fbpx

Sesja kobieca to sesja, która ma tylko jeden cel – pokazania piękna i kobiecości. Zwykle odbywają się w specjalnie przystosowanym apartamencie, można je też wykonywać na łonie przyrody.

sesja buduarowa

Sesje kobiece w apartamencie

Znane też jako sesje buduarowe Są wykonywane w specjalnym apartamencie na Zielonym Żoliborzu, odpowiednio urządzonym i pozwalającym posługiwać się nastrojowym oświetleniem, które podkreśli atuty Twojej urody.

Makijaż przed sesją jest standardem i integralna częścią sesji. Dzięki temu każda sesja kobieca jest tak naprawdę połączona z metamorfozą. Oczywiście można go wykonać też we własnym zakresie przed sesją. W takim wypadku chętnie powiedzieć osobie, która będzie Cie malować.

Na sesji możesz pozować sama lub ze swoim partnerem, możesz także zabrać go ze sobą na sesję by pozostał z Tobą lub chociaż wspierał Cie na duchu (albo chociaż pomógł z rzeczami). A skoro o rzeczach mowa…

Jakie ciuchy wziąć ze sobą na sesję buduarową?

Możesz wziąć dokładnie wszystko, co podkreśla Twoją urodzę. Częste opcje to seksowna bielizna, męska koszula, coś przezroczystego.

Pamiętaj, że w apartamencie zawsze znajdziesz sporo rzeczy, które sprawią że Twoje ciało będzie wyglądać korzystnie, nawet jeśli nie masz nic szczególnego przy sobie. Służą do tego na przykład twórczo wykorzystane zasłony lub pościel która pozwala modelować ciało tak, by wyglądało idealnie.

Oczywiście zawsze możesz też poradzić się fotografa. W tym celu warto podesłać swoje zdjęcie, które przyda się także wizażystce.

sesja buduarowa

Sesja kobieca w plenerze

Fotografia kobieca w plenerze, to jeden z piękniejszych rodzajów zdjęć. Do kobiecego piękna dodajesz tutaj zieleń drzew i trawy, kolor wody i nieba oraz wiatr. Choć troszkę mniej wygodne bo trzeba unikać gapiów, ostrego słońca i złej pogody, to można w ich trakcie wykonywać piękne zdjęcia trudne do osiągnięcia w najbardziej kontrolowanych warunkach studia czy specjalnego apartamentu.

Niezależnie od miejsca, sesja buduarowa jest zawsze super zabawą i źródłem wyjątkowych wspomnień.

Jak wyglądają przykładowe sesja kobiece w moim obiektywie? Znajdziesz je poniżej. Możliwość wygodnego skonfigurowania i zamówienia sesji znajduje się tutaj

Go to Top