Ladies Night w Dekadzie

Od dawna wybierałem się na Photo Session w Dekadzie ale zawsze coś wypadało. Tym razem postanowiłem wziąć d. w troki, spotkać się z Piotrkiem Królem z Krakowa i poćwiczyć Przedsezonową Fotografię Klubową.

Ladies Night – też tak macie że na wasz widok wszystkie ładne babki zaczynają się całować? ZE SOBĄ?! No cóż, albo jestem taki fajny, albo wprost przeciwnie – na mój widok postanowiły zostać lesbijkami. Postanowiłem jednak zostawić tę kwestię otwartą i zastępczo zająć się fotografią. Otóż kiedy fotografujesz w klubie, wyjścia są dwa:

Chcesz podarować sesję sobie lub bliskiej osobie? Zapraszam do zakupu vouchera.
W moim mini-sklepiku znajdziesz też inne sprawdzone akcesoria do sesji aktu i buduarowych jak duże zdjęcia na płótnie, mini-albumiki, duże wydruki ścienne.

Albo robisz klasyczne pstryknięcia, albo jesteś dobry technicznie i wtedy robisz sobie takie fajne smugi. A kiedy robisz fajne smugi, to wyjścia też są dwa: albo synchronizujesz lampę na pierwszą kurtynę migawki albo na drugą. Jeśli na pierwszą, to błyśnięcie towarzyszy początkowi procesu naświetlania i smugę się robi tak: pstryk – wziuuuuuuuuuuuu. Jeśli natomiast na drugą kurtynę to jest wziuuuuuuuuuuu a potem pstryk. Mam nadzieję że dość dobrze to wyłożyłem technicznie, a to ze względu na fakt że wszystkie autorytety radzą że na drugą musi być. A zresztą, kogo w sumie jakieś kurtyny obchodzą. No to wziuu.

PS. Ten materiał ma kilka lat, zapraszam po najnowsze na główną stronę bloga

Pytacie często jakim sprzętem było wykonane dane zlecenie. Dlatego postanowiłem czasem dodawać przy moim wpisach co jak i czym. Głównie dlatego że nie używam niczego specjalnego. Zwykle są to dwie “marktrójki”, obie bardzo wysłużone. Jedna zaliczyła upadek z 2 metrów, kiedy po sesji zostawiłem ją na dachu (nic się nie stało). Obie mają “nastukane” grubo powyżej 200 tysięcy.
O ile zawsze namawiam żeby fotografować zwykłym sprzętem i nie zwalać na niego winy, to nie namawiam do sugerowania się.

Aparaty:
Canon 7d

Obiektywy:
Obiektyw Tamron 24-70 2.8 plus Canon 50 1.8

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *