Agnieszka i Marcin czyli wycieczka tam i z powrotem na trasie Warszawa (sesja narzeczeńska) – Radom (przygotowania + ceremonia + wesele) – Warszawa (plener). Jakoś tak się składa że większość moich “radomskich” par nie jest z Radomia tylko z Warszawy lub… Anglii. Po prostu stamtąd pochodzą więc tam odbywa się ceremonia zaślubin. Moja kariera jako fotografa pracującego w Radomiu trwała krótko ale jakby się dobrze zastanowić to sam jestem trochę spod Radomia, bo rodzina pochodzi z jego okolic.

Ciągle też mam stamtąd wielu klientów więc siłą rzeczy zostałem trochę Radomianinem. Muszę jednak zdradzić straszną tajemnicę – nigdy nie fotografowałem ślubu który w całości odbył się w granicach administracyjnych miasta Radomia, co mnie peszy bo nie wiem czy w tej sytuacji zasłużyłem na to miano. Bo w praktyce i tak zawsze “lądujemy” w miejscowościach takich jak Grójec, Białobrzegi, Szydłowiec, Orońsko, Chotcza, Zwoleń czy Skarżysko.

Tym razem, Radom naprawdę okazał się być Orońskiem i okolicami. Ale aparat działa mniej więcej tak samo we wszystkich tych miejscach więc mam nadzieję że materiał się spodoba.

PS. Ten materiał ma kilka lat, zapraszam po najnowsze na główną stronę bloga