Materiały na stronie chronione są prawem autorskim. posiadaczem praw osobistych i majątkowych do zdjęć prezentowanych na stronie jest Marcel Zaborski. Wykorzystanie bez zgody autora zabronione.

 

Zapraszam do zapoznania się z informacjami na stronie. Kilka przydatnych skrótów:

O mnie

Witaj. Nazywam się Marcel Zaborski a to jest strona o mojej pasji czyli fotografii ślubnej i kreatywnych sesjach zdjęciowych. Czym jest dla mnie fotografia?

więcej…

Oferta cenowa

Zapraszam do zapoznania się z bieżącą ofertą cenową. Przykładowe (najczęstsze) usługi w zakładkach fotografia – ślub i wesele, sesje zdjęciowe, w dziale prezentacja zdjęć dokładniejszy opis możliwych „fizycznych” efektów sesji (fotoksiążek, fotoalbumów, odbitek, zdjęć na płótnie itp.)

więcej…

Sesje zdjęciowe 2019/2020

Zapraszam do zapoznania się ze „standardową ofertą” sesji zdjęciowych. To oczywiście najczęściej zamawiane propozycje, wszystkie można modyfikować według potrzeb więc w razie posiadania większego lub mniejszego budżetu proszę o kontakt.

Tu znajdziesz popularne opcje, tu ogólne informacje o sesjach zdjęciowych a tu ofertę sesji

Fotografia ślubna 2019/2020

Informacje o popularnych opcjach (pakietach)  w ofercie fotografii ślubnej

Fotografia ślubna – z czym to się je?

Bieżąca oferta cenowa

Opinie

Pan Marcel w wyjątkowo ciepły i subtelny sposób uchwycił na zdjęciach naszą rodzinę. Dziękujemy bardzo za Tę wrażliwość, która pozwoliła wydobyć na zdjęciach charakter i piękno niepowtarzalnych chwil w naszym życiu

Więcej w Marcel Zaborski: opinie o fotografie