Magda i Krzysztof

Chcielibyśmy podziękować za super współpracę na sesji narzeczeńskiej, ślubie i sesji w plenerze. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i polecamy wszystkim tym, którzy szukają świetnego fotografa ślubnego.

Maja, Michał, Ewa, Piotr

 

Pan Marcel w wyjątkowo ciepły i subtelny sposób uchwycił na zdjęciach naszą rodzinę. Dziękujemy bardzo za Tę wrażliwość, która pozwoliła wydobyć na zdjęciach charakter i piękno niepowtarzalnych chwil w naszym życiu.

Photo session organizator sesji zdjęciowych w całej Polsce

 

Wzorcowa współpraca z pełną odpowiedzialnością polecamy ! Lepszego fotografa ciężko znaleźć!

Ewelina i Tomek

Rewelacyjne zdjęcia!!! Można je oglądać godzinami. Zaangażowany i profesjonalny fotograf uwiecznił dla nas wszystko to, czego nie mieliśmy możliwości zaobserwować podczas własnego wesela choć nie odczuwaliśmy jego obecności, dzięki czemu zdjęcia są „żywe” i naturalne. Dziekujemy:)

Hanna i Jarek

Bardzo fajny fotograf, pełen pomysłów. Wykonuje ciekawe zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, gorąco polecamy innym.

Angelika i Grzegorz

Nie wiemy jak on to robi z tymi wszystkim światłami, światełkami i błyskotkami jedyne co wiemy to że zdjęcia są wspaniałe !! Nie możemy oderwać od nich wzroku, Jesteśmy na prawdę zadowoleni i chcielibyśmy jeszcze dużo napisać jakim jesteś fachowcem i miłym człowiekiem ale nie jesteśmy literatami więc nich zdjęcia mówią za siebie!

Jowita

Polecam. Praca w bardzo miłej atmosferze i wyniki również zachwycające

Marta

Prawdziwy profesjonalista , współpraca z tym fotografem to prawdziwa przyjemność. Jak do tej pory najlepsze fotki jakie miałam w moim życiu. Polecam w 100%

Halina i Wojtek

Bardzo bardzo dziękujemy! Zdjęcia są wspaniałe, warto było by było chyba dla samych przygód które przeżyliśmy na plenerze I zapraszamy kiedyś do nas!

Michalina

Bardzo miło mi się pracowało. Zna się na rzeczy i umie robić ładne zdjęcia, a wbrew pozorom rzadko takich się spotyka. Ma również dużo pomysłów. POLECAM!:)

Marta

Fajny fotograf, fajne efekty, fajna atmosfera na sesji. Sympatyczny i wyrozumiały, a do tego kreatywny, polecam

Karolina

Bardzo dobry fotograf. Praca z nim to czysta przyjemność.

Katarzyna

Miły,otwarty fotograf, który wie co chce osiągnąć. Bardzo profesjonalnie, szybko dostałam ładne zdjęcia:)

Dominika

Marcel jest świetnym fotografem ,który potrafi zapewnić luźną atmosferę na sesji. Ze zdjęć jestem bardzo zadowolona. Polecam współpracę

Angelina

Polecam gorąco. Bardzo fajna atmosfera podczas sesji i wspaniałe rezultaty. Bardzo udana współpraca, polecaaaaam

Kasia

Wspaniały fotograf:) Miła atmosfera i piękne zdjęcia:)
Serdecznie polecam.

Nina

Polecam szczerze Bardzo się cieszę, z poznania Marcela a jeszcze bardziej z możliwości wspólnej pracy. Jest prawdziwym profesjonalistą, przemiłym człowiekiem i genialnym fotografem. Chcę więcej.

Ania

Ma oko! … i zdolny skubany. Gorąco polecam!

Patrycja

Mężczyzna ze świetnym poczuciem humoru, wspaniała współpraca, genialny fotograf z wielkim doświadczeniem, pełen profesjonalizm. POLECAM!

Beata i Tomek

Marcelu – bardzo dziękujemy za uratowanie naszych wspomnień! Dobrze że pośród ludzi z kreatywnym marketingien trafiają się jeszcze fachowcy. Pięknie dziękujemy!

Agnieszka

Świetna współpraca i świetny fotograf! Z zdjęć jestem bardzo zadowolona Gorąco polecam i jestem niemalże pewna że uda nam się jeszcze coś stworzyć Marcelu

Znasz? Skrobnij opinię

Imię / imiona)

Opinia