Tym razem sesja kobieca. Chcesz taką dla siebie? Oto, co warto wziąć pod uwagę:

  • Czas. Co wolisz – godzinną sesję z której otrzymasz 10 najlepszych zdjęć czy 4 godzinną z której otrzymasz 4 najlepsze zdjęcia? Moim zdaniem najpierw warto zadbać o czas. I pewnie każda doświadczona modelka czy aktorka powie Wam to samo. W portfolio będziesz chciała mieć po 1-2 zdjęcia z każdej sesji, w artykule o Tobie, jeśli taki kiedyś powstanie będą 2 do 3. Czas umożliwia przede wszystkim szansę komfortowej pracy, oswojenia się z obiektywem ale tez możliwość wielokrotnego przebrania ciuchów,  zmiany światła czy scenerii i zmian / poprawek w makijażu.
  • Różnorodność. Sprawny fotograf jest w stanie zrobić dużo naprawdę dobrych zdjęć w czasie sesji. Skoro zdjęć do wyboru jest aż tyle, to warto zadbać o różnorodność i postarać się, żeby nie wszystkie wyglądały jak „z  jednej linii produkcyjnej”. Pomagają w tym zmiany – ciuchów, dodatków (jak biżuteria), nastroju i rodzaju oświetlenia. W tej sesji wzięło udział światło dzienne i dwie lampy  studyjne z modyfikatorami zależnymi od sytuacji (okta 120 cm i beauty dish)
  • Make up! Profesjonalny makijaż pomoże sprawić że będziesz zachwycona swoim wyglądem na zdjęciach.Wszystkie wizażystki z którymi współpracuję, mają duże doświadczenie w malowaniu gwiazd i przy dużych produkcjach telewizyjnych. Make up do sesji na żywo wydaje się trochę mocniejszy niż byś się intuicyjnie spodziewała i czasem trzeba chwili by się przyzwyczaić, ale od dawna nie spotkałem osoby która by żałowała że miała na sesji profesjonalny makijaż.

Ale do rzeczy, zapraszam na sesję, tym razem trochę portretu, a trochę bielizny i klimatów buduarowych; krótko mówiąc kobieco!

Pozuje: Jolanta

Make up i włosy: Asia Marzena Kijak

Paznokcie: Nails Art By JO

Lokacja: Art Hotel Stalowa 52