Jagoda i Marcin. Polish Gothic. Ślub w Radomiu

Czasem bywa że jakiś przedmiot coś ci przypomina i nie jesteś pewien co. Ja tak miałem z miotłą na plenerze Jagody i Marcina. Z początku był upał i ostre słońce które nie sprzyjało szybkiemu myśleniu. Może dlatego upłynęła dłuższa chwila zanim zdałem sobie sprawę że do wrót mojej parującej z upale świadomości pukało zdjęcie American Gothic Gordona Parksa z 1945 roku. Zdjęcie przedstawiało kobietę z miotłą na tle amerykańskiej flagi i jest pastiszem słynnego obrazu Granta Wooda pod tym samym tytułem (tym samym,  to znaczy American Gothic a nie Kobieta Z Miotłą Na Tle Amerykańskiej Flagi). Tak oto i my dorobiliśmy się skromnego wkładu w parodiowanie.

zabawne zdjęcie ślubne, pana młoda z miotłą

Zbliża się Twój ślub i masz już fotografa ale szukasz naprawdę fajnych akcesoriów które ubarwią ten wyjątkowy dzień?

Zapraszam do obejrzenia propozycji do fotografii ślubnej w moim sklepiku. Znajdziesz tu tylko sprawdzone akcesoria – albumy ślubne, wydruki na profesjonalnym papierze i jedyną w swoim rodzaju księgę gości, którą możesz w pełni spersonalizować.

Ale poczucie humoru i dystans do siebie to tylko niektóre z zalet Jagody i Marcina, ich ślub był przede wszystkim dużą dawką wzruszeń i dobrej zabawy.

Ślub w Radomiu

Radom to piękne miejsce na ślub, a przy okazji bardzo bliskie mojemu sercu. Bliskie, bo zaczynałem przygodę z fotografią ślubną właśnie w Radomiu. I jak widzicie moja ówczesna oferta ciągle jest obecna w Internecie :p Sam ją oglądałem ostatnio z niejakim wzruszeniem. Ale wracając do Marcina i Jagody:

Pytacie często jakim sprzętem było wykonane dane zlecenie. Dlatego postanowiłem czasem dodawać przy moim wpisach co jak i czym. Głównie dlatego że nie używam niczego specjalnego. Zwykle są to dwie “marktrójki”, obie bardzo wysłużone. Jedna zaliczyła upadek z 2 metrów, kiedy po sesji zostawiłem ją na dachu (nic się nie stało). Obie mają nastukane grubo powyżej 200 tysięcy.
O ile zawsze namawiam, żeby fotografować zwykłym sprzętem i nie zwalać na niego winy, to nie namawiam do sugerowania się.


Aparaty:
Canon 5d mark III

Obiektywy:
Sigma Art 35 1.4
Obiektyw Canon 85 1.8 (tak, ten zwykły) 🙂
Canon 24-70L 2.8

Lampki:
Canon Speedlite 480EX oraz
Canon Speedlite 480EXII

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

5 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *