Każda duża firma, powinna pomyśleć o pozytywnym wizerunku swoich pracowników.

Wielu kontrahentów podejmując decyzje o zakupie lub skorzystaniu z Państwa usług, generalizuje na podstawie Państwa zdjęć. To czy są to profesjonalne zdjęcia czy zbiór przypadkowych fotografii, może przeważyć los wielotysięcznych zleceń.

fotografia korporacyjnaZdjęcia biznesowe – jak powinny wyglądać?

Profesjonalne zdjęcia biznesowe poznasz po tym, że

  • przedstawiają pracowników jako osoby uśmiechnięte, wyglądające na otwarte i godne zaufania, z wyrazem życzliwości na twarzy a nie speszone byciem fotografowanym
  • zostały wykonane użyciem profesjonalnego oświetlenia
  • poddano je odpowiedniej obróbce i retuszowi
  • osoby w Twojej firmie zostały przedstawione w jednolity sposób – na odpowiednim tle i z użyciem stosownej do sytuacji pozy.

Fotografia korporacyjna (Warszawa)

magda portret biznesowySerdecznie zapraszam do skorzystania z usług z kategorii portret biznesowy i fotografia korporacyjna. Standardowy obszar działania to Warszawa i okolice, ale sesje zdjęciowe w siedzibie firmy realizuję na terenie całej Polski i krajów sąsiednich.

Moim Klientom oferuję doświadczenie w podobnych projektach dla największych krajowych firm, szybkie terminy, profesjonalny retusz zdjęć, a przede wszystkim przyjazną atmosferę dzięki której będziemy w stanie ujawnić na zdjęciach pozytywne cechy osób fotografowanych.

Zdjęcia najczęściej wykonywane są na białym tle – dodatkowo, o ile to tylko możliwe, wykonuję zdjęcia na czarnym tle oraz z użyciem naturalnego otoczenia Państwa firmy oraz zdjęcia grupowe wszystkich pracowników lub współpracujących na co dzień teamów.

Każda sesja zawiera w cenie makijaż biznesowy dla wszystkich fotografowanych osób. Przy typowych sesjach korporacyjnych, zwykle można sfotografować do 15 osób w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Wizerunkowa sesja fotograficzna portretu biznesowego dla 1 osoby trwa około 2 godzin.

potret biznesowyEfektem sesji są zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz odpowiednio zoptymalizowane miniaturki wspierające komunikację biznesową – zdjęcia na stronę www w formacie około 900 pikseli (dłuższy bok) a także specjalnie wykonane kwadratowe miniaturki dla Skype, Outlooka itp. Oprócz zdjęć w formacie elektronicznym do pobrania i na DVD, Klient otrzymuje także wydruki.

Standardowo zdjęcia są gotowe w ciągu 2 tygodni od zakończenia sesji, w szczególnym wypadkach terminy są negocjowane indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji. Pełne portfolio zdjęć biznesowych jest dostępne do wglądu na spotkaniu.