Fotografia aktu

Sesja aktu to dobry sposób by poczuć się pociągającą i utrwalić swoje piękno w artystyczny sposób.

Znam wiele osób, które nigdy nie wyobrażały sobie że na zdjęciach mogą wyglądać jak modelki z okładek, a ku własnemu zaskoczeniu zdecydowały się na sesję dosłownie z dnia na dzień. Co więcej, tydzień później zdjęcia z sesji wisiały z salonie. Sesja aktu bywa świetnym sposobem by oderwać się na chwilę od rzeczywistości i stworzyć przy tym niezwykłe zdjęcia. Profesjonalna sesja aktu to też sposób na naprawdę wyjątkowy prezent dla kogoś lub dla samej siebie.

Marzysz o swojej pierwszej sesji albo myślałaś o tym jak by to było wystąpić jako modelka? Zapraszam, tu zamówisz sesje bez zbędnych formalności a Twoja prywatność będzie uszanowana.

Oferta jest dostosowana dla osób które:

 • wolą zdjęcia tajemnicze i delikatne, nie odsłaniające zbyt wiele
 • nie mają dużego doświadczenia z pozowaniem
 • marzą o sesji n której można się rozluźnić i napić się dobrej kawy, bez pośpiechu i konieczności pracy z liczną ekipą
 • wolą stworzyć piękne zdjęcia będąc sobą, zamiast odchudzać się do sesji
 • cenią sobie bezpieczeństwie swoich danych
 • chcą by sesja odbyła się pod opieką profesjonalnej wizażystki a każde zdjęcie zostało poddane dokładnemu retuszowi

Jeśli jesteś taką osobą to po prostu wybierz najlepszą opcję cenową i wstępnie zarezerwuj swój termin. Nie musisz się bać, że źle wyjdziesz, zmarnujesz czas na robienie zdjęć które niekorzystnie Cię przedstawią. Zdjęcia po sesji są poddawane dokładnej selekcji i obróbce.

Sesja aktu, sesja buduarowa w prezencie

Voucher prezentowy na sesję zdjęciową aktuSesja aktu to najbardziej ekskluzywny prezent jaki można sobie wyobrazić.

Taka niespodzianka potrafi być bardzo emocjonująca. Oprócz najpopularniejszego aktu, do wyboru jest wiele rodzajów sesji jak portret, glamour czy sesja plenerowa. Jak podarować komuś sesję fotograficzną w prezencie?

 • Po pierwsze – można wręczyć komuś ozdobny, opłacony kupon na sesję foto.
 • Po drugie, można podarować partnerowi sesję dla pary i wziąć w niej udział wspólnie.
 • Po trzecie – można samemu wziąć udział w sesji zdjęciowej i podarować partnerowi album ze zdjęciami.

Nie da się ukryć że w tym wypadku niepodzielnie króluje fotografia aktu. Każdy spersonalizowany kupon ma niepowtarzalny numer, dzięki czemu od razu znam szczegóły usługi jaką zamówiono.

Każdą okazję warto przewidzieć wcześniej tak, by można było zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto wziąć pod uwagę że terminy mogą być zajęte, a przygotowanie i obróbka zdjęć czy produkcja albumu mogą trochę potrwać.

Co dostajesz i jak wygląda kupon?

Po opłaceniu wybranej sesji, otrzymasz ozdobny kupon z informacją o sesji. Dodatkowo możesz dowolnie spersonalizować (na przykład może zawierać Twoją dedykację). Do kuponów można dokupić eleganckie pudełko w dopasowanym rozmiarze.

Akty – mity i fakty

Są dwa różne podejścia do sesji – z jednej strony jest akt klasyczny, który jest studium ludzkiego ciała w świetle błyskowym. Najczęściej sesja jest realizowana w studio, z przewagą jednolitego tła.

Drugi rodzaj to tzw. sesje buduarowe. Tutaj nagość nie jest konieczna i można ją zastąpić bielizną lub jakimś ciekawym zakryciem; od studia dużo lepiej sprawdza się tu apartament.

Każdy ma w sobie coś pięknego, choćby ciekawą fakturę skóry na łopatce. W tym sensie akt jest szukaniem tego „czegoś”. Akty osób już idealnych można znaleźć w Playboyu czy CKM i szczerze mówiąc, w sumie to za tą stylistyką nie przepadam. Warto też pamiętać, że fotografia artystyczna i fotografia reklamowa to jednak nie to samo. Nie ma tez obowiązku fotografowania czy pokazywania wszystkiego, można skupić się tylko na mocnych punktach lub tym, co po prostu w sobie lubisz.

Profesjonalne akty to niekoniecznie zdjęcia bardzo śmiałe. Jest wiele zdjęć które przeszły do historii fotografii aktu, nie pokazując zbyt wiele. Oczywiście jeśli wstydzisz się pokazać nagich pleców, to dużo lepsza będzie dla Ciebie sesja portretowa. Na pewno dobry fotograf nie będzie namawiał klientki by posunęła się dalej niż zamierzała i decydowała się na bardzo odważne akty, jeśli nie ma na to ochoty. Faktem jest że mimo kilkuset sesji „na karku”, nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się,  by klientka przyszła na sesją kobiecą a na miejscu stwierdziła że się wstydzi i woli na przykład sesję biznesową (oczywiście jest taka możliwość).

Natomiast wiele razy zdarza się sytuacja odwrotna, to znaczy klientki przychodząc na sesję portretową proszę o zdjęcia bardziej sensualne.

Wcale nie, i profesjonaliści nie będą tego od Ciebie oczekiwać na starcie. Z drugiej strony dobre akty nigdy nie zawadzą :p

Przeciwnie, do aktów potrzeba sporo pokory i samoakceptacji. Normalną reakcją jest speszenie przez pierwszy kwadrans, jeżeli nie ma się doświadczenia z obiektywem ale to bardzo szybko mija.

Najczęstsza reakcja po sesji to przyjemne (ciekawostka) zmęczenie fizyczne.

Cena sesji aktu zależy od kilku czynników:

 • czasu sesji
 • czy pracujemy w plenerze czy na profesjonalnym planie zdjęciowym (apartament, studio)
 • ile czasu poświęcę na obróbkę Twoich zdjęć
 • czy na sesji ma być makijażystka

Poza tym sesje aktu kosztują z grubsza tyle, co wszystkie inne sesje. A tutaj można zorientować się w cenach poszczególnych opcji

Pytania?

  Od: (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Twoja wiadomość