Zapraszam do zapoznania się ze “standardową ofertą” sesji zdjęciowych. Zdjęcia i aktualne promocje zawsze znajdziecie w foto-sklepiku.

SESJA ZDJĘCIOWA “MIKRO”

Sesja “Starter” to świetny pomysł dla tych którzy nie chcą dużo wydawać, i wcale nie są pewni czy od razu potrzebna im pełnowymiarowa sesja. Sesja daje jednak doskonały ogląd tego jak się pracuje przed obiektywem, ile mogą zdziałać profesjonalne zdjęcia oraz w jakich ujęciach wyglądasz najlepiej.

Sesja trwa 1 godzinę i oferuje 3 zdjęcia z pełnym retuszem. W dowolnym momencie można dokupić większą ilość dodatkowych zdjęć. Nie każdy chce inwestować w rozbudowaną sesję, tym bardziej że nawet 1 dobre zdjęcie profilowe pomoże zawrzeć ciekawe znajomości lub dostać wymarzoną pracę.

1 godzina / 3 zdjęcia w pakiecie
Prezentacja zdjęć – elektronicznie
cena: od 389 zł (wersja plenerowa 325)


SESJA ZDJĘCIOWA “MINI”

Ta oferta skierowana jest do osób które chcą dysponować pięknymi, oryginalnymi i profesjonalnymi zdjęciami – dla zabawy, dla przeżycia jakim jest sesja, lub na portale społecznościowe.
Jest to też najlepszy sposób stworzyć pełne i ciekawe portfolio.
Sesja odbywa się z profesjonalnym oświetleniem studyjnym, trwa 1,5 godziny i “produkuje” 5 wyretuszowanych zdjęć

2 godziny, 7 zdjęć w pakiecie
Prezentacja zdjęć – DVD i odbitki
cena: od 620 zł


ZDJĘCIOWA SESJA WALENTYNKOWA, SESJA NA PREZENT, SESJA DLA PARY

Oferta jest skierowana dla wymagających Klientek i Klientów poszukujących niepowtarzalnego i ekskluzywnego prezentu dla bliskiej osoby.
Sesja jest realizowana w oparciu o przygotowany wcześniej scenariusz z udziałem fotografa; najczęściej w plenerze lub wybranej wcześniej lokalizacji z przenośnym sprzętem studyjnym lub pół na pół.

Czas trwania sesji: 3 godziny
cena: od 870 zł


SESJA ZDJĘCIOWA DLA FIRMY

Aby otrzymać zdjęcia większej ilości pracowników firmy, lub profesjonalny portret biznesowy bez konieczność wychodzenia z biura, wystarczy zadzwonić. Sesję firmową możemy zrealizować w studio lub Państwa siedzibie. Na miejscu zbudujemy przenośne studio (tło, lampy studyjne, modyfikatory światła, etc) i wykonamy make up.

Czas trwania: najlepiej przeznaczyć 1 dzień na maksymalnie 16 osób (optymalna ilość – 12 osób)

Cena: od 1600 zł


Dodatki:

Makijaż – od 250 zł

Makijaż, podstawowa stylizacja fryzury i opieka wizażystki w czasie całej sesji od 300 zł

Ozdobny album w oprawie ze skóry lub materiał skóropodobny:

Zależnie od rozmiarów, konfiguracji i cen producentów. Ceny zaczynają się od 560 zł.