O mnie

Cześć, nazywam się Marcel Zaborski, zawodowo zajmuję się fotografią. Wierzę że może być bramą do innego wymiaru i, parafrazując Susan Sontag, fotografuję, by dowiedzieć się co myślę.

Przez ostatnie 10 lat udało mi się zrealizować kilkaset sesji zdjęciowych dla firm i osób indywidualnych oraz uwiecznić ponad 100 ślubów, a przed moim obiektywem przewinęło się kilka tysięcy osób.

W sensie osobistym, fotografia jest dla mnie poszukiwaniem siebie; w sensie zawodowym – to po prostu sprawianie żeby fotografowane osoby czuły się świetnie, a zdjęciach wyglądały dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Bardzo lubię dawać ludziom fotograficzne prezenty, dlatego na stronie znajdziesz sklep gdzie zbieram najatrakcyjniejsze foto produkty (jak ekskluzywne albumy, miniaturowe albumy, zdjęcia pod szkłem i pudełka ze szlachetnego drewna)

Obecnie mieszkam w Warszawie, tu najczęściej fotografuję, pracuję też w innych miastach Polski i poza jej granicami. Póki co, podczas realizacji zleceń najdalej udało mi się dotrzeć do Szczecina, Zamku Ryn, Krosna i Wrocławia, a poza granicami kraju – do Rzymu i Londynu.

Posiadam legitymacja fotografa upoważnionego do fotografowania uroczystości kościelnych o szczęśliwym numerze 999 (jeśli patrzeć dobrą stroną).

Wykonuje sesje studyjne i plenerowe z zakresu:

Osobom zainteresowanym sesją zdjęciową oferuję pomoc w pozowaniu, przyjazną atmosferę na sesji.

Nie zajmuję się wykonywaniem zdjęć na komuniach, zdjęć szkolnych, fotografią kulinarną i architektury; nie wykonuję też zdjęć lotniczych i zdjęć do dokumentów. Nie zmienia to faktu jeśli zadzwonisz w tej sprawie, chętnie poradzę gdzie się warto udać.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłaś, znalazłeś informacji na stronie, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jeśli nie masz pytań :) po prostu szukasz korzystnej i wyważonej cenowo oferty, zapraszam na strony:

oferta sesji zdjęciowych dla osób indywidualnych

oferta fotografii ślubnej