Pokaz DeVu Diana Walkiewicz na Motor Show Karoliny Pilarczyk 2022

W fotografii zawsze najbardziej interesował mnie reportaż. Dlatego w eventach modowych najbardziej pociąga mnie backstage. Gorączka przygotowań, wszystko co się dzieje “dookoła pokazu”. Jest tu wszystko co lubię w fotografii czyli emocje, spontaniczność, zamieszanie, ciekawe wieloplany.

Dlatego tak mnie ucieszyła możliwość fotografowania pokazu projektantki Diany Walkiewicz! Swoją drogą wielka przewagą backstage jest taka że trwa dobre 8 godzin, a samo pokaz kilkanaście albo -dziesiąt minut. Na backstage możesz eksplorować ciekawe plany i poszukać interesujących kadrów; na pokazie często tłum utrudnia swobodne przemieszczanie się lub jesteś ograniczony do strefy mediów.

Przy okazji, mam dla Was wspaniałą wiadomość, na kolejnym pokazie poprowadzę foto-warsztaty!

Jeśli dobrze opanowałaś / opanowałeś obsługę aparatu i marzysz o wzbogaceniu swojego portfolio, zapraszam Cię na warsztaty na kolejnym pokazie Diany.

Więcej informacji o warsztatach 2023 znajdziesz tutaj

Backstage to coś, czego nie widzi się na co dzień. Gdybym mógł wybierać, to by była moja ulubiona forma działalności. Rzadko też zdarza się żeby w ciągu kilkunastu minut mieć okazję fotografować w każdym możliwym świetle – zastanym, błyskowym i ledowym.

W pokazie brało udział kilkanaście fantastycznych modelek, w tym większość finalistki wyborów Miss Polonia. Pokaz otwierała Milena Sadowska, modelka i Miss Polonia 2018.

Nie wiele jest imprez i eventów, gdzie “średnia fotogeniczności” byłaby tak wysoka 🙂 Rzadko też zdarza się event, gdzie o sukces całości dba tak wiele współpracujących firm. Obserwować ich przy pracy to czysta przyjemność (a ile fachowców potrzeba by stworzyć taki pokaz, sami zobaczcie poniżej)

pokaz bielizny DeVu Diana Walkiewicz

Przy okazji udało mi się też zrobić mini sesje kilku modelek, dzięki niesamowitym dekoracjom przygotowanym przez dekoratorki Kasię Korczak Rogoś (Just Married) i Happy Moments oraz samą lokację Hula Kula.

Impreza odbyła się w ramach corocznego show motoryzacyjnego Karoliny Pilarczyk więc więc pełni szczęścia dopełniły szybkie samochody.

W trakcie eventu powstały relacje foto ale też relacje międzyludzkie i biznesowe. Trudno w to uwierzyć ale w czasie roku od pokazu (piszę to dokładnie rok później) miałem okazję współpracować na sesjach zdjęciowych z większością fachowców których wtedy spotkałem, a było to kilkadziesiąt osób!

A oto więcej zdjęć z pokazu. W przygotowaniach udział wzięli:

Main event: Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver
Lokacja Hula Kula
Prowadzenie, reżyseria pokazu Piotr Jazgier
Włosy Dominika Prokopovicz, Alicja Kosiarska
Makijaże Asia Marzena Kijak, Juliia Kutran, Zuzanna Zadworna, Ania Janas
Skrzydła Wielkie Dekoracje Renata Hudela
Opalanie Opalizu Studio Opalania Natryskowego
Ozdoby na włosy G O S A N N A Oksana Yurkiv
Rzęsy Belize Belize
Pończochy Gatta
Muzyka Przemysław Więzik
Ścianki Just Married Katarzyna Korczak-Rogoś, Happy Moments
Media Jastrzab Post
Paznokcie Inveray 
Jeszcze podrzucę fanpage sympatycznego autora zdjęć: Marcel Zaborski Fotografia – serdecznie zapraszam!

Impreza odbyła się w marcu 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.