Opinie

/Opinie
Opinie 2012-06-11T17:05:17+00:00

Magda i Krzysztof

Magda i Krzysiek - zdjęcie z pleneruChcielibyśmy podziękować za super współpracę na sesji narzeczeńskiej, ślubie i sesji w plenerze. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i polecamy wszystkim tym, którzy szukają świetnego fotografa ślubnego.

Maja, Michał, Ewa, Piotr

sesja rodzinna Mai

Pan Marcel w wyjątkowo ciepły i subtelny sposób uchwycił na zdjęciach naszą rodzinę. Dziękujemy bardzo za Tę wrażliwość, która pozwoliła wydobyć na zdjęciach charakter i piękno niepowtarzalnych chwil w naszym życiu.

Photo session organizator sesji zdjęciowych w całej Polsce

Photo session opinia

Wzorcowa współpraca z pełną odpowiedzialnością polecamy ! Lepszego fotografa ciężko znaleźć!

Ewelina i Tomek

opinia o fotografie ślubnym Ewelina i TomekRewelacyjne zdjęcia Świetne ujecia!!! Można je oglądać godzinami. Zaangażowany i profesjonalny fotograf uwiecznił dla nas wszystko to, czego nie mieliśmy możliwości zaobserwować podczas własnego wesela choć nie odczuwaliśmy jego obecności, dzięki czemu zdjęcia są „żywe” i naturalne. Dziekujemy:)

Hanna i Jarek

Marcel Zaborski opinie Hania i JarekBardzo fajny fotograf, pełen pomysłów. Wykonuje ciekawe zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, gorąco polecamy innym.

Angelika i Grzegorz

opinie o fotografie Marcelu Zaborskim Angel i GregNie wiemy jak on to robi z tymi wszystkim światłami, światełkami i błyskotkami jedyne co wiemy to że zdjęcia są wspaniałe !! Nie możemy oderwać od nich wzroku, Jesteśmy na prawdę zadowoleni i chcielibyśmy jeszcze dużo napisać jakim jesteś fachowcem i miłym człowiekiem ale nie jesteśmy literatami więc nich zdjęcia mówią za siebie!

Jowita

Sesja zdjęciowa Jowity - Marcel Zaborski opinie
Polecam. Praca w bardzo miłej atmosferze i wyniki również zachwycające

Marta

zama_20110630_IMG_63701
Prawdziwy profesjonalista , współpraca z tym fotografem to prawdziwa przyjemność. Jak do tej pory najlepsze fotki jakie miałam w moim życiu. Polecam w 100%

Halina i Wojtek

MG_8001
Bardzo bardzo dziękujemy! Zdjęcia są wspaniałe, warto było by było chyba dla samych przygód które przeżyliśmy na plenerze I zapraszamy kiedyś do nas!

Michalina

IMG_6323-Edit1
Bardzo miło mi się pracowało. Zna się na rzeczy i umie robić ładne zdjęcia, a wbrew pozorom rzadko takich się spotyka. Ma również dużo pomysłów. POLECAM!:)

Marta

IMG_29501Fajny fotograf, fajne efekty, fajna atmosfera na sesji. Sympatyczny i wyrozumiały, a do tego kreatywny, polecam

Karolina

IMG_46851
Bardzo dobry fotograf. Praca z nim to czysta przyjemność.

Katarzyna

IMG_6198-Edit1

Miły,otwarty fotograf, który wie co chce osiągnąć. Bardzo profesjonalnie, szybko dostałam ładne zdjęcia:)

Dominika

IMG_31261Marcel jest świetnym fotografem ,który potrafi zapewnić luźną atmosferę na sesji. Ze zdjęć jestem bardzo zadowolona. Polecam współpracę

Angelina

Opinie o fotografie Marcelu Zaborski - fotografia aktuPolecam gorąco. Bardzo fajna atmosfera podczas sesji i wspaniałe rezultaty. Bardzo udana współpraca, polecaaaaam

Kasia

IMG_65801Wspaniały fotograf:) Miła atmosfera i piękne zdjęcia:)
Serdecznie polecam.

Nina

IMG_84641Polecam szczerze Bardzo się cieszę, z poznania Marcela a jeszcze bardziej z możliwości wspólnej pracy. Jest prawdziwym profesjonalistą, przemiłym człowiekiem i genialnym fotografem. Chcę więcej.

Ania

indeksMa oko! … i zdolny skubany. Gorąco polecam!

Patrycja

IMG_38761Mężczyzna ze świetnym poczuciem humoru, wspaniała współpraca, genialny fotograf z wielkim doświadczeniem, pełen profesjonalizm. POLECAM!

Beata i Tomek

IMG_6392Marcelu – bardzo dziękujemy za uratowanie naszych wspomnień! Dobrze że pośród ludzi z kreatywnym marketingien trafiają się jeszcze fachowcy. Pięknie dziękujemy!

Agnieszka

IMG_79301Świetna współpraca i świetny fotograf! Z zdjęć jestem bardzo zadowolona Gorąco polecam i jestem niemalże pewna że uda nam się jeszcze coś stworzyć Marcelu

Znasz? Skrobnij opinię

Imię / imiona)

Opinia

Proszę wpisać kod z obrazka Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA . tutaj: