Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą fotografii ślubnej. Za swój cel uważam tworzenie reportaży ślubnych i sesji ślubnych w plenerze do których będziecie wracać.  Zapraszam jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami, możesz też od razu przeskoczyć do galerii lub zapytać o ofertę.

zdjecie ślubne panny młodej z pleneruAle artystyczne zdjęcia to nie wszystko. Jest dla mnie bardzo ważne by zagwarantować Wam pewność dobrej obsługi, minimum formalności i spokój ducha że od strony zdjęć ślubnych już o nic nie musicie się martwić.

Jako fotograf ślubny chcę oferować przede wszystkim:

  • przyjazną i komfortową atmosferę pracy na sesji ślubnej
  • poradę co zrobić by ślub prezentował się dobrze także na zdjęciach
  • piękne albumy na zdjęcia ślubne najlepszych polskich producentów
  • odbitki na profesjonalnym papierze

Ponadto w tej chwili proponuję Wam dwa dodatkowe „bonusy„: fotobudkę w cenie pakietu (przy zamówienie pakietu z drugim fotografem) sesję narzeczeńską z profesjonalnym makijażem w cenie 500 zł przy zamówieniu dowolnego pakietu ślubnego. Jest to bardzo korzystna opcja dla osób które chcą się trochą przyzwyczaić do fotografa przed ślubem, żeby w trakcie już się niepotrzebnie nie stresować.

Fotografia ślubna Warszawa i okolice

Na co dzień mieszkam w Warszawie, najczęściej pracuję w Warszawie i Krakowie. Pracuję na terenie całej Polski, ale ze względu na konfigurację zleceń nie zawsze jestem w stanie dojechać w każde miejsce. Bezpłatnie dojeżdżam na terenie Warszawy i 50 kilometrów od (Legionowo, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, NDM, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Góra Kalwaria). Bezkosztowy dojazd dotyczy też miast: Kraków oraz (w wybranych terminach) Radom i Częstochowa.

Zdjęcia ślubne – jak zamówić?

Najlepiej zadzwonić (791 520 095) lub skontaktować się za pomocą formularza. Przydatne dla mnie będą wszelkie dodatkowe informacje o Waszym ślubie (miasto, sala, kościół, Wasze oczekiwania). Jeśli termin jest wolny to przygotuję dla Was ofertę z propozycją najkorzystniejszej dla Was opcji.

Zwykle nie ma problemu ze zrobieniem rezerwacji na 2 tygodnie. W tym czasie wystarczy wpaść na kawę i pooglądać przykładowe albumy, odbitki i pełne materiały. Jeżeli moja propozycja odpowiada Wam najbardziej, wystarczy umówić się na podpisanie umowy.

Galeria ślubna

Zdjęcia ślubne – zapytaj

Twoje imię / Wasze imiona (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wiadomość

Data uroczystości / wydarzenia

Miejsce uroczystości / wydarzenia (miasto)


*Nie udostępniam nikomu Waszych danych. Są wykorzystywane tylko do obsługi zapytania.