Oferta i cennik sesji zdjęciowych

/Oferta i cennik sesji zdjęciowych
Oferta i cennik sesji zdjęciowych 2018-04-12T16:55:16+00:00

Zapraszam do zapoznania się ze “standardową ofertą” sesji zdjęciowych. To oczywiście najczęściej zamawiane propozycje, wszystkie można modyfikować według potrzeb więc w razie posiadania większego lub mniejszego budżetu proszę o kontakt.

SESJA ZDJĘCIOWA “STARTER”

Sesja “Starter” to świetny pomysł dla tych którzy nie chcą dużo wydawać, i wcale nie są pewni czy od razu potrzebna im pełnowymiarowa sesja. Sesja daje jednak doskonały ogląd tego jak się pracuje przed obiektywem, ile mogą zdziałać profesjonalne zdjęcia oraz w jakich ujęciach wyglądasz najlepiej.

Sesja trwa 1 godzinęi oferuje 3 zdjęcia z pełnym retuszem. W dowolnym momencie można dokupić większą ilość dodatkowych zdjęć. Nie każdy chce inwestować w rozbudowaną sesję, tym bardziej że nawet 1 dobre zdjęcie profilowe pomoże zawrzeć ciekawe znajomości lub dostać wymarzoną pracę.

Prezentacja zdjęć – elektronicznie
cena: 349 zł


SESJA ZDJĘCIOWA “STANDARD”

Ta oferta skierowana jest do osób które chcą dysponować pięknymi, oryginalnymi i profesjonalnymi zdjęciami – dla zabawy, dla przeżycia jakim jest sesja, lub na portale społecznościowe.
Jest to też najlepszy sposób stworzyć pełne i ciekawe portfolio.
Sesja odbywa się z profesjonalnym oświetleniem studyjnym i trwa około 2 godzin i “produkuje” 10 wyretuszowanych zdjęć
Prezentacja zdjęć – DVD i odbitki
cena: 940 zł


ZDJĘCIOWA SESJA WALENTYNKOWA, SESJA NA PREZENT, SESJA DLA PARY

Oferta jest skierowana dla wymagających Klientek i Klientów poszukujących niepowtarzalnego i ekskluzywnego prezentu dla bliskiej osoby.
Sesja jest realizowana w oparciu o przygotowany wcześniej scenariusz z udziałem fotografa i wizażystki; najczęściej w plenerze lub wybranej wcześniej lokalizacji z przenośnym sprzętem studyjnym lub pół na pół.

Czas trwania sesji: ok 2 godzin
cena: od 780 zł


Sesja niemowlęca, fotografia noworodkowa, sesje dziecięce

Idealna dla dzieci do roku życia. Sesja odbywa się zwykle w domu klienta z bardzo delikatnym oświetleniem studyjnym i tłami. Oczywiście posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria, tła i zabawki.
Czas trwania sesji: do 2 godzin
Czas oczekiwania na zdjęcia: do tygodnia
cena: od 550 zł


SESJA ZDJĘCIOWA DLA FIRMY

Aby otrzymać zdjęcia większej ilości pracowników firmy, bez konieczność wychodzenia z biura, wystarczy zadzwonić. Sesję firmową możemy zrealizować w Państwa siedzibie. Na Miejscu zbudujemy przenośne studio (tło, lampy studyjne, modyfikatory światła, etc) i na miejscu wykonamy make up.

Czas trwania: przy szybkiej pracy należy liczyć 2 godziny na 8 osób, włącznie z makijażem.

Cena: od 1249 zł


Dodatki:

Makijaż – 150 zł (większość sesji zawiera tę opcję w standardzie)

Makijaż i opieka wizażystki w czasie całej sesji od 250 zł

Ozdobny album w oprawie ze skóry lub materiał skóropodobny: Współpracuję z czołowymi polskimi producentami i oferuję ich produkty w ich cenach detalicznych.