Pokaz DeVu Diana Walkiewicz na Motor Show Karoliny Pilarczyk 2022

pokaz bielizny DeVu Diana Walkiewicz

W fotografii zawsze najbardziej interesował mnie reportaż i zdjęcia zza kulis. Gorączka przygotowań, wszystko co się dzieje “dookoła pokazu”. Jest tu wszystko co lubię w fotografii; emocje, spontaniczność, twórcze zamieszanie, ciekawe wieloplany.
Wielka przewagą backstage nad… eeee… frontstage, jest taka że masz tu kilka godzin na dziełanie, podczas kiedy a sam pokaz to kilkanaście albo góa -dziesiąt minut. Wykonując backstage możesz eksplorować ciekawe plany, szukać, interesujących kadrów, czekać na sposobną okoliczność do wykonania zdjęcia a nawet porozmawiać chwilę z fotografowanymi osobami co daje okazję do fotografii portretowej. Na pokazie często tłum utrudnia swobodne przemieszczanie się lub jesteś ograniczony do strefy mediów.

Przy okazji, mam dla Was wspaniałą wiadomość, na kolejnym pokazie poprowadzę foto-warsztaty!

Jeśli dobrze opanowałaś / opanowałeś obsługę aparatu i marzysz o wzbogaceniu swojego portfolio, zapraszam Cię na warsztaty na kolejnym pokazie Diany.

Więcej informacji o warsztatach 2023 znajdziesz tutaj

Backstage to coś, czego nie widzi się na co dzień. Gdybym mógł wybierać, to by była moja ulubiona forma działalności. Nieczęsto też się zdarza, by w ciągu jednej imprezy mieć okazję fotografować w każdym możliwym świetle – dziennym, zastanym ciągłym oświetleniem wnętrza, światłem błyskowym i ledowym.

W pokazie brało udział kilkanaście fantastycznych modelek, większość stanowiły finalistki konkursu Miss Polonia. Pokaz otwierała Miss Polonia 2018 – Milena Sadowska.

Nie wiele jest imprez i eventów, gdzie “średnia fotogeniczności” byłaby tak wysoka 🙂 Rzadko też zdarza się event, gdzie o sukces całości dba tak wiele współpracujących firm. Obserwować ich przy pracy to czysta przyjemność (a ile fachowców potrzeba by stworzyć taki pokaz, sami zobaczcie poniżej)

Przy okazji udało mi się też zrobić mini sesje kilku modelek, dzięki niesamowitym dekoracjom przygotowanym przez dekoratorki Kasię Korczak Rogoś (Just Married) i Happy Moments oraz samą lokację Hula Kula.

Impreza odbyła się w ramach corocznego show motoryzacyjnego Karoliny Pilarczyk więc pełni szczęścia dopełniły szybkie samochody.

W trakcie eventu powstały relacje foto ale też relacje międzyludzkie i biznesowe. Co ciekawe od tego czasu (piszę to dokładnie rok później) miałem okazję współpracować z większością fachowców których wtedy spotkałem, a było to kilkadziesiąt osób!

Poniżej zdjęć z pokazu. W przygotowaniach udział wzięli:

Main event: Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver
Lokacja Hula Kula
Prowadzenie, reżyseria pokazu Piotr Jazgier
Włosy Dominika Prokopovicz, Alicja Kosiarska
Makijaże Asia Marzena Kijak, Juliia Kutran, Zuzanna Zadworna, Ania Janas
Skrzydła Wielkie Dekoracje Renata Hudela
Opalanie Opalizu Studio Opalania Natryskowego
Ozdoby na włosy G O S A N N A Oksana Yurkiv
Rzęsy Belize Belize
Pończochy Gatta
Muzyka Przemysław Więzik
Ścianki Just Married Katarzyna Korczak-Rogoś, Happy Moments
Media Jastrzab Post
Paznokcie Inveray 
Jeszcze podrzucę fanpage sympatycznego autora zdjęć: Marcel Zaborski Fotografia – serdecznie zapraszam!

Impreza odbyła się w marcu 2022.

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *