzo malowniczy Pałac Prymasowski na Senatorskiej w Warszawie. 5 minut piechotą od Kolumny Zygmunta i Pałacu Ślubów.

Ślub cywilny miał miejsce tam, gdzie wesele, urzędnik odwiedził nas w hotelu Bellotto.

Wesele w Hotelu Bellotto

Dla mnie było to już drugie po historii Kasi i Andre wesele w Hotelu Bellotto (dziękuję za zaufanie!). Bellotto to świetnie miejsce na ślub – położone w samym centrum Warszawy, bardzo bliskie Starówce i innym pleneowym atrakcjom (jak Metropolitan czy Kamienne Schodki) a do tego po prostu bardzo wizualnie atrakcyjne i posiadające piękne, funkcjonalne wnętrze.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

W czasie przyjęcia, udało nam się przejść po warszawskiej Starówce i zrobić krótką sesję plenerową. Staram się zawsze proponować “moim” parom młodym sesję plenerową w dniu ślubu “w pakiecie” i bez konieczności dopłat. Jest to dobry pomysł dla par, które chcą odetchnąć po silnych emocjach i mieć dobre zdjęcia bez konieczności umawiania się innego dnia (z wszystkimi tego konsekwencjami jak fryzura, make up, czas, podróż w jakieś, zwykle oddalone od miejsca zamieszkania, miejsce).

W naszym wypadku mini sesja ślubna to było jednak spore wyzwanie. Sesja w dniu ślubu ma, jak wyżej wspomniałem kilka plusów ale ma i minusy. Zaliczają się do nich warunki na zewnątrz. nie możemy sobie tutaj dowolnie wybrać godziny (normalnie staralibyśmy się celować w “złota godzinę” kiedy światło jest już dość łagodne). Tymczasem czekało na nas ostre słońce i silny wiatr (co chyba widać na zdjęciach)

Miejsce akcji – Hotel Bellotto, Sala Niebieska i Sala Żółta

Make up i włosy – Asia Marzena Kijak

Więcej informacji o tym co robię jako fotograf ślubny i termin sprawdzicie w dziale fotografia ślubna Warszawa

Zapraszam do oglądania!

Sprzętowo:

2 x Canon 5d mark III
Sigma art 35 1.4, Canon 85 1.8, Canon 17-40L f4
2x Speedlite 430ex II

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

3 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *