Fotografia aktu

Sesja aktu to dobry sposób by poczuć się pociągającą i by utrwalić swoje piękno w artystyczny sposób. Zapraszam jeśli marzysz o swojej pierwszej sesji, a przy okazji chcesz zamówić ją łatwo a przy tym zależy Ci, by Twoja prywatność była uszanowana.

Znam wiele osób, które nigdy nie wyobrażały sobie że zapozują do aktu, a ku własnemu zaskoczeniu zdecydowały się na to z dnia na dzień. Często okazywało się to świetnym sposobem by oderwać się na chwilę od rzeczywistości i stworzyć przy tym niezwykłe zdjęcia. A przy okazji można zrobić sobie lub komuś wyjątkowy prezent.

Moja sesja jest dla Ciebie jeśli

  • wolisz zdjęcia tajemnicze i delikatne, nie odsłaniające zbyt wiele
  • marzy Ci się sesja na której możesz się rozluźnić i napić się dobrej kawy, bez pośpiechu i konieczności pracy z liczną ekipą
  • wolisz być zaakceptowana jaką jesteś zamiast odchudzać się do sesji
  • zależy Ci na dyskrecji i bezpieczeństwie Twoich danych
  • chcesz by sesja odbyła się pod opieką profesjonalnej wizażystki a każde zdjęcie jest są poddawane dokładnemu retuszowi
  • chcesz mieć duży wybór akcesoriów (albumy, duży format, pudełka)

Jeśli jestes taką osobą to po prostu wybierz najlepszą opcję cenową i wstępnie zarezerwuj swój termin. Nie musisz się bać, że źle wyjdziesz, zmarnujesz czas na robienie zdjęć które niekorzystnie Cię przedstawią. Zdjęcia po sesji są poddawane dokładnej selekcji i obróbce.

Sesja zdjęciowa na prezent

voucher prezentowy na sesję zdjęciową aktuSesja aktu to najbardziej ekskluzywny prezent jaki można sobie wyobrazić. Jest to też coraz popularniejszy prezent na “okrągłe rocznice”

Taka niespodzianka potrafi być bardzo emocjonująca. Oprócz najpopularniejszego aktu, do wyboru jest wiele rodzajów sesji jak portret, glamour czy sesja plenerowa. Jak podarować komuś sesję fotograficzną w prezencie?

  • Po pierwsze – można wręczyć komuś ozdobny, opłacony kupon na sesję foto.
  • Po drugie, można podarować partnerowi sesję dla pary i wziąć w niej udział wspólnie.
  • Po trzecie – można samemu wziąć udział w sesji zdjęciowej i podarować partnerowi album ze zdjęciami.

Nie da się ukryć że w tym wypadku niepodzielnie króluje fotografia aktu. Oczywiście osoba obdarowana może zdecydować się na dowolny inny rodzaj zdjęć z mojej oferty. Każdy kupon ma niepowtarzalny numer, dzięki czemu od razu znam szczegóły usługi jaką zamówiono.

Każdą okazję warto przewidzieć wcześniej tak, by można było zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto wziąć pod uwagę że terminy mogą być zajęte, a przygotowanie i obróbka zdjęć czy produkcja albumu mogą trochę potrwać.

Co dostajesz i jak wygląda kupon

Po opłaceniu wybranej sesji, otrzymasz ozdobny kupon z informacją o sesji. Dodatkowo możesz dowolnie spersonalizować (napisać wierszyk lub dedykację). Kupon znajduje się w drewnianym, grawerowanym pudełku.

Akty – mity i fakty

Są dwa różne podejścia do sesji – z jednej strony jest akt klasyczny, który jest studium ludzkiego ciała w świetle błyskowym. Najczęściej sesja jest realizowana w studio, z przewagą jednolitego tła.

Drugi rodzaj to tzw. sesje buduarowe. Tutaj nagość nie jest konieczna i można ją zastąpić bielizną lub jakimś ciekawym zakryciem; od studia dużo lepiej sprawdza się tu apartament.

Każdy ma w sobie coś pięknego, choćby ciekawą fakturę skóry na łopatce. W tym sensie akt jest szukaniem tego “czegoś”. Akty osób już idealnych można znaleźć w Playboyu czy CKM i szczerze mówiąc, w sumie to za tą stylistyką nie przepadam. Warto też pamiętać, że fotografia artystyczna i fotografia reklamowa to jednak nie to samo. Nie ma tez obowiązku fotografowania czy pokazywania wszystkiego, można skupić się tylko na mocnych punktach lub tym, co w sobie lubisz.

Wcale nie. No ale pewnie nie zawadzą…

Przeciwnie, do aktów potrzeba sporo pokory i samoakceptacji.

Nie warto się do niczego zmuszać na siłę. Wprawdzie akty w sensie studium ludzkiego ciała wcale nie muszą pokazywać całkowitej nagości. Na przykład kreatywne oświetlenia nagich pleców, też jest dla mnie aktem a profesjonalne akty to niekoniecznie zdjęcia bardzo śmiałe. Jeśli jednak wstydzisz się także nagich pleców, to rzeczywiście oznacza że na akty, nawet artystyczne i wysublimowane, jeszcze dla ciebie za wcześnie. Na pewno dobry fotograf nie będzie namawiał klientki by posunęła się dalej niż zamierzała.

Galeria

Żadna modelka nie została skrzywdzona w czasie tworzenia tej galerii; publikowane są tylko zdjęcia klientów którzy wyrazili na to wyraźną zgodę. Zdjęcia mają niższą jakość i rozdzielczość niż w rzeczywistości, żeby szybko się ładowały.

Zapytaj, sprawdź termin, zarezerwuj

.

Od: (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Twoja wiadomość