Monika i Robert. Miłość w czasach zarazy

Pochodzę z Krakowa, gdzie zakochałem się w fotografii i spędziłem pierwsze dwadzieścia kilka lat życia. Potem moim wyborem stała się już trwale Warszawa. Tymczasem miastem gdzie na serio zacząłem pracować jako samodzielny fotograf ślubny był Radom. To była raczej kwestia przypadku – bo znajomi prosili, bo w połowie drogi między Krakowem i Warszawą, bo komuś się spodobało i mnie polecił.

I tak jakoś wyszło, że pierwsze kilkanaście ślubów to były uroczystości radomskie. Zawsze chętnie tam wracam bo znam prawie wszystkie kościoły; i chociaż zawsze biegle trafiam do drogowskazów z napisem Kraków lub Warszawa, to nie wiedziałbym co powiedzieć gdyby ktoś mnie zapytał gdzie można kupić masło lub chleb.

Zbliża się Twój ślub i masz już fotografa ale szukasz naprawdę fajnych akcesoriów które ubarwią ten wyjątkowy dzień?

Zapraszam do obejrzenia propozycji do fotografii ślubnej w moim sklepiku. Znajdziesz tu tylko sprawdzone akcesoria – albumy ślubne, wydruki na profesjonalnym papierze i jedyną w swoim rodzaju księgę gości, którą możesz w pełni speronalizować.

I to był właśnie jeden z takich razów, kiedy chętnie wróciłem do Radomia w piękny czerwcowy dzień. Może nawet zbyt piękny bo bujnie rozkwitająca przyroda sprawiła, że  sporo osób zdradzało objawy alergii przeradzającej się tu i ówdzie w lekkie przeziębienie; i tak jakoś wyszło że na żadnym ślubie nie słyszałem tyle razy “apsik!”. Bless you!

Ceremonia odbyła się w Kościele Św. Rafała Kalinowskiego.

Pytacie często jakim sprzętem było wykonane dane zlecenie. Dlatego postanowiłem czasem dodawać przy moim wpisach co jak i czym. Głównie dlatego że nie używam niczego specjalnego. Zwykle są to dwie “marktrójki”, obie bardzo wysłużone. Jedna zaliczyła upadek z 2 metrów, kiedy po sesji zostawiłem ją na dachu (nic się nie stało). Obie mają nastukane grubo powyżej 200 tysięcy.
O ile zawsze namawiam, żeby fotografować zwykłym sprzętem i nie zwalać na niego winy, to nie namawiam do sugerowania się.


Aparaty:
Canon 5d mark III

Obiektywy:
Sigma Art 35 1.4
Obiektyw Canon 85 1.8 (tak, ten zwykły) 🙂
Canon 24-70L 2.8

Lampki:
Canon Speedlite 480EX oraz
Canon Speedlite 480EXII

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

3 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *