O mnie

Cześć, nazywam się Marcel Zaborski, fotografią zajmuję się początku wieku, z czego zawodowo od 2009.

Do tej pory udało mi się, zrealizować kilkaset sesji zdjęciowych dla firm i osób indywidualnych oraz uwiecznić ponad 100 ślubów.

W sensie osobistym, fotografia jest dla mnie poszukiwaniem siebie; w sensie zawodowym fotografia to po prostu robienie takich rzeczy, żeby ludzie na sesji czuli się świetnie, a zdjęciach wyglądali lepiej niż w rzeczywistości 🙂

Obecnie mieszkam w Warszawie, tu najczęściej fotografuję ale pracuję też w innych miastach Polski i poza jej granicami. Póki co, podczas realizacji zleceń najdalej udało mi się dotrzeć do Szczecina, Zamku Ryn, Krosna i Wrocławia, a poza granicami kraju – do Rzymu i Londynu.

Jako ciekawostkę dodam, że posiadam legitymacja fotografa upoważnionego do fotografowania uroczystości kościelnych numer 999 (jeśli patrzeć dobrą stroną).

Wykonuje sesje studyjne i plenerowe z zakresu:

Osobom zainteresowanym sesją zdjęciową oferuję pomoc w pozowaniu, przyjazną atmosferę na sesji.

Nie zajmuję się wykonywaniem zdjęć na komuniach, zdjęć szkolnych, fotografią kulinarną i architektury; nie wykonuję też zdjęć lotniczych i zdjęć do dokumentów. Nie zmienia to faktu że osoby które zadzwonią w jednej z tych spraw, najczęściej mogą liczyć na kompetentną radę gdzie się udać w Waszej okolicy.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłaś, znalazłeś informacji na stronie, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jeśli nie masz pytań 🙂 po prostu szukasz korzystnej i wyważonej cenowo oferty, zapraszam na strony:

oferta sesji zdjęciowych dla osób indywidualnych

oferta fotografii ślubnej

Śledź mnie na Instagramie