Od dawna wybierałem się na Photo Session w Dekadzie ale zawsze coś wypadało. Tym razem postanowiłem wziąć d. w troki, spotkać się z Piotrkiem Królem z Krakowa i poćwiczyć Przedsezonową Fotografię Klubową.

Ladies Night – też tak macie że na wasz widok wszystkie ładne babki zaczynają się całować? ZE SOBĄ?! No cóż, albo jestem taki fajny, albo wprost przeciwnie – na mój widok postanowiły zostać lesbijkami. Postanowiłem jednak zostawić tę kwestię otwartą i zastępczo zająć się fotografią. Otóż kiedy fotografujesz w klubie, wyjścia są dwa:

Albo robisz klasyczne pstryknięcia, albo jesteś dobry technicznie i wtedy robisz sobie takie fajne smugi. A kiedy robisz fajne smugi, to wyjścia też są dwa: albo synchronizujesz lampę na pierwszą kurtynę migawki albo na drugą. Jeśli na pierwszą, to błyśnięcie towarzyszy początkowi procesu naświetlania i smugę się robi tak: pstryk – wziuuuuuuuuuuuu. Jeśli natomiast na drugą kurtynę to jest wziuuuuuuuuuuu a potem pstryk. Mam nadzieję że dość dobrze to wyłożyłem technicznie, a to ze względu na fakt że wszystkie autorytery radzą że na drugą musi być. A zresztą, kogo w sumie jakieś kurtyny obchodzą. No to wziuu.

PS. Ten materiał ma kilka lat, zapraszam po najnowsze na główną stronę bloga