Paulina Smaszcz – backstage sesji zdjęciowej

backstage sesji zdjęciowej Pauliny Smaszcz

Tym razem piękna i wyjątkowo fotogeniczna Paulina Smaszcz.

Pauliny przedstawiać nie trzeba; doktor nauk społecznych, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, autorka książek, mentor, coach, a równocześnie profesjonalna modelka pracująca dla topowej agencji Selective Management. Krótko mówiąc Kobieta Petarda!

Możliwość fotografowania tego co się dzieje za kulisami sesji zdjęciowej Pauliny bardzo mnie ucieszyła z bardzo przyziemnych powodów: po prostu Paulinie po prostu bardzo łatwo zrobić dobre zdjęcie. Po drugie, najbardziej lubię fotografować to, czego zwykle nie widać: fotosy z planu, backstage czy materiały zza kulis pokazów mody.

Ale kiedy Kobieta Petarda przychodzi na sesję z Mistrzem Drugiego Planu jak Bucky, który swoją obecnością prowokuje masę zabawnych sytuacji, to już pełnia szczęścia dla fotografa i szansa by backstage stał się fajnym materiałem n a bloga.

Sesja zdjęciowa

Zdjęcia pochodzą z backstage sesji wykonywanej przez fotografkę Kaję Kitlinski dla Selective Management
Stylizacja fryzur: Piotr Jazgier
Stylizacja: Ewa Michalik
Make up: Dominik Szatkowski
Mistrz Drugiego Planu; BUCKY
Sukienka na zdjęciu tytułowym: DeVu Diana Walkiewicz
Sesję zrealizowano w studio Alaska

Backstage – co to takiego?

Od kilkunastu lat zajmuję się reportażem i fotografią kobiecą. Chcą dać klientkom troszkę więcej niż dobre zdjęcia zawsze fotografuję przygotowania, czy zabawne sytuacje. Dzięki temu mogę ubarwić oddawany materiał i zrobić komuś dodatkowa niespodziankę. Poza tym taki mam charakter że nie lubię na sesji siedzieć bezczynnie.

Do dziś nazbierało się tego już sporo ciekawych materiałów a niektóre zdjęcia już żyją własnym życiem. Dlatego tym wpisem chciałbym zapoczątkować nową kategorię BACKSTAGE. Będę w niej zamieszczał fotosy z planów filmowych, reportaże za kulis pokazów mody i reportaże za kulis sesji z tak niesamowitą atmosferą – takich jak ta!


Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *