Voucher - kupon prezentowy na sesję zdjęciowąSesja zdjęciowa to najbardziej ekskluzywny prezent jaki można sobie wyobrazić. Jest to też coraz popularniejszy rodzaj podarunku na urodziny, choć na razie w duzych miastach jak Kraków, Łódź czy Warszawa.

Dzięki takiemu pomysłowi, niespodzianka potrafi być naprawdę emocjonująca. Do wyboru jest wiele rodzajów sesji:

  • fotografia aktu
  • portret
  • beauty i glamour
  • zdjęcia w plenerze
  • fotografia mody

To tylko przykładowe pomysły na sesje zdjęciowe.

Jak podarować komuś sesję fotograficzną w prezencie?

Po pierwsze – można wręczyć komuś ozdobny, opłacony kupon na sesję foto. Obdarowana osoba może dowolnie wybrać sobie rodzaj sesji w ramach ustalonego czasu. Jest to najpopularniejszy sposób wręczania sesji zdjęciowej w prezencie.

sesja zdjęciowa prezentPo drugie, można podarować chłopakowi, dziewczynie mężowi lub żonie sesję dla pary (może to być też sesja rocznicowa czy narzeczeńska, studyjne akty par lub po prostu wspólne zdjęcia w plenerze) i wziąć w niej udział razem z nim / nią.

Po trzecie – można samemu wziąć udział w sesji zdjęciowej i podarować partnerowi album ze zdjęciami. Nie da się ukryć że w tym wypadku niepodzielnie króluje fotografia aktu

Nieależnie od rodzaju i wariantu, sesja najczęściej trwa 4 godziny i “produkuje” 20 profesjonalnych zdjęć. Każdy kupon ma niepowtarzalny numer, dzięki czemu fotograf od razu zna szczegóły usługi jaką zamówiono.

Każdą okazję (jak na przykład sesja na urodziny, rocznicową, czy sesje na Walentynki), warto przewidzieć nieco wcześniej i zamówić sesję z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto wziąć pod uwagę że terminy mogą być zajęte, a przygotowanie i obróbka zdjęć, wywołanie odbitek czy “produkcja” albumu mogą trochę potrwać.