Sesja buduarowa Agaty

Od wielu lat zajmują się fotografią ślubną i trochę mniej ślubną – czyli aktem i sesjami buduarowymi. Różnica pomiędzy przeciwnymi biegunami jest łatwa do nakreślenia, bo panna młoda w naszej tradycji powinna być skromna i najważniejsze by jej w pięknym dniu ślubu nie peszyć. A sesja buduarowa (opisywana u nas ostatnio niezbyt szczęśliwym określeniem fotografii sensualnej) zbyt skromna być nie może.

Jest jeszcze trend który zawsze mnie inspirował a nie miałem wiele okazji by uskuteczniać go na co dzień; czyli coś co się nazywa na zachodzie bridal budoir. Połączenie klasycznego portretu panny młodej, z sesją buduarową – niekoniecznie odważnie, ale za to klimatycznie i z akcentami ślubnymi jak piękna suknia czy dominujący akcent bieli.

Wszystko można o tej sesji powiedzieć, ale na pewno nie było nudno. Przyszło na m użyć i trochę światła dziennego i lamp błyskowych; trochę kolory i trochę czerni i bieli i mam nadzieję że udało się przemycić i trochę nastroju i trochę piękna.

Pozuje Agata Woźniak
make up: Asia Marzena Kijak
Wnętrze: Arthotel Stalowa 52

PS. sesję w studio tej samej Agaty znajdziecie tutaj

W międzyczasie na stronie pojawiła się druga część kobiecej sesji Agaty. Zapraszam!

Chcesz zobaczyć w takiej sesji bliską osobę (albo siebie?) Zapraszam do zakupu vouchera.
W moim mini-sklepiku znajdziesz też inne sprawdzone akcesoria do sesji aktu i buduarowych jak duże zdjęcia na płótnie, mini-albumiki, duże wydruki ścienne.

A przy okazji: pytacie mnie czasem jakim sprzętem było wykonane dane zlecenie. Dlatego postanowiłem czasem dodawać przy moim wpisach co jak i czym. Głównie dlatego że nie używam niczego specjalnego. Zwykle są to dwie “marktrójki”, obie bardzo wysłużone. Jedna zaliczyła upadek z 2 metrów, kiedy po sesji zostawiłem ją na dachu (nic się nie stało). Obie mają “nastukane” grubo powyżej 200 tysięcy.
O ile zawsze namawiam żeby fotografować zwykłym sprzętem i nie zwalać na niego winy, to nie namawiam do sugerowania się.

Aparaty:
Canon 5d mark III

Obiektywy:
Obiektyw Canon 85 1.8 (tak, ten zwykły) 🙂
Sigma Art 35 1.4

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

4 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *