Zdjęcia biznesowe

portret biznesowy mężczyzny na czarnym tleKażda duża firma, powinna pomyśleć o pozytywnym wizerunku swoich pracowników. Wielu kontrahentów podejmując decyzje o zakupie lub skorzystaniu z Państwa usług, generalizuje na podstawie zdjęć na stronie.

To czy są profesjonalne, może zdecydować o losie wielotysięcznych zleceń.

Jak powinien wyglądać profesjonalny portret biznesowy?

Dobrej jakości zdjęcia biznesowe poznasz po tym, że

  • przedstawiają pracowników jako osoby uśmiechnięte, wyglądające na otwarte i godne zaufania, z wyrazem życzliwości na twarzy a nie speszone byciem fotografowanym
  • zostały wykonane użyciem  oświetlenia błyskowego z odpowiednimi modyfikatorami
  • poddano je odpowiedniej obróbce i retuszowi
  • osoby w Twojej firmie zostały przedstawione w jednolity sposób – na odpowiednim tle i z użyciem stosownej do sytuacji pozy.

Korporacyjne sesje zdjęciowe w Warszawie

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług z kategorii portret biznesowy i fotografia korporacyjna.

Sesje zdjęciowe w siedzibie firmy realizuję głownie na terenie całej Warszawy i województwa mazowieckiego. Moim Klientom oferuję:

  • szybkie terminy
  • profesjonalny retusz zdjęć
  • najwyższą jakość i doświadczenie w podobnych projektach dla największych firm
  • przyjazną atmosferę na sesji, dzięki której będziemy w stanie pokazać pozytywne cechy osób fotografowanych

Klientów instytucjonalnych zapraszam też do odwiedzenia działu fotorelacje z eventów

Więcej informacji o zdjęciach biznesowych…

Jak wykonywane są zdjęcia biznesowe?

Zdjęcia najczęściej wykonywane są na jednolitym tle – dodatkowo, o ile to tylko możliwe, wykonuję zdjęcia z użyciem naturalnego otoczenia Państwa firmy.

Zawsze w miarę możliwości wykonuję (bezpłatnie) zdjęcia grupowe wszystkich pracowników lub współpracujących na co dzień teamów.

Każda sesja zawiera w cenie makijaż biznesowy dla wszystkich fotografowanych osób. Przy typowych sesjach korporacyjnych, zwykle można sfotografować do 15-16 osób w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Wizerunkowa sesja fotograficzna dla 1 osoby trwa około 2 godzin.

Efektem sesji są zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz odpowiednio zoptymalizowane miniaturki – zdjęcia na stronę www w preferowanym przez Klienta formacie a także odpowiednio skadrowane kwadratowe miniaturki dla Skype, Outlooka itp.

Standardowo zdjęcia są gotowe w ciągu kilku dni od zakończenia sesji, w szczególnym wypadkach terminy są negocjowane indywidualnie. Sesje zdjęciowe pracowników wyceniane są indywidualnie. Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji. Pełne portfolio zdjęć biznesowych jest dostępne do wglądu na spotkaniu.

Zdjęcia do CV – czy naprawdę mają znaczenie?

Większość osób decydujących o zatrudnieniu pracownika (szef, właściciel firmy, specjalista HR) stwierdzi że nie ma to znaczenia bo decyzja jest podejmowana na podstawie doświadczenia i umiejętności. I większość skłamie, bo pierwszą ocenę wykonuje się w ciągu kilkunastu milisekund na podstawie podświadomego wrażenia ze spojrzenia na zdjęcie.

Oczywiście większość decydujących osób posiada narzędzia do profesjonalnej i w miarę obiektywnej oceny kandydata. A jednak subiektywne wrażenie, zawsze będzie odgrywać rolę, a dobre zdjęcie może sprawić że dostaniesz pracę marzeń albo że będziesz w niej zarabiać kilkaset złotych miesięcznie więcej. I będzie się tak działo zawsze dopóki decyzje podejmują ludzie… Zapraszam do sprawdzenia oferty profesjonalnych zdjęć do CV.