Fotografia ślubna: Ula i Paweł

Tym razem reportaż ślubny z pięknego ślubu Uli i Pawła. Sam ślub miał miejsce w Białobrzegach, a sesja ślubna w Warszawie – za dnia w Łazienkach i nocą w samym centrum.

Białobrzegi to według Wikipedii – miasto w Polsce, w województwie mazowieckim, w powiecie białobrzeskim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Białobrzegi. Miasto położone jest nad rzeką Pilicą. Białobrzegi znajdują się na terenie historycznego Zapilicza, regionu należącego do Mazowsza. Etnograficznie zalicza je się do ziemi radomskiej.

Okolice PIlicy blisko Białobrzegów to bardzo piękna okolica na plener ślubny, z szerokim biegiem Pilicy, piaszczystymi plażami nad Pilicą i przepięknymi równinami. Niestety tylko raz udało mi się tam zrobić sesję plenerową i co najlepsze, była to moja pierwsza samodzielna sesja w życiu! Żałuję że nie trafiłem tam trochę później, już jako bardziej świadomy fotograf.

Za to sesję ślubną wykonaliśmy w Łazienkach i, mimo że to prawie najpopularniejsza miejscówka na sesje ślubne w Warszawie – już nigdy tam potem nie wróciłem.

PS. Ten materiał ma kilka lat, zapraszam po najnowsze na główną stronę bloga

Zbliża się Twój ślub i masz już fotografa ale szukasz naprawdę fajnych akcesoriów które ubarwią ten wyjątkowy dzień?

Zapraszam do obejrzenia propozycji do fotografii ślubnej w moim sklepiku. Znajdziesz tu tylko sprawdzone akcesoria – albumy ślubne, wydruki na profesjonalnym papierze i jedyną w swoim rodzaju księgę gości, którą możesz w pełni speronalizować.

Pytacie często jakim sprzętem było wykonane dane zlecenie. Dlatego postanowiłem czasem dodawać przy moim wpisach co jak i czym. Głównie dlatego że nie używam niczego specjalnego. Zwykle są to dwie “marktrójki”, obie bardzo wysłużone. Jedna zaliczyła upadek z 2 metrów, kiedy po sesji zostawiłem ją na dachu (nic się nie stało). Obie mają nastukane grubo powyżej 200 tysięcy.
O ile zawsze namawiam, żeby fotografować zwykłym sprzętem i nie zwalać na niego winy, to nie namawiam do sugerowania się.


Aparaty:
Canon 5d mark III

Obiektywy:
Sigma Art 35 1.4
Obiektyw Canon 85 1.8 (tak, ten zwykły) 🙂
Canon 24-70L 2.8

Lampki:
Canon Speedlite 480EX oraz
Canon Speedlite 480EXII

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *