Fotorelacje z eventów: Mistrzostwa Europy w L5R

Wszyscy są zgodni że to najfajniejsze Mistrzostwa Europy ever. Się wie, w dodatku jakie fajnie zdjęcia!!
Zaznaczam że nie jest to typowa fotorelacja z eventu – jedyne co kierowało doborem zdjęć tutaj to po prostu fajne ujęcia.

Zapraszam do obejrzenia materiału, przy okazji zapraszając do działu o reportażu z eventów firmowych i innych

Skoro o ujęciach mowa – można śmiało zamieszczać na swojej stronie, pod warunkiem podania linka do źródła.

relacja z eventu, zdjęcie przedstawia graczy

Ale do rzeczy:

Bardzo lubię małe i większe reportaże. To jednak z pierwszych prób, by zająć się nimi zawodowo. Mam nadzieję że będę kidyś mógł fotografować naprawdę wielki eventy i konferencje.

Fotografia eventowa może pomóc promować czyjś biznes online i offline, pokazując firmę podczas kluczowego wydarzenia. Kluczowe wydarzenia są przecież po to, by być widoczne i mieć swoją nośność.

Fotografie z wydarzeń firmowych, politycznych czy konferencji czy targów to przecież konkretny materiał reklamowy dla firmy. W dodatku materiał tańszy niż nakręcenie profesjonalnej wizytówki video.

Jeśli więc to co robisz ma cel biznesowy, warto pomyśleć o odpowiedniej oprawie fotograficznej.

Ale wracając do tematu, oto relacja z imprezy o randze Mistrzostw Świata. Mistrzostwa świata w kolekcjonerskiej grze karcianej Legenda Pięciu Kręgów, czyli produktu dość popularnego na świecie. Producentowi i organizatorom oczywiście zależało na nagłośnieniu wydarzenia – przed w postaci zapowiedzi; w trakcie w postaci videostreamingu na żywo oraz po – w postaci profesjonalnych zdjęć.

Fotorelacja z eventu – kilka słów o samej grze Legenda Pięciu Kręgów czyli L5R

Legenda Pięciu Kręgów, to gra fabularna oraz CCG (kolekcjonerska gra karciana) zapoczątkowana w roku 1997 i wydawana przez firmę Alderac.
Akcja dzieje się w Rokuganie – krainie fantasy stylizowanej na Japonii z czasów feudalnych. Jest ona stylizowana na feudalną Japonię i wykorzystuje popularne stereotypy o tym kraju.

Nazwa systemu nawiązuje do Księgi Pięciu Kręgów poświęconej sztuce szermierki.Autorem był legendarny mistrz sztuk walki Miyamoto Musashi.

Czwartek…

Czyli montaż i ogólna integracja

I piątek!

W piątek odbyły się rejestracja oraz Pierwszy, Drugi i Trzeci turniej kwalifikacyjny. Frekwencja zdecydowanie dopisała!

Sobota:

Rejestracja do Głównego Turnieju, rundy, Turniej Drugiej Szansy i konkurs strojów. Nie ma nudy.

Niedziela

Foty z niedzieli nie pojawią się w ciągu tygodnia bo już są, poniżej. Enjoy i gratulacje dla zwycięzców!

Podsumowując, impreza była bardzo udana a fotografowanie było sporą przyjemnością. Tym bardziej że kiedyś sam byłem związany z organizacją wydarzeń w świecie gier fabularnych i kolekcjonerskich gier karcianych. Nie ukrywam że z czasem zacząłem w grach odkrywać zupełnie inną twarz. Nigdy nie dostrzegając w grach turniejowych dużych emocji, zacząłem odkrywać ich piękno wizualne.

  • Emocje graczy
  • Duża ilość zawodników – młodych i spontanicznych w wyrażaniu swoich emocji
  • Geometria – równo ustawione rzędy stolików. Długie rzędy zawodników usadzonych w symetryczny i powtarzalny sposób.
  • No i bądźmy szczerzy. Fotografowanie takiego eventu nie jest tak trudne. Tutaj sceneria nie zmienia się jak w kalejdoskopie. Można powiedzieć że są ciekawsze rzeczy do fotografowania, ale tutaj przynajmniej zawsze zdążysz zmienić obiektyw i znaleźć idealne ustawienia.

Czego i Tobie życzę!

PS. Ten materiał ma kilka lat, zapraszam po najnowsze na główną stronę bloga

Bądź na bieżąco!

zapisz się i otrzymaj 10% upustu na pierwszą sesję lub dowolne foto-produkty

Nie spamuję, wysyłam tylko ważne info zgodnie z polityką prywatności .

9 komentarzy

  1. Bardzo fajna integracja. Zdjęcia świetne lubię takie fotorelacje bardziej odzwierciedlają to co się działo niż taki suchy tekst. Bardzo fajne mistrzostwa europy z chęcią bym się wybrał na taką integracje. Pozdrawiam

  2. Miałem okazję oglądać te mistrzostwa z bliska. I powiem wam tak, relacja jest bardzo fajna ale nie jest w stanie oddać tego co się tam działo. Zdjęcie nie da rady przenieść tych wszystkich emocji 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *