Zdjęcia biznesowe

portret biznesowy mężczyzny na czarnym tleKażda duża firma, powinna pomyśleć o pozytywnym wizerunku swoich pracowników. Wielu kontrahentów podejmując decyzje o zakupie lub skorzystaniu z Państwa usług, generalizuje na podstawie Państwa zdjęć. To czy są profesjonalne, może zdecydować o losie wielotysięcznych zleceń.

Jak powinien wyglądać profesjonalny portret biznesowy?

Dobrej jakości zdjęcia biznesowe poznasz po tym, że

  • przedstawiają pracowników jako osoby uśmiechnięte, wyglądające na otwarte i godne zaufania, z wyrazem życzliwości na twarzy a nie speszone byciem fotografowanym
  • zostały wykonane użyciem profesjonalnego oświetlenia
  • poddano je odpowiedniej obróbce i retuszowi
  • osoby w Twojej firmie zostały przedstawione w jednolity sposób – na odpowiednim tle i z użyciem stosownej do sytuacji pozy.

Korporacyjne sesje zdjęciowe w Warszawie

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług z kategorii portret biznesowy i fotografia korporacyjna.

Sesje zdjęciowe w siedzibie firmy realizuję na terenie całej Polski. Moim Klientom oferuję

  • szybkie terminy
  • profesjonalny retusz zdjęć
  • najwyższą jakość i doświadczenie w podobnych projektach dla największych krajowych firm
  • przyjazną atmosferę na sesji, dzięki której będziemy w stanie pokazać pozytywne cechy osób fotografowanych.

Zdjęcia najczęściej wykonywane są na białym tle – dodatkowo, o ile to tylko możliwe, wykonuję zdjęcia na czarnym tle oraz z użyciem naturalnego otoczenia Państwa firmy.

Zawsze w miarę możliwości wykonuję (bezpłatnie) zdjęcia grupowe wszystkich pracowników lub współpracujących na co dzień teamów.

Każda sesja zawiera w cenie makijaż biznesowy dla wszystkich fotografowanych osób. Przy typowych sesjach korporacyjnych, zwykle można sfotografować do 15 osób w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Wizerunkowa sesja fotograficzna dla 1 osoby trwa około 2 godzin.

Efektem sesji są zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz odpowiednio zoptymalizowane miniaturki – zdjęcia na stronę www w preferowanym przez Klienta formacie a także odpowiednio skadrowane kwadratowe miniaturki dla Skype, Outlooka itp.

Standardowo zdjęcia są gotowe w ciągu kilku dni od zakończenia sesji, w szczególnym wypadkach terminy są negocjowane indywidualnie. Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji. Pełne portfolio zdjęć biznesowych jest dostępne do wglądu na spotkaniu.

Klientów instytucjonalnych zapraszam też do odwiedzenia działu fotorelacje z eventów