O mnie

Cześć, nazywam się Marcel Zaborski, zawodowo zajmuję się fotografią. Wierzę że może być bramą do innego wymiaru i, parafrazując Susan Sontag, fotografuję, by dowiedzieć się co myślę.

W sensie osobistym, fotografia jest dla mnie poszukiwaniem siebie; w sensie zawodowym – to po prostu sprawianie żeby fotografowane osoby czuły się dobrze przed obiektywem i świetnie wyglądały na zdjęciach.

Przez ostatnie 10 lat udało mi się zrealizować kilkaset sesji zdjęciowych dla firm i osób indywidualnych oraz uwiecznić ponad 100 ślubów, a przed moim obiektywem przewinęło się kilka tysięcy osób.

Na stronie znajdziesz sklepik gdzie zbieram najatrakcyjniejsze produkty oparte na zdjęciach (jak ekskluzywne albumy, albumy mini, zdjęcia pod szkłem i pudełka ze szlachetnego drewna)

Mieszkam w Warszawie, tu najczęściej fotografuję, pracuję też w innych miastach Polski i poza jej granicami. Na razie najdalej udało mi się dotrzeć do Szczecina, Zamku Ryn, Krosna i Wrocławia, a poza granicami kraju – do Rzymu i Londynu.

Posiadam legitymacja fotografa upoważnionego do fotografowania uroczystości kościelnych o szczęśliwym numerze 999 (jeśli patrzeć dobrą stroną).

Wykonuje sesje studyjne i plenerowe z zakresu fotografii ślubnej, sesji kobiecych, portretu biznesowego i sesji rodzinnych.

Nie zajmuję się fotografowaniem komunii, fotografią kulinarną i architektury; nie wykonuję też zdjęć lotniczych i do dokumentów.

Szczegółowe informacje o poszczególnych usługach znajdziecie w odpowiednich działach:

40 procent upustu na sesje zdjęciowe EASY

W każdym miesiącu mam dla Was aż 40 % upustu na wybrany produkt lub usługę.Zapisz się na newsletter by nie przegapić żadnej promocji!

Do końca pozostało:

Zapytaj o sesję zdjęciową